Atrakcje i wycieczki Riviera Maya

Przyjedź dla białych piaszczystych plaż, zostań dla malowniczych ruin, zachwycającej przyrody i adrenaliny.

Często zadawane pytania dotyczące: Riviera Maya

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Riviera Maya?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Riviera Maya?

Riviera Maya: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Riviera Maya? Kliknij tutaj.

Riviera Maya: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8076 opinii

Odbiór w hotelu Akumal Beach Resort był stosunkowo punktualny. Tylko nieplanowany czas oczekiwania spowodowany usterką pojazdu na stacji benzynowej Pemex w Playa del Carmen był trochę irytujący. Jednak nasz przewodnik Álvaro to wszystko wynagrodził. Zaimponował nam swoją wiedzą historyczną i poprowadził naszą grupę dwujęzycznie przez kompleks świątynny ChichenItza, wioskę Majów i cynote. W końcu udaliśmy się do Valladolid. Mogliśmy jednak spędzić tam znacznie więcej czasu, piękne zabytkowe miasto. W sumie wspaniały dzień, nawet jeśli był wyczerpujący. Fajny empatyczny przewodnik.

To była bardzo miła i niezapomniana wycieczka! Nasz przewodnik Genaro był świetny! Próbował jak najlepiej wykorzystać (niestety) bardzo długą jazdę. Bardzo zabawna i świetna muzyka! Zadbano o nas z napojami, kanapkami i ciastkami! Lunch też był pyszny! Popatrzyliśmy na Różowe Jezioro z Las Colorados, zrobiliśmy bardzo fajną wycieczkę łodzią, mogliśmy popływać, jeśli chcieliśmy, a na koniec pojechaliśmy na „farmę krokodyli”, gdzie krokodyle zostały dosłownie zbliżone do nas, po prostu świetnie!

Frank jest świetnym przewodnikiem! Wyjaśnia niezbędne tło danej stacji (chichen itza, cenote, valladolid) w zabawny, zabawny i zabawny sposób we właściwej dawce. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z wygodnymi busami i odpowiednio długimi postojami na każdej stacji. Czas trwania od 6:00 do około 18:30 / 19:00 Polecamy!

bardzo fajna wycieczka. W autobusie jest długo, ale jest bardzo wygodny i przyjemny dla pilotów wycieczek. Zdecydowanie taki, którego nigdy nie zapomnisz. Dobry wybór na lunch.

Podczas naszej trasy mieliśmy fenomenalne doświadczenie. Nasz przewodnik był niesamowity, bardzo polecam tę wycieczkę?