Dodaj daty

Rogaland
Wycieczki motorówką/skuterem wodnym

Wycieczki motorówką/skuterem wodnym
Liczba znalezionych atrakcji: 4

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Rogaland: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 47
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Rogaland Wycieczki motorówką/skuterem wodnym

Stavanger: Sceniczny rejs po fiordach do Lysefjord i Preikestolen

1. Stavanger: Sceniczny rejs po fiordach do Lysefjord i Preikestolen

Zanurz się w pięknie norweskiego krajobrazu fiordów na pokładzie cichej i elektrycznej łodzi. Popłyń z centrum Stavanger wzdłuż Lysefjordu do Preikestolen, tak zwanej Skały Ambony. Zobacz, gdzie "włóczędzy" ukrywali się przed szeryfem w dawnych czasach, gdy łódź zatrzymuje się przy Fantahålå (Vagabond's Cave). Następnie spójrz na słynną i majestatyczną formację skalną Preikestolen, wznoszącą się 604 metry nad poziomem morza. Następnym przystankiem jest wodospad Hengjanefossen, gdzie załoga zbliża dziób do wodospadu tak blisko, że możesz poczuć jego orzeźwiający strumień! Zjedz przekąskę w pokładowym kiosku i zrelaksuj się na jednym z pokładów słonecznych lub w przestronnej i wygodnej kabinie. Miej oko na okazjonalne foki opalające się na skale. Podziwiaj idylliczną scenerię przed powrotem do portu w Stavanger.

Ze Stavanger: wycieczka łodzią RIB do Lysefjorden

2. Ze Stavanger: wycieczka łodzią RIB do Lysefjorden

Przyspiesz do prędkości 35 węzłów podczas tej wycieczki motorówką RIB z przewodnikiem do Lysefjorden. Zachowaj bezpieczeństwo podczas podróży dzięki kamizelkom ratunkowym, kombinezonom ratunkowym i goglom. Mijaj wyspy, wodospady, jaskinie i wspaniałe formacje skalne, szybując nad wodą.  Spotkaj się ze swoim kapitanem na molo w porcie w samym sercu miasta Stavanger. Odbierz dobrze utrzymany sprzęt i wyrusz na przygodę motorówką RIB. Wypłyń powoli z portu miejskiego, aby podziwiać widok na Stavanger z wody.  Przepłyń pod mostem miejskim i popłyń na pełnym gazie w kierunku fiordów. Poczuj wiatr we włosach. Zobacz wyspy, farmy ryb i przytulne, tradycyjne domki położone nad wodą.  Wypatruj fok, morświnów i orłów. Po przybyciu do Lysefjorden zrób kilka przystanków, aby zrobić zdjęcia przy takich atrakcjach jak jaskinia Vagabond, klif Preikestolen i wodospady. Zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Stavanger i wysiądź na przystani, z której rozpocząła się podróż. 

Ze Stavanger: Zwiedzanie Lysefjordu łodzią RIB

3. Ze Stavanger: Zwiedzanie Lysefjordu łodzią RIB

Nasze Lysefjord RIB-Safari zapewni Ci miejsce w pierwszym rzędzie, aby zobaczyć jedne z najbardziej oszałamiających krajobrazów w całej Norwegii. Doświadczysz serca fiordu z najbardziej inspirującej perspektywy, ślizgając się po jego dziewiczych wodach, zbliżając się do jego wysokich klifów, kaskadowych wodospadów i kwitnącej fauny. Nasi doświadczeni kapitanowie zabiorą Cię w pobliże najsłynniejszych zabytków, jakie fiord ma do zaoferowania, dzieląc się z Tobą historiami i opowieściami po drodze. Zobaczysz słynną Pulpit Rock: 600-metrowy płaskowyż wystający prosto z otaczającego zbocza górskiego, Vagabond Cave: starą kryjówkę dla oszustów podatkowych, Whisky Falls: 75-metrowy wodospad tuż pod starą destylarnią bimbru i wiele więcej. Zabierzemy Cię na głębokie nurkowanie w fascynującą historię fiordu, wyjaśniając, w jaki sposób ostatnia epoka lodowcowa ukształtowała jego zapierające dech w piersiach klify i głębokie wody, a także opowiemy o niektórych barwnych postaciach, które bawiły się w jego granicach. Podczas całego rejsu będziesz również wypatrywać tętniącej życiem dzikiej przyrody, która zamieszkuje ten region. W dobry dzień będziesz mógł zobaczyć foki, morświny, orły morskie i nie tylko. Wycieczka rozpoczyna się i kończy w samym sercu miasta Stavanger, wejście na pokład trwa około 15 minut, a sama wycieczka trwa 1 godzinę i 45 minut. Cały niezbędny sprzęt jest zapewniony przez nas, jedyną rzeczą, którą absolutnie musisz zabrać ze sobą, jest aparat fotograficzny. Podczas całej podróży łódź będzie zatrzymywać się na wiele wspaniałych okazji do zrobienia zdjęć. Nasza flota składa się wyłącznie z zupełnie nowych łodzi RIB z najwyższej półki, zapewniając Ci przejażdżkę, która oferuje najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwa i zabawy. Nasze doświadczenie jest dostosowane do pasażerów w wieku od sześciu lat. Przemierzanie wód na łodzi RIB jest ekscytujące, ale nie ekstremalne w żadnym sensie. Najstarsi goście, z którymi mieliśmy do czynienia, byli już po 90. urodzinach. Utrzymujemy stały nadzór i zawsze upewniamy się, że wszyscy na pokładzie dobrze się bawią. Od wysokich klifów i kaskadowych wodospadów po ukryte jaskinie i zaciszne plaże, nie ma lepszego sposobu na poznanie dramatycznego piękna Lysefjordu niż z pokładu naszych łodzi. Zarezerwuj więc swoją przygodę już dziś i pozwól nam dać Ci coś, na co będziesz mógł odpowiedzieć, gdy Twoi znajomi i rodzina zapytają, czy robiłeś coś fajnego w Norwegii.

Stavanger: 24-godzinny bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

4. Stavanger: 24-godzinny bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

Odwiedź kultowe zabytki Stavanger podczas wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off we własnym tempie. Wskocz, usiądź wygodnie i ciesz się, przechodząc przez kultowe miejsca, takie jak katedra w Stavanger, Muzeum Ropy Naftowej, Muzeum Archeologiczne i wiele innych. Poznaj ekscytującą historię miasta dzięki naszemu zabawnemu przewodnikowi audio dostępnemu w 7 różnych językach (angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, holenderskim i norweskim). Możesz wysiąść na dowolnym przystanku na trasie dowolną liczbę razy w ciągu 24 godzin i zwiedzić słynne atrakcje, takie jak hotel Victoria, Ledaal, Strandkaien Cruise Terminal, Gamle Stavanger i wiele innych. Zapytaj nasz personel o wszystkie zniżki i korzyści, które otrzymasz w muzeach i różnych atrakcjach, pokazując swój 24-godzinny bilet na hop-on-ticket. Łatwy i przyjemny sposób na odkrywanie cudownego Stavanger. Witamy na pokładzie i baw się dobrze!

Stavanger: Spływ kajakowy z przewodnikiem w Lysefjord

5. Stavanger: Spływ kajakowy z przewodnikiem w Lysefjord

Poznaj swojego przewodnika i przeżyj spływ kajakowy w Norwegii. Naucz się podstaw wiosłowania i odkryj fiord. Zobacz foki z bliska i podziwiaj spokojną wodę. Wiosłuj wzdłuż stromych gór i do jaskini włóczęgów. Miń dok Refsa i zobacz piękny wodospad, zanim zawrócisz.

Stavanger: Klasyczna wędrówka i szlak boczny Preikestolen

6. Stavanger: Klasyczna wędrówka i szlak boczny Preikestolen

Obejmuj przyrodę podczas wycieczki z przewodnikiem na Preikestolen: jedną z najbardziej charakterystycznych tras w Norwegii. Podążaj za przewodnikiem po mniej uczęszczanej ścieżce, aby jak najlepiej wykorzystać przyrodę z dala od tłumów. Sart z odbiorem z jednej z kilku wyznaczonych lokalizacji w Stavanger. Po relaksującej 40-minutowej jeździe dotrzyj do początku szlaku. Tutaj dowiesz się o szlaku, spodziewanych warunkach i przydatnych wskazówkach na przyjemny dzień wędrówki. Gdy wszyscy będą gotowi, rozpocznij wędrówkę. Jeśli pozwalają na to warunki, podążaj za przewodnikiem po bocznej ścieżce po drodze. Tempo daje czas na dopasowanie ubioru i ekwipunku, odpoczynek i poczęstunek, a po drodze zdjęcia. Po około 2,5 godzinach wędrówki dotrzyj do majestatycznego Preikestolen – 604 metry nad legendarnym Lysefjorden. Czysta ściana klifu wychodzi na fiord, a panoramiczny widok przed tobą jest fantastyczną nagrodą po ciężkiej pracy fizycznej. Po zanurzeniu się w scenerii i rozluźnieniu nóg skieruj się z powrotem w dół góry. Wyczerpany, ale usatysfakcjonowany, wsiądź do samochodu i odwieź go z powrotem do Stavanger, przetwarzając wrażenia z dobrze spędzonego dnia.

Stavanger: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczą wycieczką po mieście

7. Stavanger: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off z krajoznawczą wycieczką po mieście

Odwiedź Stavanger i zachwyć się pięknymi krajobrazami, w tym fiordami, górami i białymi plażami. Miasto ma również bogate zaplecze historyczne, które jest prezentowane przez dużą liczbę muzeów w mieście. Stavanger jest również europejską stolicą ropy naftowej i energii. Rozpocznij wycieczkę od pierwszego przystanku, terminalu wycieczkowego Strandkaien, aby w pełni doświadczyć tego miasta. Wycieczka będzie kontynuowana do Stacji Informacji Turystycznej, gdzie pasażerowie mogą wysiąść i udać się na krótki spacer do katedry w Stavanger. Katedra jest jednym z najbardziej oszałamiających dzieł architektury w mieście, a jej wnętrze jest równie piękne. Jednym z najbardziej godnych uwagi miejsc na trasie wycieczki jest Muzeum Ropy Naftowej, które stało się jednym z najbardziej zapadających w pamięć zabytków wybrzeża. Położone w porcie Stavanger, jego unikalna architektura wyróżnia je z tłumu, a jego historia wewnątrz jest równie intrygująca. Jeśli wolisz muzeum bardziej skoncentrowane na historii naturalnej i kulturowej, wysiądź na 9. przystanku i odwiedź Muzeum Stavanger. Na przystanku 10 znajduje się również muzeum dla miłośników sztuki. Muzeum szczyci się niezwykłą liczbą dzieł sztuki, która obecnie wynosi ponad 2600. Kolejnym polecanym przystankiem jest przystanek 11 - Ledaal Royal Residence. Ten wspaniały budynek jest oficjalną rezydencją króla Norwegii. Z górnego pokładu autobusu wycieczkowego będziesz mógł zrobić wspaniałe zdjęcia tego słynnego budynku. Podczas gdy wycieczka zabierze Cię do tych kultowych miejsc, możesz również cieszyć się pouczającym komentarzem na pokładzie, który jest dostępny w 8 różnych językach. Możesz także korzystać z bezpłatnego WiFi na pokładzie. Przystanki wycieczki: 1) Sala koncertowa w Stavanger (przystanek tymczasowy) 2) Breiavannet / Katedra w Stavanger 3) Katedra w Stavanger 4) Muzeum Ropy Naftowej 5) Skansekaien 6) Muzeum Ropy Naftowej 7) Kościół St. Petri 8) Muzeum Archeologiczne 9) Muzeum Stavanger 10) Park Mosvatnet 10) Muzeum Sztuki 11) Rezydencja królewska Ledaal

Ze Stavanger: Wędrówka z przewodnikiem po skale Pulpit Rock z odbiorem

8. Ze Stavanger: Wędrówka z przewodnikiem po skale Pulpit Rock z odbiorem

Wyrusz w podróż na łono natury z przewodnikiem na Pulpit Rock, jedną z najbardziej urzekających wędrówek w Norwegii. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z miejsca zakwaterowania w Stavanger. Po 40-minutowej przejażdżce przez najdłuższy i najgłębszy podwodny tunel na świecie oraz malownicze widoki na Jørpeland, dotrzyj do bazy. Tutaj posłuchaj, jak lokalny przewodnik dzieli się spostrzeżeniami na temat szlaku, spodziewanych warunków i wskazówek na wspaniały dzień eksploracji. Spokojne tempo wędrówki zapewnia mnóstwo czasu na dostosowanie sprzętu, robienie spokojnych przerw, delektowanie się przekąskami i robienie wspaniałych zdjęć po drodze. Po około 2,5-godzinnej wędrówce dotrzesz do majestatycznego klifu Pulpit Rock, wznoszącego się 604 metry nad poziomem morza. Tutaj możesz odetchnąć majestatycznym widokiem na Lysefjorden daleko pod tobą. Zanurz się w pięknie natury i naładuj swoje zmysły. Jeśli warunki na to pozwolą, wybierz się na wędrówkę ukrytym szlakiem w drodze powrotnej do samochodu, zapewniając sobie jeszcze bardziej wyjątkowe wrażenia. Gdy wsiądziesz z powrotem do samochodu, aby wrócić do Stavanger, zrelaksuj się, aż zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Stavanger: Dostosowana prywatna wycieczka z lokalnym

9. Stavanger: Dostosowana prywatna wycieczka z lokalnym

W tej spersonalizowanej wycieczce pomiń przyziemne wycieczki historyczne i odkryj miasto oczami miejscowych. Przeżyj wycieczkę, która zmieni sposób, w jaki podróżujesz, tak aby dotyczył zarówno ludzi, których spotykasz, jak i miejsc, które widzisz. Lokalni przewodnicy są pasjonatami swojego miasta i chętnie dzielą się swoją wiedzą i perspektywą. Ponieważ nie są profesjonalnymi przewodnikami i od czasu do czasu oprowadzają, zapewniają autentyczne i osobiste wrażenia, takie jak przyjaciel oprowadzający Cię po swoim mieście. Spotkaj się w miejscu zakwaterowania, aby zapoznać się z okolicą, dowiedzieć się o najlepszych miejscach do jedzenia, najłatwiejszych sposobach poruszania się po okolicy i ukrytych klejnotach, które mogłeś przegapić. Pod koniec wycieczki poczuj się komfortowo poruszając się po mieście i mając pewność, że masz wszystkie informacje potrzebne do maksymalnego wykorzystania pobytu. Dzięki rozmowom ze swoim przewodnikiem poznaj różnice kulturowe, lokalne wydarzenia i dowiedz się, jak to jest być prawdziwym mieszkańcem. Im więcej ogłoszeń, tym lepiej, ponieważ te wycieczki są organizowane na żądanie i są całkowicie spersonalizowane. Dzięki temu doświadczeniu nie będziesz tylko przejeżdżać przez miasto, będziesz jego częścią.

Stavanger: Wędrówka o wschodzie słońca Preikestolen ze śniadaniem w formie bufetu

10. Stavanger: Wędrówka o wschodzie słońca Preikestolen ze śniadaniem w formie bufetu

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem o wschodzie słońca do Preikestolen, pokonaj tłumy i przeżyj wschód słońca nad Lysefjorden. Ciesz się wygodnym transportem w obie strony ze Stavanger. Unikaj tysięcy ludzi, którzy będą na szlaku w sezonie, i zamiast tego wybierz się na wędrówkę w ciszy i spokoju o świcie. Rozpocznij przygodę wcześnie rano, po odebraniu z jednego z kilku wyznaczonych miejsc w Stavanger. Po 40 minutach jazdy docieramy na początek szlaku. Otrzymaj od swojego przewodnika odprawę zawierającą informacje o szlaku, przewidywanych warunkach i przydatne wskazówki dotyczące dobrej wędrówki. Kiedy wszyscy będą gotowi, włącz latarki i rozpocznij wędrówkę, gdy zapadnie zmrok i cisza. Niech światło księżyca i wysokie drzewa pobudzą Twoją wyobraźnię. Po drodze słuchaj wszelkiego rodzaju upiornego folkloru ze swojego przewodnika i zatrzymaj się na przekąskę lub aby dopasować ubrania i sprzęt. Po około 2,5 godzinach wędrówki dotrzyj do Preikestolen, 604 metrów tuż nad legendarnym Lysefjorden. Zostaniesz nagrodzony panoramicznym widokiem na fiord. Jeśli będziesz mieć szczęście, słońce pokaże się, wspinając się po górskich grzbietach, abyś mógł kąpać się w jego cieple. Po napawaniu oczu scenerią i chwili relaksu wróć do Basecamp. W zaciszu górskiego domku zregeneruj siły prostym, ale świeżym i smacznym śniadaniem. Następnie wsiądź do samochodu i udaj się z powrotem do Stavanger.

Rogaland

Rogaland

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki motorówką/skuterem wodnym w: Rogaland

Oprócz atrakcji typu Wycieczki motorówką/skuterem wodnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rogaland?

W: Rogaland są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Wycieczki motorówką/skuterem wodnym w: Rogaland?

Rogaland: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rogaland? Kliknij tutaj.

Rogaland: Co mówią inni?

Warte każdego euro! Kilka dni temu byliśmy w Stavanger z AIDA i zarezerwowaliśmy wycieczkę z kapitanem Arne. Było niesamowicie pięknie, Arne co jakiś czas zatrzymywał się i opowiadał nam dużo o krajobrazie. To było bardzo pouczające i zabawne. Mieliśmy wspaniały dzień!

Zabraliśmy Aidę do Stavanger i zarezerwowaliśmy wycieczkę za pośrednictwem Get your Guide. Musisz iść około 5 minut od statku. Przewodnik zapewni Ci wiatroszczelny kombinezon, gogle narciarskie i rękawiczki. Doświadczenie było naprawdę świetne. Było dużo zabawy.

To było takie wspaniałe! Mieliśmy szczęście z pogodą, nasz przewodnik, Simon?, był bardzo miły, wspaniałe doświadczenie! Jeśli jeszcze raz wejdę w ten zakątek....Zrobię to jeszcze raz :-)...

Świetna zabawa z super miłym przewodnikiem. Absolutnie zalecane. Jesteśmy więcej niż szczęśliwi.

To było wspaniałe doświadczenie. Było super zabawnie.