Dodaj daty

Ringturm

Ringturm – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wiedeń: rejs po Kanale Dunajskim z opcjonalnym lunchem

1. Wiedeń: rejs po Kanale Dunajskim z opcjonalnym lunchem

Wybierz się na wycieczkę łodzią przez zabytkowy i nowoczesny Wiedeń, podążając wzdłuż Kanału Dunajskiego, niegdyś znanego jako „wiedeńska woda”, „ręka Wiednia” lub „mały Dunaj”. Wybierz opcję z pysznym lunchem na łodzi lub z usługami przewodnika opowiadającego o sztuce ulicznej (tylko w niedziele). Zobacz ważne miejsca i budynki, włącznie z wieżą Uniqa, obserwatorium Urania, hotelami i budynkami komercyjnymi zaprojektowanymi przez Jean Nouvel oraz wieżę Media projektu Hansa Holleina. Podziwiaj Schützenhaus Otta Wagnera, Ringturm, koszary Rossauer oraz spalarnię odpadów Spittelau zaprojektowaną przez Friedensreicha Hundertwassera. Wybierz opcję z 2-daniowym lunchem lub sznyclem. Przy zaporze, łódź zawraca i wyrusza z powrotem do punktu początkowego. Daj się oczarować nowoczesnemu obliczu Wiednia i niezliczonym graffiti oraz modnym okolicom. W niedziele można wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem śladami sztuki ulicznej.

Wiedeń: malowniczy rejs po kanałach z opcjonalnym strudelem jabłkowym

2. Wiedeń: malowniczy rejs po kanałach z opcjonalnym strudelem jabłkowym

Odkryj cuda Wiednia z innej perspektywy podczas tego idyllicznego rejsu po kanale. Wycieczka rozpoczyna się na Schwedenplatz i wypływa na wiedeński Donaukanal. Obserwuj, jak blokada poniżej jest przekręcona, a łódź zawraca, aby kontynuować podróż. Szybując po wodzie, rozkoszuj się otaczającymi Cię widokami i delektuj się pysznym ciepłym struclem jabłkowym i gorącym napojem. Wybierz melanż, gorącą czekoladę lub herbatę, a następnie usiądź, by podziwiać widok. Podczas wycieczki zobacz wybór najbardziej charakterystycznych budynków w mieście, w tym Wieżę Uniqa, Obserwatorium Uranie, hotel i budynek handlowy Jean Nouvel, Schützenhaus projektu Otto Wagnera, Ringturm, Rossauer Kaserne, Dom Zahy Hadid oraz spalarnię odpadów Spitelau zaprojektowaną autorstwa Friedensreicha Hundertwassera.

Wiedeń: Rejs Heurigen z wiedeńskimi piosenkami i bufetem

3. Wiedeń: Rejs Heurigen z wiedeńskimi piosenkami i bufetem

Ciesz się wiedeńską muzyką Heuriger, tak jak kochają ją wiedeńczycy. Marion Zib z Radia Wienerlied sprowadza najlepsze duety heurigen z miasta na przytulny statek MS Admiral Tegetthoff. Ciesz się wyjątkową atmosferą, gdy muzycy będą chodzić od stolika do stolika, przyjmując życzenia muzyczne i zapraszając do śpiewania. Statek wyrusza we wspaniały rejs po Dunaju, podczas którego okrążysz 2. dzielnicę Wiednia. Podziwiaj nowoczesną i pięknie oświetloną panoramę Wiednia z Wieżą Dunaju, Płytą Dunaju i Wieżą DC. Przyjrzyj się zabytkowym budynkom, takim jak Kościół Rocznicowy, Ringturm lub koszary Rossauer. Pokładowa restauracja rozpieści Cię typowymi przysmakami z zimnego i ciepłego Heurigenbuffet.

Luksusowy jacht na Dunaju w Wiedniu

4. Luksusowy jacht na Dunaju w Wiedniu

Rejs po oszałamiającym Dunaju z naszą prywatną łodzią motorową w Wiedniu. Poczuj radość i relaks, ponieważ nasz w pełni wyposażony jacht motorowy, prowadzony przez profesjonalnego sternika, zapewni bezpieczną i przyjemną podróż nawet dla 9 osób. Niezależnie od tego, czy pragniesz spokojnego dnia na wodzie, ekscytującej przygody, czy miejsca na specjalne uroczystości, nasz jacht jest idealnym wyborem. Nasze elastyczne opcje są idealne na prywatne spotkania, imprezy firmowe i rozrywki dla klientów. Dostosuj swoje wrażenia do perfekcji - ciesz się spokojnymi rejsami, zapierającymi dech w piersiach widokami, spokojnymi zatokami lub rozkoszuj się kulinarnymi przysmakami. Nasz zespół ekspertów sprawi, że Twoja wizja stanie się rzeczywistością. Wybieraj spośród krótkich przygód lub całodniowych podróży do Greifenstein, Donaukanal, Parku Narodowego lub Bratysławy. Świętuj na pokładzie z różnorodnymi napojami, od zimnych drinków po wykwintne wina i kawę z ciastem. Czekają na Ciebie niezapomniane wrażenia z wody. Skorzystaj z naszego dogodnego planu tras lub złóż specjalne życzenia. Nie czekaj - zapytaj już teraz o cenne wspomnienia nad wiedeńskim Dunajem. Dołącz do nas, aby przeżyć wyjątkową przygodę na jachcie, którą ty, twoi przyjaciele i rodzina będziecie cenić na zawsze. Zarezerwuj już dziś! Wybierz spośród różnych opcji wycieczki: 2h: 969 € 4h: 1.829 € 6h: 2.769 € 8h: 3.219 € Cały dzień (09:00 - 23:00): 4.489 € Cały dzień do Bratysławy iz powrotem: 4.969 € (zawiera obiad w restauracji i grilla na pokładzie)

Ringturm: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ringturm? Kliknij tutaj.

Ringturm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.5 / 5

na podstawie 2287 opinii

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka po Dunaju i niczego nie przegapiliśmy! Ceny napojów były absolutnie w porządku, strudel jabłkowy i gorąca czekolada były bezpłatne!

Po przybyciu do Wiednia ...... bardzo dobry początek, daj się przepchnąć przez Dunaj ... inny sposób patrzenia na panoramę miasta z wody.

To był bardzo ciekawy rejs po kanałach, bardzo dobrze uczęszczany, wygodna łódź i dobre drinki

Wszystko poszło dobrze, spodziewaliśmy się więcej wyjaśnień, ale było OK

Warto, spacer jest bardzo piękny, a jedzenie bardzo bogate?