Bilet wstępu

Rio: Chrystus Odkupiciel – oficjalny bilet na kolej zębatą

Organizator atrakcji: Ingresso Com Desconto

Rio: Chrystus Odkupiciel – oficjalny bilet na kolej zębatą

Organizator atrakcji: Ingresso Com Desconto

Od 128,53 zł za osobę

Zarezerwuj bilet na kolejkę Corcovado z wyprzedzeniem i zobacz z bliska jeden z siedmiu współczesnych cudów świata, posąg Chrystusa Odkupiciela. Przed podziwianiem widoków na Rio de Janeiro przejedź przez piękny las miejski.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w cudownej przejażdżce kolejką przez miejski las, aby zobaczyć jeden z najbardziej znanych zabytków świata
 • Podziwiaj wyjątkowe widoki na las Tijuca, górę Głowa Cukru i zatokę Guanabara
 • Uzyskaj priorytetowy wstęp do kolejki po wymianie kupony na bilet
 • Udaj się do Muzeum Pomnika Chrystusa Odkupiciela i do centrum dla odwiedzających
Pełny opis

Idź aż do kultowej figury Chrystusa Odkupiciela przy pociągu Corcovado. Pociąg jedzie przez linię kolejową w Parku Narodowym Tijuca, największym miejskim lesie na świecie, z którego roztacza się wyjątkowy widok na miasto Rio de Janeiro. Ciesz się niesamowitą przejażdżką pociągiem, który zabierze Cię aż do stóp posągu Chrystusa, jednego z Siedmiu Cudów Współczesnego Świata i jednego z najsłynniejszych zabytków Brazylii. Oprócz podziwiania jednego z najpiękniejszych krajobrazów miasta, przespacerujesz się po historii Brazylii. Linia kolejowa Corcovado była pierwszą zelektryfikowaną linią kolejową w Brazylii. Zainaugurowana w 1884 r. przez D. Pedro II, jest starsza niż sam Chrystus Odkupiciel. Właściwie to ten pociąg przez cztery kolejne lata przewoził elementy do budowy pomnika. Twoja wizyta rozpoczyna się od stuletniej lokomotywy elektrycznej, jadącej przez zachowany Las Atlantycki, część Parku Narodowego Tijuca. U stóp posągu Chrystusa będziesz mógł podziwiać najpiękniejszy widok na miasto i zobaczyć z góry, co sprawia, że Rio de Janeiro jest tak wyjątkowe.

Wliczone w cenę
 • Bilet na kolejkę Corcovado
 • Bilet wstępu na teren pomnika Chrystusa Odkupiciela
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Endereço Trem do Corcovado: Rua Cosme Velho, 513 – Cosme Velho, Rio de Janeiro – RJ, Brazylia. Wysiądź na stacji Largo do Machado i pojedź autobusem miejskim do dzielnicy Cosme Velho. Bądź na miejscu 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że windy i schody ruchome zabierają mniej pasażerów niż zwykle ze względu na prace konserwacyjne.
 • Otrzymasz od organizatora wycieczki e-maila z kuponem i dokładną godziną wejścia do kolejki.
 • W dniu wizyty wymień swój kupon na oficjalny bilet w kasie biletowej.
 • Podczas wymiany kupony na bilet priorytetowy należy okazać ważny paszport lub inny dokument tożsamości.
 • Uwaga! Bilet priorytetowy obowiązuje tylko podczas wyjazdu w kierunku pomnika Chrystusa Odkupiciela, powrót kolejką odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.
 • Usiądź po prawej stronie gondoli, aby móc podziwiać najlepsze widoki.
 • Okaż swój kupon (na telefonie lub wydrukowany) w kasie i wymień go na bilet.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 953 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,2/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5
 • Jakość usług
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Piękne przeżycie, po kilku pochmurnych dniach mieliśmy słoneczny dzień, więc było wiele osób korzystających z pięknego dnia. Poszliśmy o 12, przyjechaliśmy pół godziny wcześniej, jak nam powiedzieli, nikt nie mówi po hiszpańsku, czasami trudno to zrozumieć, kolejki są bardzo długie, ale działają szybko. Czysty pociąg, moje dzieci to uwielbiały, jest gdzie zjeść ale można też zabrać przekąskę, czysta łazienka Przed ponownym wejściem na pokład wysiąść. Wszyscy bardzo przyjaźni. Zeszliśmy na dół prawie o 14:30 i zauważyłem, że kolejka do pociągu była bardzo krótka, na wypadek gdyby informacja się komuś przydała. ogólnie dobre doświadczenie

Czytaj dalej

15 października 2022

W Nowy Rok było bardzo cicho, więc pozwolili mi wcześnie wsiąść do pociągu zębatego. Potrzebowali wydruku w punkcie informacyjnym i poprosili o mój paszport. To więcej niż statua Chrystusa Odkupiciela, to także niesamowity widok na Rio z góry. Myślałem, że stąd widok jest lepszy niż ze szczytu góry Sugarloaf. Gdybym kupił bilet bezpośrednio w kasie, zaoszczędziłbym trochę pieniędzy, ale miałbym opłaty za kartę itp. Dlatego lepiej było kupić to w mojej walucie domowej online w GetYourGuide.

Czytaj dalej

5 stycznia 2020

Poszedłem prosto do kasy biletowej, pokazałem e-mail i mój dowód tożsamości (nie paszport), i dostałem opaski na rękę, aby ominąć kolejkę do następnego pociągu, który został nam przydzielony, chociaż wydawało się, że możesz jechać w dowolnym momencie w oknie. Byliśmy pierwszymi, którzy wsiedli do pociągu, bardzo łatwo. Sposób, w jaki pierwszy wszedł, kto pierwszy, ten lepszy, więc korzyści z wcześniejszego zakupu kończą się, gdy wsiądziesz do pociągu, ale warto unikać linii, kłopotów i osób próbujących sprzedać ci bilety tuż za barierą.

Czytaj dalej

4 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 161850