Atrakcje i wycieczki
Rodan-Alpy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Rodan-Alpy

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rodan-Alpy?

Na jakich wycieczkach w: Rodan-Alpy obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Rodan-Alpy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rodan-Alpy? Kliknij tutaj.

Rodan-Alpy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3825 opinii

Kupiliśmy cały pakiet, który jest bardzo dobrze zorganizowany! Wszystko było idealne: bardzo miły i dobrze wyszkolony przewodnik, doskonałe planowanie czasu, więc pojechaliśmy na szczyt Mont Blanc kolejką linową - wspaniały widok! - i na Mer De Glace oszałamiającą pięknością! To było wyjątkowe przeżycie! Zdecydowanie polecam tę wycieczkę!

Polecam wszystkim. Doskonale zorganizowana wycieczka, wspaniały Pan Przewodnik.. a do tego.. cudna pogoda, a więc i WSPANIAŁE WIDOKI (pomimo iż to październik). Wykupiłam wycieczkę z wyprzedzeniem jeszcze w Polsce, a w Genewie bez problemu dotarłam do miejsca startowego, dzięki otrzymanej mapce.

Znakomity sposób na spędzenie godziny w atrakcyjnej cenie! Jest to idealne na pierwszy dzień w Lyonie, ponieważ przewodnik wskazał rzeczy widziane z Saony, które następnie zbadaliśmy z bliska. To miłe wprowadzenie do tej części miasta.

Niesamowity kierowca i przewodnik!

Ludzi, którzy robią wszystko, aby nas uszczęśliwić! Jaki piękny dzień. Dziękuję Neil i Xavier, nie zapominając o szefie, który zajmuje się WSZYSTKIM! Lorraine z Montrealu!

Rejs jest rozsądny i cudowny.

Przewodnik jest młody, piękny i ma wiedzę na temat Lyonu.