Przygoda

Z Reykjavíku: wędrówka po Landmannalaugar i gorące źródła

4,3 / 5

Opinie: 63

Z Reykjavíku: wędrówka po Landmannalaugar i gorące źródła

Organizator atrakcji: Gray Line Iceland
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 772,98 zł za osobę

Przeżyj wulkaniczne krajobrazy Islandii podczas wycieczki autobusowej z Reykjaviku. Poznaj obszar geotermalny Landmannalauger i góry wulkaniczne, wykąp się w basenie geotermalnym i odwiedź Hekla, jeden ze słynnych wulkanów Islandii.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 12 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Bezpłatny odbiór rozpoczyna się 30 minut przed wybraną godziną rozpoczęcia wycieczki. Z powodu ograniczeń ruchu drogowego w centrum miasta może zajść konieczność udania się do najbliższego miejsca odbioru. Personel recepcji Twojego hotelu pomoże Ci je znaleźć. Jeżeli zatrzymujesz się w kwaterze prywatnej, skontaktuj się z lokalnym organizatorem po dokonaniu rezerwacji.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Podróżuj przez piękne krajobrazy południowej Islandii i wyżyny przez dolinę Þjórsárdalur i odwiedź wodospad Hjálparfoss. Wyjedź z Reykjaviku i udaj się do obszaru geotermalnego Landmannalaugar, często nazywanego „Perłą Środkowych Wyżyn”. Kolorowe góry Landmannalaugar są tworzone przez wieki aktywności wulkanicznej w okolicy, a malowniczy krajobraz naturalny w tym surowym klimacie po prostu zapiera dech w piersiach.

Ciesz się relaksującą kąpielą w naturalnym, ciepłym basenie, który powstał dzięki połączeniu gorących i zimnych źródeł w okolicy, lub wybierz się na spokojną wędrówkę po okolicznych górskich ścieżkach ryolitowych. Twoja wycieczka prowadzi dalej na zachód i obok najbardziej niesławnego i aktywnego wulkanu Islandii, Hekli, który w średniowieczu był uważany za bramę do piekła. Po zwiedzeniu wyjątkowych wulkanicznych krajobrazów Islandii wróć do Reykjaviku nad wrzosowiskami góry Hellisheiði.

Wliczone w cenę
 • Transport autobusem
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik
 • Obuwie turystyczne
 • Ubranie dostosowane do pogody

Co trzeba wiedzieć

 • Odbiór zaczyna się na 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Czekaj przed hotelem lub pensjonatem na autobus, który Cię odbierze. Koniecznie podaj szczegółowe informacje dotyczące Twojego hotelu.
 • Uwaga! Zniżka dla dzieci i młodzieży jest zniżką rodzinną i dotyczy maksymalnie 2 dzieci lub osób niepełnoletnich na 1 płacącego dorosłego.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 63 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,2/5
 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Pickup poszedł dobrze! Na czas i bez problemów. Trasa była naprawdę świetna. Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Trasa była 1,5-2, a także łatwa do zrobienia dla leniwych ludzi. Ale bardzo piękne! Gorąca wiosna była oczywiście najlepsza! Nasz kierowca był bardzo przyjazny! Wiedziałem dużo. I mógł nawet mówić po niemiecku! Chciałbym zarezerwować wycieczkę raz za razem i mogę tylko polecić

Czytaj dalej

10 lipca 2019

Zapierająca dech w piersiach sceneria - ostra jazda!

Gray Line był naszym touroperatorem podczas naszej wycieczki Landmannalaugar pieszej i Hot Springs. Sceneria po dotarciu do Highlands jest po prostu oszałamiająca. Jednak około trzech godzin podróży odbywa się po wyjątkowo nierównych „drogach” i chociaż autobus miał napęd na 4 koła, nie miał dużych opon ani dobrych amortyzatorów! Jestem podatny na chorobę lokomocyjną, więc bardzo ceniony byłby heads-up. Dla tych, którzy wybierają się na tę wycieczkę, przygotuj się na nieco trudniejszą pierwszą 1/2 wycieczki. Jest bardzo kamienista i trochę stroma w miejscach. Druga połowa wędrówki jest jednak dość łatwa. Gorąca wiosna była niesamowita, chociaż znak ostrzegający o swędzeniu pływaków był nieco niepokojący. Nie dostaliśmy jednak swędzenia, więc bonus! Byłoby też trochę więcej czasu na gorące źródła. To długi dzień, ale znowu sceneria nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy wcześniej. Cieszę się, że to zrobiliśmy. Gorąco polecam, o ile jesteś przygotowany na szorstkie łatki !!

Czytaj dalej

3 października 2018

The landmannalauger trip was my favourite, the mountains are beautiful, the gorge with all the waterfalls was spectacular and the natural hot spring was another highlight of my Iceland trip. I wish there was more time to hike in the mountains and swim in the spring. We had to cut our hike short as otherwise we would not have had enough time to enjoy the water. I would love to come back to visit again!

Czytaj dalej

20 września 2021

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 2015