Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Reykjavik: Silver Circle, Canyon Baths i Waterfalls Tour

4,8 / 5

Opinie: 45

Organizator atrakcji: Nicetravel

Reykjavik: Silver Circle, Canyon Baths i Waterfalls Tour

Organizator atrakcji: Nicetravel
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 792,64 zł za osobę

Poznaj dom islandzkich sag podczas jednodniowej wycieczki Silver Circle. Dzięki dzikim krajobrazom zachodniej Islandii odwiedź magiczne wodospady, spektakularne kąpiele w kanionach, zobacz potężne gorące źródła i wiele więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Zostaniesz odebrany między 8:30 a 9:00. Jeśli Twoje zakwaterowanie znajduje się w obszarze miasta, który jest zamknięty dla ruchu komercyjnego ze względu na lokalne przepisy, lokalny partner potwierdzi wyznaczony punkt odbioru.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zanurz się w odmładzających kąpielach Husafell Canyon
 • Odwiedź piękne wodospady, takie jak Hraunfossar, Langifoss i Barnafoss
 • Zobacz domy darniowe, chaty elfów i średniowieczny dom Snorri Sturluson
Pełny opis

Rozpocznij w Reykjaviku i udaj się do Borgarnes, bramy do zachodniej Islandii. Zatrzymaj się po raz pierwszy w Deildartunguhver, najpotężniejszym gorącym źródle w Europie, które jest tak silne, że zapewnia gorącą wodę i energię dla mieszkańców w promieniu wielu kilometrów.

Spędź trochę czasu spacerując wśród parujących chmur pary. Przejdź na Hraunfossar, znany również jako „Wodospady lawy”.

Spójrz z kilku platform widokowych i zobacz, jak woda rozciąga się na prawie kilometr nad starożytnymi polami lawy, a woda z roztopów z lodowca Langjokull wlewa się do rzeki Hvita.

Zaledwie kilka metrów dalej znajduje się Barnafoss, znany również jako „wodospad dzieci”, nazwany na cześć tragicznej opowieści o dwójce miejscowych dzieci. Następnym przystankiem jest Husafell, zapierająca dech w piersiach leśna oaza i historyczne miejsce z tradycyjnymi domami z torfu, a nawet „chatami elfów”, które zadowolą również dzieci. Zobacz intrygujące prace lokalnych artystów, a także słynny „Podnoszący kamień z Husafell”. Z Husafell przewieź się samochodami 4x4 dalej w głąb lądu do kanionu Deildargil, gdzie zobaczysz Langifoss, wysoki dwupoziomowy wodospad na uboczu, o którym niewiele osób wie. Przejdź do głównej atrakcji wycieczki, łaźni kanionowych, aby doświadczyć tradycyjnych islandzkich gorących źródeł w zrównoważonej, odległej lokalizacji znajdującej się głęboko we wspaniałym kanionie Hringsgil.

Kąp się w 3 podgrzewanych geotermalnie kamiennych basenach o różnej temperaturze (30-41°C lub 86-105°F), a także w basenie z zimną wodą i chłodzącym wodospadem. Poczuj się zrelaksowany w spokojnej atmosferze, dzięki ograniczonej pojemności do 20 osób na raz. Wyobraź sobie, jak pierwsi osadnicy kąpali się w ten sam sposób. Zatrzymaj się w Reykholt, który był średniowiecznym domem Snorriego Sturlusona, słynnego islandzkiego historyka i wodza. Odwiedź Snorralaug (Basen Snorriego), inne tradycyjne naturalne gorące źródło, w którym miejscowi kąpali się od XII wieku. Stamtąd wróć do stolicy, po dniu cudów i eksploracji dzikich terenów zachodniej Islandii.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i transport w Reykjaviku
 • Profesjonalna wycieczka po angielsku z przewodnikiem minibusem
 • Darmowe Wi-Fi i ładowarki USB na każdym siedzeniu autobusu
 • Wstęp do kąpielisk Canyon z wypożyczeniem ręczników i butów kąpielowych
 • Jedzenie i napoje (dostępne do zakupu na zaplanowanych przystankach)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Ciepła odzież
 • Strój kąpielowy
 • Obuwie turystyczne

Co trzeba wiedzieć

 • Łaźnie Canyon znajdują się w chronionym środowisku naturalnym, co oznacza, że pod prysznicami nie można używać mydeł, ale goście mogą bezpłatnie korzystać z obiektów Husafell.
 • Wycieczka działa przy każdej pogodzie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 45 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

It seems I always meet interesting people on tours in Iceland. Our tour guide Ingo was very informative and gave us a good amount of information. He also provided us with plenty of stops and good amount of time at each location. I definately recommend this tour to people- the waterfalls are magnificent and the canyon bath experience is something we all enjoyed quite a lot.

Czytaj dalej

2 maja 2022

Przetłumacz

We really enjoyed our tour, even though it was changed a bit. The company reached out ahead of time to let us know that the Canyon Baths were closed due to flooding. We chose to still go, after given the option to cancel. Our tour guide was amazing! He was very interesting and entertaining throughout the day. The tour was completely different than expected, not going to other places listed on the itinerary, as well, but the additional stops were awesome! It was nice to explore this area of the country and we truly couldn’t have had a better guide!

Czytaj dalej

8 kwietnia 2022

Przetłumacz

Die Tagestour mit unserem Guide Magnus war ein lohnenswertes Erlebnis. Magnus hat uns auf der Tour mit vielen Informationen rund um die einzelnen Stationen der Tour versorgt, aber auch allerlei Informationen zu Land und Leuten erzählt. Bei den einzelnen Stationen hat Magnus einen sehr gutes Gespür bzgl. der Dauer des Aufenthaltes gehabt, wodurch wir optimal Zeit hatten, um zusammen oder einzelnen die Stationen zu erkunden.

Czytaj dalej

14 lutego 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 390169