Transport

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji: Reykjavik Excursions

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji: Reykjavik Excursions

Od 105,73 zł za osobę

Wsiądź do ogólnodostępnego autobusu wahadłowego kursującego między lotniskiem Keflavik (KEF) a terminalem autobusowym BSI w centrum Reykjaviku. Skorzystaj z darmowej sieci Wi-Fi oraz klimatyzacji.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 45 min - 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Kierowca
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Poszukaj autokaru z marką „Flybus - Reykjavik Excursions”. Zostaniesz odebrany przez małe autobusy, które mogą dojechać do wybranych hoteli i wyznaczonych przystanków autobusowych. Być może będziesz musiał przesiąść się w terminalu BSI z małego autobusu na duży transfer lotniskowy. Godzina rozpoczęcia odnosi się do godziny odjazdu z Terminalu Autobusowego BSI. Zaplanuj odbiór na 30 minut przed godziną rozpoczęcia. Jeśli do Twojego hotelu nie można dojechać autobusem, zostaniesz odebrany z najbliższego wyznaczonego przystanku autobusowego.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zaoszczędź na drogich taksówkach dzięki niedrogiemu transportowi do centrum miasta
 • Podróżuj autobusem kursującym na terminal autobusowy BSI lub do wybranych hoteli i na wybrane przystanki
 • Skorzystaj z odjazdów z lotniska co 30–45 minut
 • Zrelaksuj się w wygodnym, klimatyzowanym autobusie wahadłowym z bezpłatną siecią Wi-Fi
Pełny opis

Skorzystaj z bezpiecznego i niezawodnego transportu między lotniskiem Keflavík (KEF) a Twoim miejscem zakwaterowania w Reykjaviku lub terminalem autobusowym BSI. Uniknij stresu wiedząc, że Twoje miejsce w autobusie jest gwarantowane i że nie trzeba będzie długo czekać na usługę. Podróżuj klimatyzowanymi pojazdami, które są regularnie serwisowane i czyszczone z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wybierz przejazd w jedną stronę z lotniska lub na lotnisko i odpręż się, wiedząc, że usługa jest niezawodna i bezpieczna. Zaoszczędź sobie kłopotów związanych z poruszaniem się komunikacją miejską przed lub po długiej podróży. Ze względu na ochronę środowiska władze Reykjaviku nie zezwalają na poruszanie się dużych autokarów po wielu ulicach. Dlatego podczas transportu może być konieczna przesiadka z większego autobusu na mniejszy na terminalu BSI. Personel zadba o to, aby pasażerowie czuli się pewnie, i udzieli wszystkich informacji na miejscu. Nie obawiaj się zbyt długiego czekania – autobusy odjeżdżają co 30–45 minut po każdym locie. Jedyne, co pozostaje, to odpocząć i podziwiać widoki z wygodnego siedzenia.

Wliczone w cenę
 • Przejazd autobusem wahadłowym w jedną stronę
 • Odbiór i przywóz
 • Klimatyzacja i sieć Wi-Fi na pokładzie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Ze względu na ochronę środowiska władze Reykjaviku nie zezwalają na poruszanie się dużych autokarów po wielu ulicach. Osoby, których miejsce zakwaterowania znajduje się przy jednej z niedostępnych ulic, zostaną przywiezione na najbliższy przystanek autobusowy lub z niego odebrane.
  • Limit bagażu: dwie sztuki zwykłego bagażu (23 kg) na osobę i jeden mały bagaż podręczny
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 3558 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,8/5
  • Transport
   4,7/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Bezpieczeństwo
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Rezerwacja i podróż z nimi z lotniska była niezwykle prosta. Łatwo było je znaleźć na zewnątrz terminalu i pomogli wszystkim swoim bagażem przyspieszyć wyjazd. Planuję też zabrać usługę z powrotem na lotnisko! Zdecydowałem się także na spacer do miasta z dworca autobusowego, a nie wysadzenie mnie w hotelu, ponieważ po dniu podróży chciałem trochę świeżego powietrza. Sam spacer trwał około 15 minut, ale trochę dłużej ze śniegiem i podróżą pod górę. Było pięknie i cicho i dokładnie to, czego potrzebowałem. Absolutnie polecam to do podróży na lotnisko iz powrotem!

  Czytaj dalej

  5 stycznia 2020

  Łatwo było znaleźć autobus, ponieważ znajdował się tuż przed terminalem i czekał na nas, a nasze bilety zostały natychmiast przyjęte, jedynym minusem było to, że wysadzili nas na BSI Couch Terminal w Reykjaviku, nie ma znaków drogowych, aby powiedzieć, gdzie aby jechać, więc nawet jeśli masz wydrukowane wskazówki, trudno jest wiedzieć, czy idziesz właściwą drogą. Gdybym znowu przyjechał, prawdopodobnie zarezerwowałbym transfer, który spadnie mnie zaraz do drzwi !! Jeśli znasz Islandię, to w porządku, ale jeśli nie, znalezienie drogi może być niepokojące!

  Czytaj dalej

  13 listopada 2019

  Podróż z lotniska była bardzo dobra, nie musieliśmy długo czekać na odjazd autobusu i czekał na nas, kiedy tam dotarliśmy. Nie podobało nam się to, że musieliśmy czekać godzinę, aż inny autobus zabierze nas do hotelu, podczas gdy kierowcy byli na parkingu w banku i nic nie robili. Mój partner musiał iść do biurka, żeby zapytać, kiedy przyjeżdża autobus i kilka innych osób, a recepcja wyszła z tyłu i powiedziała im, żeby zabrali się do pracy. Wszystkie inne kolorowe bilety odebrały pasażerów i pozostawiły posiadaczy biletów „zielonych”. 8/3/2020

  Czytaj dalej

  15 marca 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 400146