Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Riccione

Riccione

Riccione – nasze najbardziej polecane atrakcje

Riccione: bilet wstępu do parku Oltremare

1. Riccione: bilet wstępu do parku Oltremare

Wybierz się do parku Oltremare, ogromnego parku przyrody dedykowanego krajobrazom Adriatyku i okolic na przestrzeni wieków. Park jest podzielony na 4 części tematyczne 4 żywiołów, które prezentuję niezwykłą bioróżnorodność regionu. W części Powietrze podziwiaj majestatyczne orły, sępy, jastrzębie, sowy i wiele innych gatunków ptaków drapieżnych w pieczołowicie zaprojektowanych wolierach. W części Woda wybierz się do Laguny Delfinów, największego zbiornika dla delfinów w Europie, gdzie możesz zobaczyć niesamowity pokaz choreografii w ich wykonaniu. W części Ziemia zobacz wystawę „Darwin, las deszczowy” i wybierz się w podróż 65 milionów lat wstecz, aby odkryć krajobrazy okresu kredy. W części Ogień wybierz się natomiast w multisensoryczną podróż „Planeta Ziemia” poprzez etapy formowania się naszej planety. Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie przegapcie części Energia, czyli ekscytującego placu zabaw z mostami wiszącymi, kładkami na wysokości i rzeką, po której można pływać łódką.

Riccione: Bilet wstępu na dzień otwarty Aquafan

2. Riccione: Bilet wstępu na dzień otwarty Aquafan

Lato nie jest latem bez Aquafanu. Mając za sobą 29 pełnych wrażeń letnich wakacji, Aquafan w Riccione jest najsłynniejszym parkiem wodnym w Europie dzięki spektakularnym zabawom wodnym, niezliczonym wydarzeniom i modnemu duchowi. Na obszarze pół mili kwadratowej znajdziesz zawsze nowe gry, więcej miejsc parkingowych i ciągłe niespodzianki każdego dnia i każdej nocy. Zabawę w ciągu dnia gwarantuje w sumie ponad 3 kilometry fantastycznych zjeżdżalni: od Kamikaze po Extreme River, od Speedriul po River Run, od Surfin'hill po Twist i Tobogas. Oprócz wielu innych gier wodnych i ogromnego basenu ze sztuczną falą, Aquafan oferuje również trzy dobrze wyposażone strefy dla dzieci ze zjeżdżalniami i animacjami dla dzieci. Dzięki Focus Junior Beach dla dzieci, a także Elephant Pool i Antarctic Baby Beach dla najmłodszych, Aquafan obiecuje niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. Podczas gdy dzieci się pluskają, sprawdź strefy relaksu, sklepy, restauracje, rozległe tereny zielone, punkty gastronomiczne i wszelkiego rodzaju usługi.

Park rozrywki Mirabilandia: 2-dniowy bilet wstępu

3. Park rozrywki Mirabilandia: 2-dniowy bilet wstępu

Poznaj park rozrywki Mirabilandia w pobliżu Rawenny. Uwolnij swoje emocje i spełnij swoje pragnienia zabawy, przygody i relaksu. Wyrusz w ekscytującą podróż po największym we Włoszech parku rozrywki o powierzchni 850 000 metrów kwadratowych i oferującym ponad 40 atrakcji, które zachwycą gości w każdym wieku. Wejdź do Ducati World, pierwszego w historii parku rozrywki poświęconego motocyklom. Odkryj ekscytujące atrakcje Dinolandu strzeżone przez niesamowite stworzenia. Zanurz się w pograniczu Far West Valley, podczas gdy dzieci odkrywają czarujące Bimbopoli, najlepsze miasto dla dzieci. Sprawdź swoje granice i poddaj się przypływowi adrenaliny na rekordowych atrakcjach. Poczuj prędkość i moc na iSpeed, najwyższej i najszybszej magnetycznej kolejce startowej we Włoszech. Poczuj dreszczyk emocji na Katun, najdłuższej odwróconej kolejce górskiej w Europie i przygotuj się na pionowe emocje na Divertical, najwyższej na świecie kolejce wodnej. Sięgnij nieba na Eurowheel, drugim co do wysokości diabelskim młynie na kontynencie. A dla odważnych zmierz się z wyzwaniem wejścia do mrożącego krew w żyłach horroru „The Walking Dead”. Przygotuj się na czar Parku Rozrywki Mirabilandia, gdzie emocje szaleją, a każda chwila jest niezapomnianą przygodą.

Rawenna: 2-dniowy bilet wstępu do Mirabilandii i Mirabeach

4. Rawenna: 2-dniowy bilet wstępu do Mirabilandii i Mirabeach

Spędź pełen wrażeń dzień w Mirabilandii i Mirabeach z rodziną. Zapomnij o kupowaniu biletu w dniu przyjazdu, kupując go z wyprzedzeniem. Ciesz się wejściem w dowolnym terminie w tym roku, na wypadek gdyby Twoje plany uległy zmianie. Poznaj 6 obszarów tematycznych parku rozrywki i zrelaksuj się na plaży parku wodnego. Odkryj ponad 40 atrakcji w Mirabilandii, największym parku rozrywki we Włoszech. Odwiedź nowy Świat Ducati, w którym dzieci siadają za kierownicą. Cofnij się w czasie w Dinolandzie, zanurz się w amerykańskim pograniczu w Far West Valley i puść wodze fantazji swoich dzieci w Bimbopoli. Poddaj się emocjom na rekordowych atrakcjach parku, takich jak iSpeed, najwyższa i najszybsza kolejka magnetyczna we Włoszech; Katun, najdłuższa odwrócona kolejka górska w Europie; Divertical, najwyższa kolejka wodna na świecie i Eurowheel, drugi co do wysokości diabelski młyn na kontynencie. Odkryj ekskluzywne wydarzenia, w tym najbardziej chwalony pokaz kaskaderski w Europie, inspirowany minisamochodami Hot Wheels. Następnie spełnij swoje tropikalne marzenia w Mirabeach na białej, piaszczystej plaży usianej palmami i parasolami. Pływaj w krystalicznie czystych lagunach, zjeżdżaj na zjeżdżalniach wodnych i skacz po falach.

Minicrociera da Cesenatico al promontorio del San Bartolo

5. Minicrociera da Cesenatico al promontorio del San Bartolo

Dal porto leonardesco di Cesenatico – facendo rotta verso sud – passeremo difronte le più illustri località della riviera romagnola (Cesenatico, Bellaria, Rimini, Riccione, Misano Adriatico) e, oltrepassando Cattolica e Gabicce, sconfineremo nelle Marche per ammirare dal mare il promontorio pesarese del San Bartolo, Divenuto Parco Naturale nel 1994, con le sue falesie a picco sul mare, le sue baie e gli storici borghi arroccati, con sosta e gustoso pranzo a bordo a base di pesce. come si svolge la giornata a bordo: imbarco sulla motonave Adriatic Princess III alle ore 8.45 al porto di Cesenatico; ore 9,30 si mollano gli ormeggi e si salpa za raggiongere il promontorio del San Bartolo. ore 11.00 circa sosta a Gabicce mare, 2 ore di tempo libero per una passeggiata nei viali di Gabicce Mare, o un tour panoramico – facoltativo – in Trenino fino a Gabicce monte, etc... ore 13.00 viene servito il pranzo a pranzo a bordo. ore 14.45 - terminator pranzo – si ripparte per la navigazione ravvicinata alle coste del promontorio del San Bartolo per ammirare dal mare le sue baie e gli angoli di nature selvaggia, borghi arroccanti, con spiegazioni dettagliate e aneddoti. ore 17.00 circa, rientro in porto a Cesenatico e termine della minicrociera.

Rimini: Pół dnia na łodzi

6. Rimini: Pół dnia na łodzi

Ciesz się dniem żeglugi wzdłuż wybrzeża Rimini w kierunku Cattolica, będzie orzeźwiająca przerwa w wodach Riccione, gdzie miłośnicy morza mogą nurkować i pływać, również korzystając z dostępnego sprzętu do nurkowania. Na pokładzie można w pełni cieszyć się kilkoma godzinami słońca na środku morza. Tuż przed powrotem będzie okazja do kolejnego postoju. Napoje bezalkoholowe i przekąski będą towarzyszyć załodze i gościom w drodze powrotnej do portu. Goście na pokładzie, to przyjemność półdniowych wycieczek, mogą w pełni cieszyć się kilkoma godzinami słońca na środku morza, być może czytając kilka stron książki lub w towarzystwie muzyki. Na morzu, tuż przed powrotem, będzie okazja zrobić kolejny postój i łazienkę, w której woda jest czystsza.

Riccione: Parasol i leżaki na plaży Baia degli Angeli

7. Riccione: Parasol i leżaki na plaży Baia degli Angeli

Uniknij kłopotów z noszeniem własnego sprzętu na plażę i bezstresowo rozpocznij dzień na słońcu. Zarezerwuj swój prywatny leżak i parasol z wyprzedzeniem, a następnie przyjedź na plażę, aby rozkoszować się słońcem i zrelaksować. Riccione zawsze było uważane za „Perłę Adriatyku” ze swoimi wspaniałymi plażami i wybrzeżem. Dzięki branży hotelarskiej trwającej od 150 lat Riccione jest liderem włoskiej turystyki nadmorskiej, a jej animowane plaże są koniecznością. Rezerwując leżak i parasol przed wizytą, uzyskasz wstęp na zapierającą dech w piersiach plażę Baia degli Angeli i swobodę korzystania z prywatnej przestrzeni przez cały dzień.

Riccione: 71 Plaża z parasolem, leżakiem i aperitifem

8. Riccione: 71 Plaża z parasolem, leżakiem i aperitifem

Odwiedź Riccione, „Perłę Adriatyku” i ciesz się zabawą w słońcu na plaży Flamingo. Ciesz się leżakiem na plaży i parasolem plażowym. Żyj dobrze i popijaj aperitif, obserwując plażowiczów bawiących się w słońcu. Riccione szczyci się jednymi z najlepiej wyposażonych plaż we Włoszech i ma 150-letnią historię gościnności. Odkryj tętniące życiem plaże Riccione, które tętnią życiem 24 godziny na dobę. Spędź cały dzień na słońcu i poczuj dobre samopoczucie i absolutny relaks. Oglądaj zachód słońca nad Adriatykiem po dniu spędzonym na słońcu i surfowaniu.

Rimini: parasol plażowy i leżak na plaży 67 z napojem

9. Rimini: parasol plażowy i leżak na plaży 67 z napojem

Odwiedź Rimini, „Perłę Adriatyku” i ciesz się zabawą w słońcu na 67 Beach. Ciesz się leżakiem na plaży z parasolem plażowym. Żyj dobrze i popijaj aperitif, obserwując plażowiczów bawiących się w słońcu. Rimini szczyci się jednymi z najlepiej wyposażonych plaż we Włoszech i szczyci się 150-letnią historią gościnności. Odkryj tętniące życiem plaże Rimini, które tętnią życiem 24 godziny na dobę. Spędź cały dzień na słońcu i poczuj dobre samopoczucie i absolutny relaks. Oglądaj zachód słońca nad Adriatykiem po dniu spędzonym na słońcu i surfowaniu.

Rimini: Parasol plażowy, napój i jacuzzi na 26 TikiBeach

10. Rimini: Parasol plażowy, napój i jacuzzi na 26 TikiBeach

Odwiedź Rimini, „Perłę Adriatyku” i ciesz się zabawą w słońcu na 70 Beach. Ciesz się leżakiem na plaży z parasolem plażowym. Żyj dobrze i popijaj aperitif, obserwując plażowiczów bawiących się w słońcu. Rimini szczyci się jednymi z najlepiej wyposażonych plaż we Włoszech i szczyci się 150-letnią historią gościnności. Odkryj tętniące życiem plaże Rimini, które tętnią życiem 24 godziny na dobę. Spędź cały dzień na słońcu i poczuj dobre samopoczucie i absolutny relaks. Oglądaj zachód słońca nad Adriatykiem po dniu spędzonym na słońcu i surfowaniu.

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Riccione

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Riccione

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Riccione to:

Rimini

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Riccione na deszczowe dni?

Riccione: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Riccione? Kliknij tutaj.

Riccione: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(43 recenzji)

Parę razy widziałem pokaz delfinów w telewizji, ale zupełnie inaczej wygląda to na żywo. Atmosfera i emocje jakie panowały wokół były niesamowite, byliśmy pod wrażeniem tak oddanego, pożądanego i precyzyjnego kontaktu zwierzęcia z człowiekiem. Coś, czego nigdy nie zapomnimy. Również włoska publiczność jest najlepsza!

Główną atrakcją delfinów są inaczej zmarnowane pieniądze. Wszystko mówione w języku włoskim. Nie mówię nawet o tak zwanym zoo. Oglądanie kogutów, kur, świnek morskich i bagien z kaczkami za 650 od sztuki to naprawdę nie jest 😁

Moje doświadczenie było bardzo miłe, zwłaszcza dobrze utrzymany obszar delfinów. Trenerzy i biolodzy najwyraźniej kochali to, co robili.

Niesamowity dzień w bardzo czystym parku. Zwierzęta są traktowane z wielkim szacunkiem i troską. Wspaniałe doświadczenie!

Wyjątkowe wrażenia w doskonale utrzymanym parku! Miłość i pasję, które wkłada w to personel, można dostrzec i zobaczyć.