Reykjavík
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Opóźniliśmy się o 5 godzin na lotnisku i martwiliśmy się o transfer, ale kiedy dotarliśmy na lotnisko, dama już czekająca Nowa była bardzo pomocna .. wsiedliśmy do dużego autokaru, a następnie zabrano nas do depo, gdzie wsiedliśmy do minibusów, aby jechać w różne miejsca zatrzymywaliśmy się w kamienicy 13, ale ostatnia miała właśnie kamienicę ... więc poszliśmy w złe miejsce, nie było problemu, że zabrała nas do naszego hotelu. Tak przyjazny i pomocny zdecydowanie polecam

To była bardzo łatwa i wygodna podróż do Błękitnej Laguny. Po przybyciu do terminalu BSI zobaczysz swój kupon i otrzymasz bilet. Po otrzymaniu biletu przejdziesz do wyjścia wyłożonego autobusami i zostaniesz poinformowany, który autobus wybrać. W drodze powrotnej udaj się do miejsca, w którym wysiadłeś z autobusu zgodnie z czasem autobusu, a autobus czeka. Zalecane!

Mimo szarego nieba woda jest spektakularnie kolorowa. Kiedy weszli, było pomocne wyjaśnienie procesu, wszystko działało dobrze. Zarezerwowałem online w Reykjaviku dzień wcześniej, zapłaciłem kartą kredytową, a niedługo później otrzymałem e-mail z kuponem. GetYourGuide znów z przyjemnością!

Super - Perfeckt - Great - Doskonale :) Cały transfer przeszedł bezproblemowo. Bardzo miła obsługa.

Przejazd Keflavik lotnisko Reykjavik

Punktualnie, bezproblemowo. Bardzo uprzejmy Pan kierowca, wskazal nam jak dostac sie do hotelu.