Roman Forum, Zadar

Roman Forum, Zadar – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Zadar: Wycieczka z przewodnikiem Tuk Tukiem

1. Zadar: Wycieczka z przewodnikiem Tuk Tukiem

Wsiądź do tuk-tuka w miejscu zbiórki i jedź na plażę Kolovare, aby zrobić zdjęcie w pobliżu czystych wód. Następnie podziwiaj krajobrazy podczas przejażdżki do Marina Borik i zobacz luksusowe jachty. Następnie pojedź do Sfinksa w Zadarze, aby zrobić zdjęcia przy tej kultowej kamiennej rzeźbie w parku Villa Attilia. Następnie jedź wzdłuż wybrzeża do starego miasta i zobacz Barkajoli, która jest nazwą nadaną żeglarzom przewożącym ludzi przez półwysep. Przyjedź do Pozdrowienia Słońca, pomnika wykonanego z okrągłych szklanych płyt na kamiennym nabrzeżu. Zrób tutaj kilka zdjęć i kontynuuj. Zobacz organy morskie, instrument muzyczny, który wykorzystuje fale do grania muzyki. Zakończ na Forum Romanum na starym mieście i przejdź się wśród starożytnych ruin. Miej trochę wolnego czasu, a następnie wróć do tuk-tuka. Na koniec wróć do punktu początkowego, aby zakończyć wycieczkę.

Zadar: Kulinarna piesza wycieczka z degustacją potraw

2. Zadar: Kulinarna piesza wycieczka z degustacją potraw

Dla wszystkich smakoszy, którzy uwielbiają odkrywać lokalną kuchnię! Podczas 3-godzinnej wycieczki skosztujesz różnorodnych potraw z chorwackiego regionu przybrzeżnego - Dalmacji, od tradycyjnych po nowoczesne klasyki, i dowiesz się więcej o lokalnych zwyczajach. To zabawna i pouczająca wycieczka degustacyjna do największego zielonego targu, ale także lokalnych restauracji i sklepów spożywczych w samym centrum Zadaru. Wycieczka obejmuje niektóre z głównych zabytków, takich jak Forum Romanum, Kalelarga - główna ulica, Plac Ludowy i kilka ukrytych klejnotów, a także degustację typowych chorwackich i dalmatyńskich przysmaków. Aby nie zdradzać wszystkich szczegółów, możesz spodziewać się wspaniałego prosciutto i sera, najlepszego lokalnego wina, smacznych niespodzianek dla tych, którzy lubią słodycze i wiele więcej. Nasza sugestia brzmi - przyjdź głodny!

Zadar: Spacer po mieście z przewodnikiem

3. Zadar: Spacer po mieście z przewodnikiem

Spotkaj się z nami na Placu Pięciu Studni, gdzie rozpoczniesz swoją podróż przez przeszłość i teraźniejszość Zadaru. Pierwszym przystankiem jest historyczne wejście do Zadaru - XVI-wieczna Brama Lądowa ze wspaniałym widokiem na system fortyfikacji wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnym przystankiem jest kościół św. Symeona, po którym przespacerujemy się główną ulicą miasta - Kalelarga. Czeka na Ciebie Plac Ludowy z zabytkowymi budynkami, w tym Strażą Miejską i Lożą Miejską. Zatrzymamy się, aby skosztować słynnego zadarskiego likieru wiśniowego Maraschino. Następnie udamy się na Forum Romanum pokryte pozostałościami archeologicznymi. W centrum znajduje się kultowa rotunda - kościół św. Donata. Wycieczka jest kontynuowana do Forum Romanum pokrytego pozostałościami archeologicznymi. W centrum znajduje się kultowa rotunda - kościół św. Donata. Wycieczka jest kontynuowana do najwyższego budynku zarówno na Forum, jak i w całym Zadarze - dzwonnicy katedry św. Wycieczka jest kontynuowana przez unikalne na świecie Organy Morskie, na których grają fale. Usiądź, zrelaksuj się i posłuchaj muzyki natury i przekonaj się, dlaczego wielki Alfred Hitchcock powiedział: "Zadar ma najpiękniejszy zachód słońca na świecie, piękniejszy niż ten w Key West na Florydzie, oklaskiwany każdego wieczoru". Kiedy słońce zachodzi, tuż obok nas wschodzi nowe - instalacja Greeting to the Sun zaczyna świecić - przez całą noc.

Zadar: Wycieczka piesza z przewodnikiem po wirtualnej rzeczywistości

4. Zadar: Wycieczka piesza z przewodnikiem po wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna wycieczka po historii Zadaru to połączenie audioprzewodnika przetłumaczonego na 7 języków, bardzo przyjaznego asystenta, który zaprowadzi Cię w odpowiednie miejsca oraz okularów wirtualnej rzeczywistości z niesamowitymi widokami 360°, ciekawymi animacjami, obiektami 3D i efektami dźwiękowymi . Zamiast wyobrażać sobie, jak kiedyś wyglądał Zadar, doświadczysz go w inny i innowacyjny sposób. Odtworzone wizualizacje VR najważniejszych momentów historycznych w historii Zadaru pokażą Ci Forum Romanum, które było centrum życia społecznego i gospodarczego starożytnego Zadaru. Dowiesz się więcej o czwartej krucjacie i zobaczysz inwazję morską w 1202 roku. Odwiedzisz kościół św. Chryzogona, który poza tym jest zamknięty dla publiczności. Poza tym staniesz w miejscu dawnego rynku miejskiego, który w stosunku do dzisiejszego znajdował się po drugiej stronie miasta. Ciesz się widokiem starego miasta z balonu na ogrzane powietrze i odkryj, jak Zadar wyglądał po II wojnie światowej. Prosty interfejs użytkownika pozwala użytkownikowi wybrać, kiedy zobaczyć następny punkt. Użytkownicy nie potrzebują zaawansowanej wiedzy technologicznej, aby zarządzać okularami VR. W każdym razie asystent będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania wycieczki. Zarezerwuj swoją przygodę VR i podróż w czasie w historii Zadaru.

Zadar: Wycieczka po mieście w języku polskim

5. Zadar: Wycieczka po mieście w języku polskim

Odkryj magię Zadaru podczas wieczornego spaceru z lokalnym przewodnikiem. Poznaj najsłynniejsze zabytki miasta skąpane w magicznych promieniach zachodzącego słońca. Spotkaj się z przewodnikiem w miejscu zbiórki, a następnie udaj się spod Bramy Lądowej na plac 5 Studni. Przejdź obok kościoła św. Szymona w drodze na plac Narodowy, aż dotrzesz do rzymskiego forum. Zrób niesamowite zdjęcia z kościołem św. Donata, placem 5 Studni i Bramą Lądową w tle. Zakończ swój spacer przy Organach Morskich, gdzie będziesz podziwiać jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. 

Zadar: zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

6. Zadar: zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

Wycieczka piesza po historii Zadaru będzie wyjątkowym przeżyciem przez najbardziej ekscytujące stare miasto, które zapiera dech w piersiach. Zapisz się na 60-minutową wycieczkę i spotkaj się ze swoim przewodnikiem na „Placu Pięciu Studni”. Rozpocznij wycieczkę specjalnym wprowadzeniem do miasta Zadar, prowadzonym wyłącznie przez przewodników z dużym doświadczeniem. Ta trasa koncentruje się zarówno na historii i kulturze, jak i na współczesnym życiu codziennym Zadaru. Wycieczka obejmuje wszystkie główne zabytki Starego Miasta, w tym Forum Romanum, Wieżę Kapitana, Plac Pięciu Studni, Kalelarga, Plac Ludowy, kościół św. Donata i katedrę św. Anastazji, Organy Morskie i wiele innych.

Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

7. Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

W tej 70-minutowej pieszej wycieczce na początek poprowadzimy Cię przez stare miasto, które leży na półwyspie, otoczone pięknymi parkami i murami miejskimi. W sercu półwyspu znajdują się liczne zabytki, restauracje i kawiarnie, a także liczne udogodnienia dla zwiedzających, takie jak muzea, różne sklepy. . . Niezwykłe Organy Morskie w Zadarze, zaprojektowane przez miejscowego architekta Nikolę Bašicia, są wyjątkowe. Wewnątrz perforowanych kamiennych schodów, które schodzą do morza, znajduje się system rur i gwizdków, które emanują tęsknymi westchnieniami, gdy ruch morza przepycha przez nie powietrze. Efekt jest hipnotyzujący, miodopłynne tony nasilają się, gdy przepływa łódź lub prom. Możesz pływać ze schodów przy promenadzie, słuchając dźwięków. Zapisz się na wycieczkę i spotkaj się ze swoim przewodnikiem na „Placu Pięciu Studni”. Rozpocznij wycieczkę od specjalnego wprowadzenia do miasta Zadar. Wycieczka obejmuje wszystkie główne atrakcje Starego Miasta, w tym Forum, Plac Pięciu Studni, Kalelarga, Plac Ludowy, kościół św. Donata i katedrę św. Anastazji, Organy Morskie i wiele innych.

Zadar: 3-godzinny spływ kajakiem

8. Zadar: 3-godzinny spływ kajakiem

Wyrusz z Puntamiki w kierunku starego miasta, mijając po drodze nowoczesne atrakcje turystyczne, takie jak Organy Morskie czy pomnik Pozdrowienie Słońca. Płyń dalej aż do bajecznej promenady Riva z widokiem na tysiącletnie Forum Romanum. Następnie zobacz unikalny kościół św. Donata, znajdujący się na trasie do portu Foša. To tutaj w XVI wieku wzniesiono mury miejskie i otwarto bramy. Podczas rejsu będziesz mieć trochę czasu, aby zatrzymać się na drinka w barze na plaży. Ta wycieczka jest odpowiednia dla wszystkich: nie tylko ekspertów i podróżujących w pojedynkę, ale także osób początkujących, grup i rodzin. 

Ukryte klejnoty Zadaru Eco Tuk Tuk Tour

9. Ukryte klejnoty Zadaru Eco Tuk Tuk Tour

Prawdziwa magia dzieje się z dala od utartych ścieżek. Gdzie zwykle kupujemy jedzenie i lokalne specjały, gdzie idziemy na plażę, dlaczego mamy Sfinksa w naszym mieście; co jest takiego specjalnego w koszykówce w Zadarze, gdzie Luka Modrić grał w piłkę nożną; gdzie powstał Maraschino; kim są Barkaijoli; i jakie daty historyczne najbardziej zapamiętujemy - Dołącz do nas na wycieczkę po Ukrytych klejnotach, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania i wiele więcej :) Odkryj sekretne miejsca i ukryte miejsca Zadaru, a niektórych z nich nie znajdziesz na pocztówce ani nawet nie przeczytasz o nich na TripAdvisor.

Zadar: Wycieczka piesza po Starym Mieście

10. Zadar: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Rozpocznij swoją wciągającą podróż do bogatej historii Zadaru przed kultową Kolumną Rzymską, świadectwem starożytnej przeszłości i trwałego dziedzictwa miasta. Gromadząc się wokół tego historycznego zabytku, pozwól swojemu przewodnikowi namalować żywy obraz początków Zadaru, śledząc jego korzenie aż do czasów panowania rzymskiego. Z tego punktu startowego przewodnik poprowadzi Cię na urzekającą eksplorację historycznych ulic Zadaru, z których każdy zakątek odsłania warstwy historii czekające na odkrycie. Podążaj śladami cesarzy i kupców, przemierzając brukowane ścieżki, które wiją się przez serce miasta. Zbierz się wokół Kolumny Rzymskiej i rozpocznij przygodę. Z tego miejsca zagłębisz się w fascynującą historię i tętniącego życiem ducha Zadaru, miasta, w którym przeszłość i teraźniejszość płynnie się przeplatają, tworząc niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy wędrują jego starożytnymi ulicami.

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Roman Forum, Zadar: najlepsze atrakcje w pobliżu

Roman Forum, Zadar – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Zadar: Wycieczka z przewodnikiem Tuk Tukiem

Zadar: Wycieczka z przewodnikiem Tuk Tukiem

Wsiądź do tuk-tuka w miejscu zbiórki i jedź na plażę Kolovare, aby zrobić zdjęcie w pobliżu czystych wód. Następnie podziwiaj krajobrazy podczas przejażdżki do Marina Borik i zobacz luksusowe jachty. Następnie pojedź do Sfinksa w Zadarze, aby zrobić zdjęcia przy tej kultowej kamiennej rzeźbie w parku Villa Attilia. Następnie jedź wzdłuż wybrzeża do starego miasta i zobacz Barkajoli, która jest nazwą nadaną żeglarzom przewożącym ludzi przez półwysep. Przyjedź do Pozdrowienia Słońca, pomnika wykonanego z okrągłych szklanych płyt na kamiennym nabrzeżu. Zrób tutaj kilka zdjęć i kontynuuj. Zobacz organy morskie, instrument muzyczny, który wykorzystuje fale do grania muzyki. Zakończ na Forum Romanum na starym mieście i przejdź się wśród starożytnych ruin. Miej trochę wolnego czasu, a następnie wróć do tuk-tuka. Na koniec wróć do punktu początkowego, aby zakończyć wycieczkę.

Zadar: Kulinarna piesza wycieczka z degustacją potraw

Zadar: Kulinarna piesza wycieczka z degustacją potraw

Dla wszystkich smakoszy, którzy uwielbiają odkrywać lokalną kuchnię! Podczas 3-godzinnej wycieczki skosztujesz różnorodnych potraw z chorwackiego regionu przybrzeżnego - Dalmacji, od tradycyjnych po nowoczesne klasyki, i dowiesz się więcej o lokalnych zwyczajach. To zabawna i pouczająca wycieczka degustacyjna do największego zielonego targu, ale także lokalnych restauracji i sklepów spożywczych w samym centrum Zadaru. Wycieczka obejmuje niektóre z głównych zabytków, takich jak Forum Romanum, Kalelarga - główna ulica, Plac Ludowy i kilka ukrytych klejnotów, a także degustację typowych chorwackich i dalmatyńskich przysmaków. Aby nie zdradzać wszystkich szczegółów, możesz spodziewać się wspaniałego prosciutto i sera, najlepszego lokalnego wina, smacznych niespodzianek dla tych, którzy lubią słodycze i wiele więcej. Nasza sugestia brzmi - przyjdź głodny!

Zadar: Spacer po mieście z przewodnikiem

Zadar: Spacer po mieście z przewodnikiem

Spotkaj się z nami na Placu Pięciu Studni, gdzie rozpoczniesz swoją podróż przez przeszłość i teraźniejszość Zadaru. Pierwszym przystankiem jest historyczne wejście do Zadaru - XVI-wieczna Brama Lądowa ze wspaniałym widokiem na system fortyfikacji wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnym przystankiem jest kościół św. Symeona, po którym przespacerujemy się główną ulicą miasta - Kalelarga. Czeka na Ciebie Plac Ludowy z zabytkowymi budynkami, w tym Strażą Miejską i Lożą Miejską. Zatrzymamy się, aby skosztować słynnego zadarskiego likieru wiśniowego Maraschino. Następnie udamy się na Forum Romanum pokryte pozostałościami archeologicznymi. W centrum znajduje się kultowa rotunda - kościół św. Donata. Wycieczka jest kontynuowana do Forum Romanum pokrytego pozostałościami archeologicznymi. W centrum znajduje się kultowa rotunda - kościół św. Donata. Wycieczka jest kontynuowana do najwyższego budynku zarówno na Forum, jak i w całym Zadarze - dzwonnicy katedry św. Wycieczka jest kontynuowana przez unikalne na świecie Organy Morskie, na których grają fale. Usiądź, zrelaksuj się i posłuchaj muzyki natury i przekonaj się, dlaczego wielki Alfred Hitchcock powiedział: "Zadar ma najpiękniejszy zachód słońca na świecie, piękniejszy niż ten w Key West na Florydzie, oklaskiwany każdego wieczoru". Kiedy słońce zachodzi, tuż obok nas wschodzi nowe - instalacja Greeting to the Sun zaczyna świecić - przez całą noc.

Zadar: Wycieczka piesza z przewodnikiem po wirtualnej rzeczywistości

Zadar: Wycieczka piesza z przewodnikiem po wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna wycieczka po historii Zadaru to połączenie audioprzewodnika przetłumaczonego na 7 języków, bardzo przyjaznego asystenta, który zaprowadzi Cię w odpowiednie miejsca oraz okularów wirtualnej rzeczywistości z niesamowitymi widokami 360°, ciekawymi animacjami, obiektami 3D i efektami dźwiękowymi . Zamiast wyobrażać sobie, jak kiedyś wyglądał Zadar, doświadczysz go w inny i innowacyjny sposób. Odtworzone wizualizacje VR najważniejszych momentów historycznych w historii Zadaru pokażą Ci Forum Romanum, które było centrum życia społecznego i gospodarczego starożytnego Zadaru. Dowiesz się więcej o czwartej krucjacie i zobaczysz inwazję morską w 1202 roku. Odwiedzisz kościół św. Chryzogona, który poza tym jest zamknięty dla publiczności. Poza tym staniesz w miejscu dawnego rynku miejskiego, który w stosunku do dzisiejszego znajdował się po drugiej stronie miasta. Ciesz się widokiem starego miasta z balonu na ogrzane powietrze i odkryj, jak Zadar wyglądał po II wojnie światowej. Prosty interfejs użytkownika pozwala użytkownikowi wybrać, kiedy zobaczyć następny punkt. Użytkownicy nie potrzebują zaawansowanej wiedzy technologicznej, aby zarządzać okularami VR. W każdym razie asystent będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania wycieczki. Zarezerwuj swoją przygodę VR i podróż w czasie w historii Zadaru.

Zadar: Wycieczka po mieście w języku polskim

Zadar: Wycieczka po mieście w języku polskim

Odkryj magię Zadaru podczas wieczornego spaceru z lokalnym przewodnikiem. Poznaj najsłynniejsze zabytki miasta skąpane w magicznych promieniach zachodzącego słońca. Spotkaj się z przewodnikiem w miejscu zbiórki, a następnie udaj się spod Bramy Lądowej na plac 5 Studni. Przejdź obok kościoła św. Szymona w drodze na plac Narodowy, aż dotrzesz do rzymskiego forum. Zrób niesamowite zdjęcia z kościołem św. Donata, placem 5 Studni i Bramą Lądową w tle. Zakończ swój spacer przy Organach Morskich, gdzie będziesz podziwiać jeden z najpiękniejszych zachodów słońca na świecie. 

Zadar: zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

Zadar: zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem

Wycieczka piesza po historii Zadaru będzie wyjątkowym przeżyciem przez najbardziej ekscytujące stare miasto, które zapiera dech w piersiach. Zapisz się na 60-minutową wycieczkę i spotkaj się ze swoim przewodnikiem na „Placu Pięciu Studni”. Rozpocznij wycieczkę specjalnym wprowadzeniem do miasta Zadar, prowadzonym wyłącznie przez przewodników z dużym doświadczeniem. Ta trasa koncentruje się zarówno na historii i kulturze, jak i na współczesnym życiu codziennym Zadaru. Wycieczka obejmuje wszystkie główne zabytki Starego Miasta, w tym Forum Romanum, Wieżę Kapitana, Plac Pięciu Studni, Kalelarga, Plac Ludowy, kościół św. Donata i katedrę św. Anastazji, Organy Morskie i wiele innych.

Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

W tej 70-minutowej pieszej wycieczce na początek poprowadzimy Cię przez stare miasto, które leży na półwyspie, otoczone pięknymi parkami i murami miejskimi. W sercu półwyspu znajdują się liczne zabytki, restauracje i kawiarnie, a także liczne udogodnienia dla zwiedzających, takie jak muzea, różne sklepy. . . Niezwykłe Organy Morskie w Zadarze, zaprojektowane przez miejscowego architekta Nikolę Bašicia, są wyjątkowe. Wewnątrz perforowanych kamiennych schodów, które schodzą do morza, znajduje się system rur i gwizdków, które emanują tęsknymi westchnieniami, gdy ruch morza przepycha przez nie powietrze. Efekt jest hipnotyzujący, miodopłynne tony nasilają się, gdy przepływa łódź lub prom. Możesz pływać ze schodów przy promenadzie, słuchając dźwięków. Zapisz się na wycieczkę i spotkaj się ze swoim przewodnikiem na „Placu Pięciu Studni”. Rozpocznij wycieczkę od specjalnego wprowadzenia do miasta Zadar. Wycieczka obejmuje wszystkie główne atrakcje Starego Miasta, w tym Forum, Plac Pięciu Studni, Kalelarga, Plac Ludowy, kościół św. Donata i katedrę św. Anastazji, Organy Morskie i wiele innych.

Zadar: 3-godzinny spływ kajakiem

Zadar: 3-godzinny spływ kajakiem

Wyrusz z Puntamiki w kierunku starego miasta, mijając po drodze nowoczesne atrakcje turystyczne, takie jak Organy Morskie czy pomnik Pozdrowienie Słońca. Płyń dalej aż do bajecznej promenady Riva z widokiem na tysiącletnie Forum Romanum. Następnie zobacz unikalny kościół św. Donata, znajdujący się na trasie do portu Foša. To tutaj w XVI wieku wzniesiono mury miejskie i otwarto bramy. Podczas rejsu będziesz mieć trochę czasu, aby zatrzymać się na drinka w barze na plaży. Ta wycieczka jest odpowiednia dla wszystkich: nie tylko ekspertów i podróżujących w pojedynkę, ale także osób początkujących, grup i rodzin. 

Ukryte klejnoty Zadaru Eco Tuk Tuk Tour

Ukryte klejnoty Zadaru Eco Tuk Tuk Tour

Prawdziwa magia dzieje się z dala od utartych ścieżek. Gdzie zwykle kupujemy jedzenie i lokalne specjały, gdzie idziemy na plażę, dlaczego mamy Sfinksa w naszym mieście; co jest takiego specjalnego w koszykówce w Zadarze, gdzie Luka Modrić grał w piłkę nożną; gdzie powstał Maraschino; kim są Barkaijoli; i jakie daty historyczne najbardziej zapamiętujemy - Dołącz do nas na wycieczkę po Ukrytych klejnotach, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te pytania i wiele więcej :) Odkryj sekretne miejsca i ukryte miejsca Zadaru, a niektórych z nich nie znajdziesz na pocztówce ani nawet nie przeczytasz o nich na TripAdvisor.

Zadar: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Zadar: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Rozpocznij swoją wciągającą podróż do bogatej historii Zadaru przed kultową Kolumną Rzymską, świadectwem starożytnej przeszłości i trwałego dziedzictwa miasta. Gromadząc się wokół tego historycznego zabytku, pozwól swojemu przewodnikowi namalować żywy obraz początków Zadaru, śledząc jego korzenie aż do czasów panowania rzymskiego. Z tego punktu startowego przewodnik poprowadzi Cię na urzekającą eksplorację historycznych ulic Zadaru, z których każdy zakątek odsłania warstwy historii czekające na odkrycie. Podążaj śladami cesarzy i kupców, przemierzając brukowane ścieżki, które wiją się przez serce miasta. Zbierz się wokół Kolumny Rzymskiej i rozpocznij przygodę. Z tego miejsca zagłębisz się w fascynującą historię i tętniącego życiem ducha Zadaru, miasta, w którym przeszłość i teraźniejszość płynnie się przeplatają, tworząc niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy wędrują jego starożytnymi ulicami.

Zadar: Najciekawsze atrakcje

Roman Forum, Zadar: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Roman Forum, Zadar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Roman Forum, Zadar? Kliknij tutaj.

Roman Forum, Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(7 recenzji)

Bardzo polecam wycieczkę. Ciekawe opowieści, zabawne dygresje, wspaniała znajomość regionu i przesympatyczny przewodnik - czego chcieć więcej. Warto później samodzielnie przejść się po mieście, poszukać ukrytych miejsc i klimatów, o których opowiadał przewodnik i spojrzeć na miasto innymi oczami. Dziękuję za świetny wieczór z historią, naprawdę było warto :)

Kontakt z organizatorem bardzo dobry, w dniu wycieczki dostałam meila przypominającego nam o wydarzeniu. Pani przewodnik bardzo sympatyczna, miała dużą wiedzę, nie tylko historyczną. Bardzo przyjemnie się jej słuchało podczas spaceru po Zadarze. Poleciła nam świetną knajpkę na kolację. Polecam tą atrakcję.

Bardzo miły i kompetentny przewodnik, z dużą wiedzą, którą potrafił przekazać w atrakcyjny sposób. Elastyczny w zależności od sytuacji, np ślub w kościele; wiele ciekawych dygresji. Serdecznie polecam!

Super. Przemiły, kontaktowy, kompetentny, robiący ciekawy dygresje (dzięki temu nie zanudza). Polecamy całym sercem. Starsza Pani zachwycona. Pozdrawiamy!

Wycieczka przygotowana bardzo dobrze. Przewodnik opowiedział nam historię, ale także inne ciekawostki o mieście.