Atrakcje i wycieczki
Rockefeller Center

Zwiedź słynny wieżowiec znany z niezliczonych filmów. Koniecznie odwiedź też taras widokowy Top od the Rock!

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Świąteczna wizyta w Rockefeller Center - poradnik

Rockefeller Center to Manhattan w skorupce art déco. Znajdziesz tu restauracje, sklepy i miejsca rozrywki. Jednak „The Rock” najlepiej prezentuje się w okolicy Bożego Narodzenia, dlatego przedstawiamy kilka wskazówek, które umilą Ci świąteczne zwiedzanie Rockefeller Center.

 • Choinka w Rockefeller Center

  1. Choinka w Rockefeller Center

  Pierwsze zapalenie świateł na drzewku świątecznym w Rockefeller Center to część wielkiej ceremonii, która odbywa się w pierwszą środę po Dniu Dziękczynienia. Przyjedź wcześnie, jeśli chcesz mieć dobry widok!

 • Boże Narodzenie z lotu ptaka

  2. Boże Narodzenie z lotu ptaka

  Oczywiście w Nowym Jorku nie tylko Rockefeller Center rozświetla się na Boże Narodzenie. Z tarasu widokowego Top of the Rock możesz podziwiać najlepszą panoramę świątecznego Nowego Jorku!

 • Lodowisko w Rockefeller Center

  3. Lodowisko w Rockefeller Center

  Na lodowisku w Rockefeller Center przebywać może jednocześnie tylko 150 osób, co oferuje bardziej kameralną atmosferę, niż sugerowałoby jego położenie w wielkim mieście. Czynne jest od października do kwietnia.

 • Radio City Christmas Spectacular

  4. Radio City Christmas Spectacular

  Zwiedź z przewodnikiem Radio City Music Hall, a potem, jeśli zechcesz, obejrzyj niesamowite przedstawienie kabaretowe w wykonaniu grupy tanecznej The Rockettes!

 • Ciepłe ubranie

  5. Ciepłe ubranie

  Podczas widowisk w Rockefeller Center często stoi się w miejscu. Nawet jeśli nie przeszkadzają Ci niskie temperatury, na wszelki wypadek zabierz ze sobą coś cieplejszego.

Zaplanuj pobyt

 • Jakie są godziny otwarcia Rockefeller Center?

  Godziny otwarcia atrakcji w Rockefeller Center są różne. Taras widokowy Top of the Rock czynny jest codziennie od godz. 8.00 do północy (ostatnia winda na szczyt odjeżdża o 23.00), ale wiele innych atrakcji otwartych jest w standardowych godzinach urzędowania lub dostosowuje się do różnych imprez. Aby poznać dokładne godziny otwarcia, odwiedź strony internetowe poszczególnych atrakcji.

 • Jak dotrzeć na miejsce?

  Do Rockefeller Center dojedziesz metrem linii B, D, F i M. Stacja „47-50th Street Rockefeller Center”.

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Taras widokowy Top of the Rock czynny jest od godz. 8.00 do północy. Godziny otwarcia innych atrakcji są różne.
 • Cena
  Cena biletu wstępu dla dorosłych do Top of the Rock to 30 USD, wycieczka kosztuje 20 USD, a bilet łączony – 42 USD.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Możesz zarezerwować wycieczkę lub zwykły wstęp bezpośrednio w Rockefeller Center.
 • Jak tam dotrzeć?
  Przyjedź linią metra B, D, F lub M na stację „47-50th Street Rockefeller Center”.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Rezerwacji biletów wstępu do Rockefeller Center możesz dokonać on-line. Wybierz bilet otwarty lub na konkretny dzień.

Rockefeller Center: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rockefeller Center? Kliknij tutaj.

Rockefeller Center: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6789 opinii

Pokochałem to! Mieliśmy 2-dniowy karnet i wykonaliśmy pętlę północną w dniu 1 i pętlę południową w dniu 2. Przewodnicy byli naprawdę kompetentni i czuliśmy, że wiele się dowiedzieliśmy o Nowym Jorku. Były 2 negatywy - dlaczego zatrudniasz wiele męskich biletów „prosto w twarz”? Przeczytałbym, jak dobre były twoje trasy i właśnie cię szukałem. Byłbym wdzięczny za centralne miejsce, do którego można się udać, lub członek zespołu pomagający mi na przystankach, zamiast kłopotany przez sprzedawców. Naprawdę mi się to nie podobało, a niektóre z nich były tak przerażające. Nasz bilet zawierał również rejs łodzią po okręgu. Poleciłeś bilet na 30 minut przed odlotem na molo 16. Rzeczywiście dotarliśmy tam na 45 minut przed odlotem, ale ponieważ nie wymieniliśmy kuponu na bilety, musieliśmy dołączyć do ogromnej linii i przegapić łódź. gdybyś wyjaśnił ten proces, na pewno byśmy go złapali.

Autobus był łatwy do zlokalizowania i łatwo było wskoczyć w razie potrzeby. Aplikacja nie była zbyt dokładna, ale było wystarczająco dużo autobusów, na które nie czekaliśmy długo. Mieliśmy wcześniej solidny plan dotyczący tego, gdzie wyskakujemy, dokąd wracamy iw jakich godzinach. Przygotuj plan, a będziesz się świetnie bawić!

Fantastyczna przepustka wartości do ceny, która pozwala odwiedzić więcej atrakcji, niż mógłbyś kiedykolwiek zmieścić! W 100% polecam każdemu, kto odwiedza Nowy Jork, szczególnie jeśli to Twój pierwszy raz.

Tak łatwo było zarezerwować w Anglii i korzystać z niego w Nowym Jorku, dzięki czemu zaoszczędzono dużo pieniędzy, dzięki

Całkowicie łatwy w użyciu. Po prostu pokaż swój kupon w kasie biletowej i wymień go na prawdziwy bilet.