Wybierz daty

Rijksmuseum

Zobacz dzieła Rembrandta, Vermeera i innych mistrzów złotego wieku Holandii.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Rijksmuseum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rijksmuseum? Kliknij tutaj.

Rijksmuseum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 776 opinii

Korzystanie z 397 AirPort Express było tak łatwe i znacznie tańsze niż płacenie 45 euro za taksówkę. Bus Stan był łatwy do znalezienia, autobus miał dużo miejsc i informacji na każdym przystanku. Wyrzucił nas 2 minuty od naszego hotelu. Droga powrotna była równie łatwa. Zajęło to około 20-25 minut. Autobus nie kursuje tak często po godzinie 18:00 mniej więcej co 12 minut, w ciągu dnia co 5 minut. Bardzo niezawodny sposób na dostanie się do centrum miasta.

Tak wiele wspaniałych obrazów i artefaktów do zobaczenia i cieszenia się. Zajęty po porze lunchu, ale nadal można znaleźć ciche galerie do zwiedzania. Informacje obok obrazów i eksponatów są naprawdę pouczające. Kawiarnia jest warta odwiedzenia. Pyszne jedzenie i świetna obsługa. Piękny sklep też.

Najlepsze, dobrze wyjaśnione i łatwe. Uważaj, aby zachować kupony, zrób zrzut ekranu, ponieważ po usunięciu przepustki zewnętrznej z aplikacji przewodnika i trudnej do wyszukania w celu zwrotu, wydaje mi się, że jest ważny przez 14 dni.

Świetna usługa zapewniana przez miejskie autobusy, które zabiorą Cię na lotnisko w 15 minut. Peron b17 znajduje się tuż przed wyjściem z lotniska. Przystanki w centrum są bardzo wygodne. Bardzo wysoka częstotliwość magistrali.

Wspaniały dzień w muzeum można spędzić tam czas od rana do nocy według preferencji zdecydowanie bardzo ważny punkt na mapie do zobaczenia