Wycieczka z przewodnikiem

Rzym: Nocna wycieczka po Koloseum z Arena Floor

Rzym: Nocna wycieczka po Koloseum z Arena Floor

Zaoszczędź nawet 25%

Od 362,77 zł 272,07 zł za osobę

Zobacz Koloseum i starożytny Rzym nocą, kiedy możesz ominąć tłumy i zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki z górnego poziomu. Wszystko to umożliwi Ci ten ekskluzywny wstęp. Daj się zadziwić rozmaitym placom, rzeźbom, muzeom i innym atrakcjom.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę, korzystając z osobnego wejścia
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 10

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz Koloseum w innym świetle podczas tej oryginalnej, nocnej wycieczki pieszej. Odwiedź tę atrakcję bez tłumów
 • Zejdź do podziemi Koloseum i przejdź przez tunele, przez które niegdyś przed walkami chodzili gladiatorzy i zwierzęta
 • Spaceruj przy Forum Romanum, które było sercem republiki rzymskiej.
Pełny opis

Aktualizacja dotycząca COVID-19

Ze względu na przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny, plan podróży może ulec zmianie. Sprawdź najnowsze informacje w sekcji „Co trzeba wiedzieć”.

Weź udział w bezstresowej wycieczce po Koloseum i starożytnym Rzymie nocą i uniknij tłumów. Wycieczka rozpocznie się od spokojnego spaceru wzdłuż Forum Romanum.  Wraz z gaśnięciem światła podziwiaj serce historycznego centrum Rzymu z jego świątyniami, łukami oraz sanktuarium słynnych w starożytnym Rzymie westalek. Idąc dalej ulicą Via dei Fori Imperiali, zobaczysz główną atrakcję wycieczki, czyli Koloseum. O tej porze Koloseum jest praktycznie puste, więc będziesz mieć okazję przeżycia rzadkiego doświadczenia, podczas którego Twój przewodnik oprowadzi Cię, opowiadając o historii i postaciach, które sprawiły, że miejsce to jest tak fascynujące. Przejdź po powierzchni areny, a następnie zejdź do podziemi. Tylko nieliczni odwiedzający mają możliwość zwiedzenia podziemi Koloseum, a jeszcze mniej osób ma szansę zobaczenia ich nocą. Dzięki temu ta spokojna wycieczka z dreszczykiem staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Wycieczka kończy się przed północą, czyli w czasie, gdy w Rzymie dopiero zaczyna się noc. Następnie udaj się do pobliskiej dzielnicy Monti, aby zjeść kolację lub pospacerować po okolicy i zrobić zdjęcia Koloseum – o tej porze miejscu bardziej spokojnemu, pięknemu i nastrojowemu niż kiedykolwiek.
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez kolejki do Koloseum
 • anglojęzyczny przewodnik turystyczny
 • Specjalny dostęp do piętra Arena
 • Dostęp do podziemi Koloseum (jeśli wybrano opcję)
 • Półprywatna grupa do 12 osób dla spersonalizowanych wrażeń
 • Napiwki
 • Transport z hotelu i transport powrotny
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 6. roku życia
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą przedstawić jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód przyjęcia pierwszej dawki szczepienia podanej co najmniej 15 dni temu, dowód zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Koniecznie bądź w miejscu zbiórki na 15 minut przed godziną odjazdu. Spóźnienie może skutkować odmową udziału w wycieczce. Uwaga: miejscem zbiórki nie jest Koloseum. Wycieczka rozpoczyna się na platformie bezpośrednio przed kolumną Trajana. Kolumna Trajana znajduje się na Via dei Fori Imperiali obok placu Weneckiego. Stojąc bezpośrednio przed i twarzą zwróconą ku pomnikowi Wiktora Emanuela II jest to bezpośrednio na lewo po drugiej stronie ulicy. Twój koordynator wycieczki będzie miał na sobie niebieską koszulkę polo lub niebieską kurtkę z nadrukowanym logo City Wonders. Dojazd taksówką: Poproś taksówkarza, aby zawiózł Cię na Piazza Foro Traiano. Po wejściu na plac zobaczysz kolumnę Trajana, która ma wysokość około 30 metrów. Miejsce zbiórki znajduje się na schodach na platformie obok niego.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Ze względu na trwające środki zapobiegawcze COVID-19 arena nie będzie obecnie odwiedzana
 • Paszport lub ważny dokument tożsamości jest obowiązkowy
 • Ta wycieczka nie jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
 • Dzieci poniżej 6. roku życia nie mogą wziąć udziału w tej wycieczce
 • Ta wycieczka obejmuje sporo spacerów, wzgórz i schodów
 • Duże torby lub walizki nie będą dozwolone i nie ma szatni do przechowywania
 • Wózki nie mogą być zakwaterowane
 • Należy pamiętać, że od 6 sierpnia 2021 r. wszystkie miejsca publiczne we Włoszech będą wymagać od odwiedzających w wieku powyżej 12 lat przedstawienia zielonego certyfikatu COVID-19 i dowodu tożsamości potwierdzającego, że są w pełni zaszczepieni (szczepionką zatwierdzoną przez EMA) lub że zostały przebadane (PCR lub antygen) z wynikiem ujemnym w ciągu ostatnich 48 godzin lub że wyzdrowiały z COVID-19 (z wynikiem testu PCR lub antygenu) co najmniej 15 dni i nie więcej niż 6 miesięcy. Zielone Przepustki muszą być w języku włoskim lub angielskim i mogą być przedstawione w formacie cyfrowym lub drukowanym.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 350 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To było niesamowite. Nasz Przewodnik był niesamowity i bardzo kompetentny. To była świetna wycieczka na nasz pierwszy dzień w Rzymie po zejściu z naszego rejsu. Koloseum jest tak niesamowite, że jest oświetlone w nocy. Grupa nie jest gigantyczna i masz takie spersonalizowane doświadczenie wchodzenia do Strefy po typowych godzinach zwiedzania. Tak, będzie drożej, niż gdybyś poszedł w ciągu dnia i kupił bilet za Rick Steves za jakieś 12 euro- ale .... idź na całość lub idź .... jak często możesz zobaczyć Koloseum? a potem jak często można to oglądać w nocy? Moje 20-latki, 17-latki, 53-latki i 50-latki były pod wrażeniem - i cieszę się, że pojechały!

Czytaj dalej

6 grudnia 2019

Wygląd Koloseum nocą jest bardzo imponujący. Przewodnicy byli bardzo kompetentni. Wewnątrz Koloseum oświetlenie jest słabe, a podłoże niezbyt dobre. Pomocne byłoby wyposażenie przewodnika w Koloseum w małą latarkę. Zauważyłem, że niektórzy zwiedzający używają swoich telefonów komórkowych jako latarek. Referencje i prezentacja filmu były dobrze wykonane, a wizyta pod sceną była bardzo ciekawa. Cieszyłbym się dostępem do sklepu z pamiątkami, ale nie był to dla mnie duży problem.

Czytaj dalej

4 grudnia 2019

I wish the Paltine Hill was a little earlier, so we could see the area better. Our guide was good. The Collseum guide was sort of ok. Also it was to many people the underground. It was hard to hear if you were at the end because the radio box would cut out.

4 sierpnia 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 24204