Reykjavík
widowiska i musicale

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu widowiska i musicale w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu widowiska i musicale jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu widowiska i musicale w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

To doświadczenie polecił nasz gospodarz w materiałach informacyjnych swojego mieszkania. Wspomnieli o tym także inni podczas naszej wycieczki. Jednak tym, co sfinalizowało umowę, była rekomendacja od taksówkarza, który zawiózł nas na przedlotowy test Covida. Zapytaliśmy go, co zaproponował, abyśmy zrobili w okolicach Reykjaviku. Fly Over Iceland był jego pierwszą odpowiedzią i tego dnia kupiliśmy bilety! To był piękny spacer do tego miejsca wydarzenia i bardzo nam się podobało. To było pouczające, zabawne i bardzo dobrze zrobione. Pierwsze części zostały zaprezentowane na stojąco, a część siedząca była zarówno zabawna, jak i zapierająca dech w piersiach. Następnie obiad w restauracji na nabrzeżu był idealnym zakończeniem. Jedliśmy w restauracji oznaczonej jako najstarsza restauracja w Reykjaviku, która nie miała kolejek i była pyszna.

FlyOver Iceland było bardzo zabawnym doświadczeniem. Szczególnie cieszyliśmy się, że przed wyjazdem zwiedziliśmy Islandię. Uzyskanie naszych biletów przez Get Your Guide było tak łatwe, co oznaczało, że mieliśmy bilety przed przyjazdem i sprawiło, że całe doświadczenie było bezstresowe.

Profesjonalny i przyjazny personel. Naprawdę wciągający i zorganizowany proces, ale rzeczywiste doświadczenie było pierwszej klasy. Cieszę się, że nie wpuszcza się kamer itp., ponieważ zepsułoby to niespodziankę atrakcji.

Absolutely amazing thing so really and beautiful views, highly recommended that was very emotional great experience .

Bylem juz czwarty raz. To powinno wystarczyc za rekomendacje;)