Wybierz daty

Roški Slap

Roški Slap: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Roški Slap? Kliknij tutaj.

Roški Slap: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 931 opinii

Wycieczka jest wysoce zalecana - zobaczysz dwa różne wodospady i obaj mają dużo czasu na zwiedzanie okolicy i doświadczanie wodospadów we własnym tempie. Nasz przewodnik Ernesto sprawił, że wycieczka była jeszcze lepsza - jest super zabawny i uwielbia to, co robi! Dużo dowiesz się o Chorwacji i historii. Możesz zapytać Ernesto o wszystko i nie dostaniesz od niego typowego programu turystycznego, to była naprawdę atrakcja. Moja wskazówka - zdecydowanie ciesz się opcjonalnym lunchem przy drugim wodospadzie - bardzo smacznie i autentycznie!

Ta aktywność jest naprawdę warta objazdu, krajobrazy są wspaniałe i bardzo zróżnicowane. To jest naprawdę niebiańskie. Przewodnik naprawdę zwiększył przyjemność tej wycieczki, miał przepełnioną energią i dobrym humorem, z przyjemnością dzieli się historią swojego kraju, prawdziwa przyjemność. Bądź jednak ostrożny, w lecie Park Krka jest bardzo zatłoczony, więc przygotuj się na trochę kolejki, ale warto.

Dobra komunikacja (potem zostałam w Szybeniku, więc wcześniej zapytałam, czy mogę zabrać walizkę na wycieczkę). Ernest był świetnym przewodnikiem, otwartym, zabawnym i energicznym jak prawdziwy Dalmatyńczyk, z mnóstwem informacji na temat zabytków i historii Chorwacji, z dopracowanymi komentarzami i osobistymi historiami. Był zorganizowany i dbał o wszystkich.

Bardzo nam się podobała ta trasa! Nasz przewodnik Vice był fantastyczny. To była dobra mieszanka zajęć z wodospadem krka, płynięciem łodzią do Skradin, aby cieszyć się plażą, a następnie zatrzymaniem się na wino na końcu. Wyjechaliśmy z kilkoma butelkami! Wysoce zalecane.

I definitely recommend it. Great guide, gave loads of information and good sense of humor. Wonderful places worth seeing.