Dodaj daty

Rhossili Bay Beach

Rhossili Bay Beach – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Cardiff: Mumbles and Gower Peninsular Tour

1. Z Cardiff: Mumbles and Gower Peninsular Tour

Zacznij od spotkania z przewodnikiem na głównym dworcu kolejowym w Cardiff. Wskocz do klimatyzowanego minivana i podróżuj wzdłuż południowego wybrzeża południowej Walii, mijając miasta Bridgend i Port Talbot oraz miasto Swansea. Poznaj uroczą okolicę Mumbles i przejdź się wzdłuż „Mumbles Mile”, aby zobaczyć wspaniałe molo i morską latarnię morską. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie promenady i złap lody, ciesząc się przyjemnym otoczeniem tego uroczego miejsca. Następnie odkryj półwysep Gower w całej jego naturalnej chwale podczas wędrówki z Langland Bay wzdłuż nadmorskiej ścieżki do Caswell Bay. Ciesz się piękną scenerią z mnóstwem fantastycznych przystanków na zdjęcia. Spaceruj wzdłuż dramatycznych klifów morskich i odwiedź Worms Head wraz z majestatyczną zatoką Rhossili, która jest regularnie wybierana do dziesięciu najlepszych plaż na świecie. Posłuchaj opowieści o piractwie i śmiertelnych przygodach, mitach i legendach Gower i Walii, delektuj się wspaniałym jedzeniem po drodze. Trasa kończy się w Cardiff

Z Cardiff: Swansea, Mumbles i całodniowa wycieczka na wybrzeże Gower

2. Z Cardiff: Swansea, Mumbles i całodniowa wycieczka na wybrzeże Gower

Rozkoszuj się urokiem wybrzeża Gower podczas wycieczki autobusowej z przewodnikiem z Cardiff do miasta Swansea i wioski Mumbles. Poznaj lokalną historię i podziwiaj wspaniałe widoki na Langland, Castell i zatokę Rhossili. Wskocz na pokład wygodnego autobusu i zrelaksuj się podczas transferu z centralnie położonego miejsca spotkań w Cardiff do miasta Swansea. Podziwiaj zachwycającą nadmorską scenerię i dowiedz się więcej o najsłynniejszym poecie Walii w Dylan Thomas Center (tylko piątkowe wycieczki). Odkryj Narodowe Muzeum Nabrzeża i plac Dylana Thomasa (tylko wycieczki we wtorki). Odwiedź uroczą wioskę Mumbles, gdzie można zobaczyć jej uroczą XVIII-wieczną latarnię morską i XIX-wieczny dworzec kolejowy. Zatrzymaj się w galerii Lovespoon, gdzie możesz kupić tradycyjnie ręcznie rzeźbione walijskie łyżki miłosne. Pozwól, aby sceneria wybrzeża Gower zapierała dech w piersiach, wybierając się na opcjonalny spacer wzdłuż wybrzeża z zatoki Langland do zatoki Castell, kierując się w stronę wspaniałej zatoki Rhossili i formacji Głowy Robaka. Na koniec wycieczki wróć do miejsca spotkania z niezapomnianymi wspomnieniami.

Z Cardiff: Jednodniowa wycieczka po zatoce Swansea z Wędrownym Bardem

3. Z Cardiff: Jednodniowa wycieczka po zatoce Swansea z Wędrownym Bardem

Zostaniesz odebrany z centrum Cardiff przez swojego przewodnika Garetha o 0800. Nadszedł czas, aby się zrelaksować, odprężyć i podziwiać piękne krajobrazy podczas jazdy w kierunku miasta Swansea. Podczas jazdy otrzymasz lekcję historii i podział języka walijskiego. Wyjaśnione zostaną ważne zabytki i nazwy miejsc. Obszar zatoki Swansea jest jednym z najstarszych miejsc na świecie, które zostały uprzemysłowione, a jego kształt został porównany do zatoki Neapolitańskiej. Naszą pierwszą wizytą będzie wspaniała plaża i klify Rhossili, uznane za najlepszą plażę na świecie. Spędzimy tu około półtorej godziny, mając wiele okazji do zrobienia instagramowych selfie. Nikt nigdy nie jest rozczarowany tym pięknem. Następnie około 40 minut zajmuje dotarcie do oszałamiającej wioski Mumbles na skraju zatoki Swansea. Znajduje się tam mnóstwo sklepów i restauracji i koniecznie wypróbuj słynną lokalną lodziarnię Joe's, która oferuje najlepsze lody w Walii. Tutaj zatrzymamy się na lunch. Nie jest to wliczone w cenę, ale Gareth może zasugerować miejsca odpowiednie dla wszystkich gustów i budżetów. Następnie odwiedzimy Neath Abbey, 900-letni klejnot, po którym można spacerować i chłonąć atmosferę. Ostatnią wizytą będą wodospady Melincourt w Vale of Neath. To piękno zostało kiedyś namalowane przez JMW Turnera. Nie będziesz rozczarowany. Przewidywany czas powrotu do Cardiff to 16:30.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Rhossili Bay Beach: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rhossili Bay Beach? Kliknij tutaj.