Roses, Costa Brava – nasze najbardziej polecane atrakcje

From Roses: Rejs katamaranem o zachodzie słońca

1. From Roses: Rejs katamaranem o zachodzie słońca

Podczas tego wspaniałego wieczornego rejsu w pełni wyposażonym katamaranem zobaczysz Zatokę Róż od strony morza, podczas gdy kolory zachodu słońca odbijają się w morzu, zanim słońce zniknie za horyzontem. Popijając koktajl, popłyniesz wzdłuż linii frontu Roses i Empuriabrava i będziesz cieszyć się widokiem oświetlonych miast od strony morza. Jeśli widok jest czysty, będziesz oszołomiony imponującymi Pirenejami w oddali.

Z Roses: Rejs katamaranem do Cap de Creus

2. Z Roses: Rejs katamaranem do Cap de Creus

Przeżyj niezapomniane wrażenia żeglarskie na pokładzie katamaranu „Magic”. Delikatnie ślizgając się po błękitnych wodach Costa Brava, z pewnością pokochasz ten spokojny i relaksujący dzień na wodzie. Wyruszając z przystani Ginjolers w centrum Roses, popłyń wzdłuż pięknego wybrzeża z samotnymi zatoczkami porośniętymi sosnami i urwistymi klifami aż do Cap de Creus. Tam przejedź obok słynnego Cadaqués oraz Port Lligat, gdzie znajduje się dom Antoniego Gaudiego, i podziwiaj spektakularne skaliste wybrzeże tej zatoki. W Cala Bona lub Cala Culip katamaran zakotwiczy, abyś mógł popływać w krystalicznie czystej wodzie. Odkrywaj dno morskie z bezpłatnym sprzętem do nurkowania na pokładzie lub opalaj się w szerokich sieciach dziobowych, podczas gdy załoga serwuje pyszne dania z grilla przygotowane na pokładzie. Po pełnym relaksu dniu spędzonym na słońcu Twoja załoga podniesie kotwicę i zabierze Cię z powrotem do Roses.

Prywatna całodniowa Girona i Figueres z Barcelony

3. Prywatna całodniowa Girona i Figueres z Barcelony

Ucieknij od zgiełku Barcelony na cały dzień podczas całodniowej wycieczki do Girony i Figueres, dwóch najbardziej malowniczych miast na Costa Brava. Doświadczony przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu lub apartamentu prywatnym transportem. Najpierw odwiedź historyczne miasto Girona, aby zobaczyć rzymskie pozostałości i średniowieczne budynki. Zatrać się w labiryncie wąskich uliczek i podróżuj po najlepiej zachowanej dzielnicy żydowskiej w Europie. Podziwiaj katedrę w Gironie i najszerszą gotycką nawę na świecie. Następnie zobacz kolorowe domy wzdłuż rzeki Onyar. Wejdź na szczyt średniowiecznych murów Girony, aby podziwiać panoramiczne widoki. Następnie przejazd do Figueres w pobliżu granicy z Francją i poznanie jednego z głównych miejsc tak zwanego „trójkąta Dalego”. Poznaj miejsce narodzin Salvadora Dali i wejdź do niektórych miejsc, które odwiedzał jako dorosły. Udaj się do Muzeum Dalego, zaprojektowanego przez samego Dalego, na ruinach starego teatru miejskiego. Udaj się w podróż do umysłu artysty, odkrywając ogromną kolekcję jego prac, w tym niektóre z najdziwniejszych artefaktów, jakie można sobie wyobrazić.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Roses, Costa Brava

Roses, Costa Brava

Roses, Costa Brava: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Roses, Costa Brava

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Roses, Costa Brava?

Roses, Costa Brava: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Roses, Costa Brava? Kliknij tutaj.