Reykjavík
wellness i spa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wellness i spa w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu wellness i spa jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 94 opinii

Everything was perfect organized. Comfortable coach, professional driver and well educated, kind and joyful guide, made this trip fully enjoyable. Altough it takes at least 10 hours, it's not very tiring. There are no hard and heart attack hikes during this trip, but included events are pretty exciting. Especially visiting the "Gamla Laguin" and watching "Strokkur" geyser eruptions. There is enough time for each place to "investigate" it from the top to bottom, with only one exception. In the geyser fields, you have to choose between eating some kind of lunch in the nearby restaurant or taking a little hike on the hill located above the field of geysers. There is a little platform on the top of the hill with fantastic view on the geysers in front and the beautiful valley on the opposite side. Belive me, being there is worth to let the lunch go.

Piękne miejsce do odwiedzenia - bardzo różne od błękitnej laguny. Nie jest to jednak warte dodatkowych pieniędzy na 7 rytuałów, więc unikaj, jeśli masz ograniczony budżet. Jestem niedowidzący i naprawdę trudno mi zobaczyć w ciemniejszych miejscach (wyciąg, przebieralnia i chata rytualna), więc coś, o czym należy pamiętać - podłogi w przebieralni są również wyjątkowo śliskie. Razem piękna podróż i tylko krótka podróż autobusem od centrum

BYŁO TO NAPRAWDĘ WSPANIAŁE I NIESAMOWITE WRAŻENIE. MOIM GŁÓWNYM CELEM BYŁA BLUE LAGOON I NIGDY NIE BYŁEM PRZED, WSZYSTKO WSZYSTKO W MNIE MI SIĘ KOCHAŁ. CZUŁO SIĘ WŁASNYM MAŁYM KAWAŁKIEM ŚWIATA I Zostaliśmy dłużej niż się spodziewaliśmy. NIEBIESKA LAGOON MOŻE CZEKAĆ. SKY LAGOON TO PIERWSZE MIEJSCE, DO KTÓREGO JEDZIESZ NA NASTĘPNE WAKACJE. NAJLEPSZY CZAS. POKOCHAŁEM TO!

to miejsce jest niesamowite. Warte swojej ceny, piękne widoki (nawet w deszczowy dzień), rytuał 7 kroków jest super i warty wykonania. gorąco polecam. dostaniemy również transfer z Reykjaviku, tak jak my tego nie zrobiliśmy, a transport publiczny nie był najłatwiejszy!

Absolutnie genialny dzień od początku do końca! Nasz przewodnik Tom był bardzo pouczający i naprawdę przyjazny i zabawny. Widoki były nie z tego świata piękne. To był męczący dzień, ale w 100% wart tego! Polecam ten wyjazd każdemu.