Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Rio Pitrisconi, Sassari

Rio Pitrisconi, Sassari – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

San Teodoro: Rio Pitrisconi Jeep i wycieczka piesza

1. San Teodoro: Rio Pitrisconi Jeep i wycieczka piesza

Poczuj dreszczyk emocji związany z wjazdem na górę podczas ekscytującej wycieczki jeepem 4x4 po północno-wschodnim terytorium Sardynii, San Teodoro. Podążaj wzdłuż rzeki Pitrisconi podczas wycieczki z przewodnikiem i dotrzyj do wspaniałych naturalnych basenów i wodospadów. Podziwiaj niesamowite widoki na ocean i skosztuj pysznego aperitifu. Poznaj swojego przewodnika i posłuchaj krótkiego wprowadzenia na temat wycieczki i jej planu podróży. Wyrusz na pokład jeepa i jedź malowniczą górską drogą. Dotrzyj do Stazzi Pitrisconi, starożytnych kamiennych domów Gallury i rozpocznij wędrówkę do basenów. Wędruj wśród dziewiczej przyrody szlakami o łatwym i średnim stopniu trudności, a następnie podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na naturalne baseny i wodospady Rio Pitrisconi. Latem weź orzeźwiającą kąpiel w ich dziewiczych wodach. Idź w kierunku kanionu, aby zobaczyć formacje granitowe powstałe w wyniku erozji. Wskocz z powrotem na pokład jeepa i jedź do punktu widokowego Pala di Monti. Podziwiaj kilometry wybrzeża Gallura i cały obszar morski Tavolara. Przed powrotem do punktu wyjścia spróbuj typowego sardyńskiego aperitifu składającego się z kiełbasy, pecorino, chleba Carasau i wina Cannonau.

Rio Pitrisconi: Wędrówki i 4x4 przez Monte Nieddu

2. Rio Pitrisconi: Wędrówki i 4x4 przez Monte Nieddu

Wycieczki na Sardynii - Wild Wonder Wycieczka rozpoczyna się w 4x4 (Terrano 2 lub Defender 110) wzdłuż starożytnych szlaków mułów stworzonych przez wypalaczy węgla drzewnego i pasterzy, którzy mieszkali w górach. Po dotarciu do Stazzu Pitrisconi (starożytnego domu Gallurese), wycieczka jest kontynuowana pieszo wzdłuż górskiej ścieżki, która w ciągu około 10/15 minut doprowadzi nas do naturalnych basenów i wodospadów Rio Pitrisconi. Możliwość nurkowania i pływania w naturalnych granitowych basenach. Wycieczka zostaje wznowiona w 4x4 i po 10/15 minutach docieramy do etapu panoramicznego. Na wysokości 615 metrów nad poziomem morza, w punkcie widokowym Pala di Monti, będzie można zobaczyć kilometry wybrzeża Gallura, a przewodnik wyjaśni główne wyspy i plaże panoramy. Wycieczka zakończy się degustacją typowych lokalnych produktów, takich jak kiełbasa, Pecorino, Carasau i Cannonau.

Doświadczenie na quadach w SanTeodoro: Rio Petrisconi, Pala diMonti

3. Doświadczenie na quadach w SanTeodoro: Rio Petrisconi, Pala diMonti

Cena za osobę dorosłą = koszt quada. Pasażer wliczony w cenę, bez dodatkowych opłat. Jeśli chcesz poznać piękną Sardynię, nie przegap okazji, aby zrobić to z Quad Santeodoro! Oferujemy wycieczki quadami z przewodnikiem w celu odkrycia perełek regionu, takich jak obszar Monte Nieddu, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki na plażę La Cinta i wspaniałe wodospady, takie jak Rio Pitrisconi i panoramiczny punkt Pala di Monti. Nasze quady są przystosowane do przewożenia do 2 osób osób, a do ich kierowania wystarczy prawo jazdy kategorii B. Twoja rezerwacja będzie obejmować wypożyczenie quada, kask, paliwo i ubezpieczenie. Przeprowadzimy dla Państwa wstępną odprawę dotyczącą obsługi quadów, aby można było na nich łatwo i bezpiecznie jeździć. Wycieczka po Monte Nieddu trwa około 3,5 godziny i obejmuje dystans 30 km z dwoma przystankami. Poziom trudności jest łatwy, a wycieczka jest oferowana w języku włoskim i angielskim. Wycieczka rozpoczyna się od spotkania w naszym centrum Quad Excursions Santeodoro, gdzie zaprezentujemy zasady korzystania z pojazdów. Następnie grupa wyruszy z przewodnikiem, zatrzymując się w pierwszym punkcie, panoramicznym punkcie widokowym „Pala di Monti”. Po około 30 minutach odwiedzimy naturalne baseny „Lu Pitrisconi”, w których można również popływać. Następnie wycieczka będzie kontynuowana do San Teodoro i wróci do naszego centrum. Quad może być współdzielony przez parę lub używany indywidualnie (cena pozostaje ta sama). Minimalny wiek umożliwiający udział w wycieczce to 6 lat. Nie przegap tego wyjątkowego doświadczenia i odkryj Sardynię w zabawny i oryginalny sposób z Quad Santeodoro! Każda rezerwacja obejmuje wynajem 1 quada, który może pomieścić 1 kierowcę i maksymalnie 1 pasażera. Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, czy pasażer jest obecny, czy nie.

San Teodoro: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

4. San Teodoro: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Jeśli szukasz dynamicznych wrażeń, to jest idealne dla Ciebie! Odkryj San Teodoro w północno-wschodniej części Sardynii przez E-MTB. Pokonasz wspaniałą trasę, która zabierze Cię na górę Nieddu, aż do punktu widokowego Paladimonti, na wysokości 600 metrów, skąd będziesz mógł obserwować zapierającą dech w piersiach panoramę krystalicznie czystego morza San Teodoro; w szczególności będziesz mógł podziwiać wyspę Tavolara, plażę La Cinta, Lu Impostu i Cala Brandinchi. Kontynuuj swoją podróż w kierunku sugestywnych wodospadów Rio Pitrisconi i jego naturalnych basenów, w których w upalne letnie dni można się również kąpać. Przechodząc przez piękny las w końcu powrócisz do punktu wyjścia. Nasz doświadczony lokalny przewodnik będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje ciekawostki na temat tego miejsca, które jest dobrze znane z pięknych plaż i krystalicznie czystego morza, a mniej znane ze szlaków pośród pięknej dziewiczej roślinności. - Długość trasy: 35 km - Trudność: łatwa - Różnica wysokości: 800 m - Czas trwania: 3 godziny Trasa jest trasą okrężną. Po krótkim odcinku niską asfaltową drogą trasa kontynuuje polną drogą przez las. - Wyjazd wycieczki spod parkingu Via Aresula - Monte Nieddu - Punkt widokowy na wybrzeżu - Wodospady i naturalne baseny Rio Pitrisconi - Powrót na parking Rowery elektryczne ze wspomaganiem pedałowania Przód, dostępne: - 3 rozmiary S (150-168cm) - 4 rozmiary M (168-178 cm) - 3 rozmiary L (178-190 cm) Autonomia różni się w zależności od wyszkolenia użytkownika i sposobu użytkowania roweru, zwykle od 60 do 120 km (w tym przypadku autonomia roweru jest znacznie większa niż km pokonywanych podczas wycieczki)

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Rio Pitrisconi, Sassari: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rio Pitrisconi, Sassari? Kliknij tutaj.