Wybierz daty

Reykjavík Sporty na świeżym powietrzu

Liczba znalezionych atrakcji: 143
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Często zadawane pytania dotyczące: Reykjavík

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Reykjavík?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík to:

Sky Lagoon

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

To było jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu! Miałem szczęście, że zarezerwowałem dzień, w którym od DŁUGO czasu miało miejsce niezwykle rzadkie wydarzenie, w którym światła były wszędzie, a nawet niektóre fioletowe! Nasz przewodnik (Odysseas) był entuzjastyczną osobą pełną energii! Wszystko wyjaśnił, pomógł nam, poczęstował czekoladą; ale przede wszystkim sprawiły, że poczuliśmy się częścią grupy odkrywców. Dziękuję nigdy tego nie zapomnę!

Poszedłem zobaczyć Arora - film planetarium Aurora Borealis w absolutnym komforcie! Oprócz zwiedzania bardzo zimnej i realistycznej jaskini lodowej. Podobało mi się również oglądanie na pokładzie 5. piętra 360 ° widoków na miasto i relaksująca restauracja na tym samym piętrze. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze zaplanowane miejsce do odwiedzenia i spędzenia trochę czasu.

Nie moglibyśmy mieć więcej szczęścia, światła pojawiły się zaledwie 15 minut przed naszą podróżą, przewodnik zatrzymał się i zrobiliśmy zdjęcia itp. Na wypadek, gdyby nie kręcili się w pobliżu. Następnie zabrano nas do parku narodowego, gdzie naprawdę dali nam przedstawienie, wykonując wszystkie swoje tańce itp. Naprawdę nie mogłem być szczęśliwszy.

W trakcie wycieczki zatrzymywaliśmy się w kilku miejscach 'łapiąc' zorzę :-)

Przewodnik wprowadził miła atmosferę ciekawie opowiadal