Transport

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji:Reykjavik Excursions
Transport

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji:Reykjavik Excursions

Od 122,37 zł za osobę

Certyfikat

Wsiądź do ogólnodostępnego autobusu wahadłowego kursującego między lotniskiem Keflavik (KEF) a terminalem autobusowym BSI w centrum Reykjaviku. Skorzystaj z darmowej sieci Wi-Fi oraz klimatyzacji.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 45 min - 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Kierowca
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Poszukaj autokaru z marką „Flybus - Reykjavik Excursions”. Zostaniesz odebrany przez małe autobusy, które mogą dojechać do wybranych hoteli i wyznaczonych przystanków autobusowych. Być może będziesz musiał przesiąść się w terminalu BSI z małego autobusu na duży transfer lotniskowy. Godzina rozpoczęcia odnosi się do godziny odjazdu z Terminalu Autobusowego BSI. Zaplanuj odbiór na 30 minut przed godziną rozpoczęcia. Jeśli do Twojego hotelu nie można dojechać autobusem, zostaniesz odebrany z najbliższego wyznaczonego przystanku autobusowego.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zaoszczędź na drogich taksówkach dzięki niedrogiemu transportowi do centrum miasta
 • Podróżuj autobusem kursującym na terminal autobusowy BSI lub do wybranych hoteli i na wybrane przystanki
 • Skorzystaj z odjazdów z lotniska co 30–45 minut
 • Zrelaksuj się w wygodnym, klimatyzowanym autobusie wahadłowym z bezpłatną siecią Wi-Fi
Pełny opis

Skorzystaj z bezpiecznego i niezawodnego transportu między lotniskiem Keflavík (KEF) a Twoim miejscem zakwaterowania w Reykjaviku lub terminalem autobusowym BSI. Uniknij stresu wiedząc, że Twoje miejsce w autobusie jest gwarantowane i że nie trzeba będzie długo czekać na usługę. Podróżuj klimatyzowanymi pojazdami, które są regularnie serwisowane i czyszczone z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wybierz przejazd w jedną stronę z lotniska lub na lotnisko i odpręż się, wiedząc, że usługa jest niezawodna i bezpieczna. Zaoszczędź sobie kłopotów związanych z poruszaniem się komunikacją miejską przed lub po długiej podróży. Ze względu na ochronę środowiska władze Reykjaviku nie zezwalają na poruszanie się dużych autokarów po wielu ulicach. Dlatego podczas transportu może być konieczna przesiadka z większego autobusu na mniejszy na terminalu BSI. Personel zadba o to, aby pasażerowie czuli się pewnie, i udzieli wszystkich informacji na miejscu. Nie obawiaj się zbyt długiego czekania – autobusy odjeżdżają co 30–45 minut po każdym locie. Jedyne, co pozostaje, to odpocząć i podziwiać widoki z wygodnego siedzenia.

Wliczone w cenę
 • Transfer autobusem wahadłowym w jedną stronę
 • Odbiór i dowóz
 • Klimatyzacja i Wi-Fi na pokładzie
 • 2 sztuki bagażu (23 kg) i 1 bagaż podręczny na osobę
 • Porty USB do ładowania w każdym siedzeniu

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

To warto wiedzieć

 • Autobusy mają odjeżdżać 30 do 45 minut po każdym locie dla Twojej wygody
 • Ze względu na ochronę środowiska miasto Reykjavik nie dopuszcza większych autokarów na wielu swoich ulicach. Jeśli Twoje zakwaterowanie znajduje się na jednej z niedostępnych ulic, zostaniesz odebrany lub dowieziony na najbliższy dworzec autobusowy
 • Limit bagażu: dwie standardowe sztuki bagażu (23 kg) na osobę i jeden mały bagaż podręczny
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 3911 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżnika:

Liczba gwiazdek:

Ottimo servizio, mette 4 stelle invece di 5 perché non sono stata informata prima che nonostante abbia scelto il servizio transfert non c'era la fermata per il mio hotel quindi la mia corsa è finita al Bsi terminal. Per fortuna a soli 15 min a piedi dal mio hotel.

23 marca 2023

Yo, por ahorrar, tome el autobús urbano Straeto del aeropuerto (no en la puerta, a unos metros de ella) a Reikjavik sin problemas por, m as o menos $13. Pero esa línea directa no la hay todos los días, así que el regreso lo hice con Flybus (de Getyourguide) por $24. Lo bueno de Flybus es que es directo, rápido y te deja en la puerta.

14 marca 2023

Sehr guter Transport. Sobald man aus dem Flughafen rauskommt, sieht man schon die Busse. Je nach dem wohin man muss, bekommt man ein farbiges Ticket. Man fährt mit einem Reisebus zum Omnibusbahnhof und von dort steigt man in einen kleinen Van ein (sind nach Farben sortiert).

12 marca 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 400146