Wybierz daty

Rijksmuseum

Zobacz dzieła Rembrandta, Vermeera i innych mistrzów złotego wieku Holandii.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj według:
1 - 16 / 32

Rijksmuseum: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rijksmuseum? Kliknij tutaj.

Rijksmuseum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 24 043 opinii

Karta Amsterdam City Card była zdecydowanie tego warta. Korzystaliśmy z tramwaju i metra, aby szybciej dostać się między bardziej odległymi miejscami. Tak naprawdę nie udało nam się załatwić wszystkich atrakcji w ciągu 5 dni :-) Rezerwacja przedziałów czasowych online bez kupowania biletów była nieco skomplikowana w przypadku niektórych muzeów itp. Ponownie zarezerwowalibyśmy kartę miejską na kolejną wizytę w Amsterdamie!

Rejs po kanałach był naprawdę miły. Widziałeś już wiele zakątków miasta, az wody i tak jest to zupełnie inne doświadczenie. Szczególnie wieczorem światło pięknie pada na domy nad kanałem. Kierowca i przewodnik audio dostarczyły podstawowe informacje na temat konkretnych domów, zabytków lub historii miasta. Mój najlepszy przyjaciel powiedział po trasie, że to dla niego jedna z najlepszych rzeczy w Amsterdamie.

Nasza rodzina na rejsie wahała się od 66 do 11 lat i wszyscy byliśmy zadowoleni z podróży. Pokładowe audioprzewodniki były jasne i pouczające, nawet inny przewodnik dla młodszych, który szczególnie im się spodobał. Jedynym minusem był brak napojów na pokładzie, więc kup w sklepie przed wejściem na pokład. Piękny sposób na zobaczenie Amsterdamu.

Optymalna dostępność tramwajem. Przystanek Museumplein. Ładne muzeum z mnóstwem interesujących eksponatów, zwłaszcza pięknych obrazów Rembrandta, które warto zobaczyć! Wizytę najlepiej zaplanować rano, od południa w muzeum robi się bardzo tłoczno!

serdecznie polecam, świetny kierowca i profesjonalny lektor polski plus opis od kierowcy