Reykjavík
transfer z lotniska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transfer z lotniska w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu transfer z lotniska jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu transfer z lotniska w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3954 opinii

Mieliśmy bezproblemowy transfer z terminalu autobusowego BSI w Reykjaviku do Błękitnej Laguny, bez żadnych problemów, a podróż trwa około 40-50 minut. Zostajesz poinformowany o godzinach powrotu do Reykjaviku po odebraniu i masz możliwość odwiezienia bliżej hotelu, jeśli chcesz to zrobić. Zdecydowanie polecam rezerwację transferu w obie strony osobno, niż rezerwację transferu powrotnego / biletu wstępu do Błękitnej Laguny, ponieważ oszczędzasz 20,00 GBP rezerwując osobno. Co więcej, rezerwacja transferów, a nie taksówek, pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić, ponieważ kosztowałoby Cię 120,00 £ +, aby dostać się do błękitnej laguny z Reykjaviku.

Wysoce zalecane! Ostatnio korzystałem z tego transferu i był łatwy, przyjazny i niezawodny. Członek personelu, który spotka się z tobą w hali przylotów, uważaj na członka trzymającego oznakowanie. Wskazują w kierunku autobusu, w którym kierowca odkłada bagaż i potwierdza miejsce docelowe. Musieliśmy czekać około 15 minut, zanim autobus odjechał i zabrał około 45 minut do centrum Reykjaviku. Przyjazny personel i skorzystałbym ponownie, tania alternatywa dla drogich taksówek.

Można to zarezerwować po wylądowaniu na lotnisku. Zarezerwowałem bilety przed wyjściem z domu, ale nadal musiałem stać w kolejce przy biurku, aby zrealizować kupon. W moim przypadku się opłaciło, ponieważ mogłem dodać transfer bezpośrednio do naszego hotelu, ponieważ pogoda była bardzo wietrzna z dużymi opadami śniegu. Niewiele fajnie zrobić 20-minutowy spacer!

Niestety dotarłem dwie minuty później, po odjeździe autobusu na miejsce spotkania. Jednak recepcjonistka w Hostelu była bardzo pomocna, zadzwoniła po kierowcę, który zabrał mnie kilka kilometrów dalej - tam, gdzie czekał na mnie autobus, więc dotarłem na lotnisko na czas. Nie mogę być wystarczająco wdzięczny, dziękuję!

Wszystko ok, bez spóźnień, bezpieczny i bezproblemowy dojazd