Transport

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji: Reykjavik Excursions

Lotnisko Keflavik (KEF): Transfer autobusem do/z Reykjaviku

Organizator atrakcji: Reykjavik Excursions

Od 113,26 zł za osobę

Wsiądź do ogólnodostępnego autobusu wahadłowego kursującego między lotniskiem Keflavik (KEF) a terminalem autobusowym BSI w centrum Reykjaviku. Skorzystaj z darmowej sieci Wi-Fi oraz klimatyzacji.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 45 min - 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Kierowca
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Poszukaj autokaru z marką „Flybus - Reykjavik Excursions”. Zostaniesz odebrany przez małe autobusy, które mogą dojechać do wybranych hoteli i wyznaczonych przystanków autobusowych. Być może będziesz musiał przesiąść się w terminalu BSI z małego autobusu na duży transfer lotniskowy. Godzina rozpoczęcia odnosi się do godziny odjazdu z Terminalu Autobusowego BSI. Zaplanuj odbiór na 30 minut przed godziną rozpoczęcia. Jeśli do Twojego hotelu nie można dojechać autobusem, zostaniesz odebrany z najbliższego wyznaczonego przystanku autobusowego.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zaoszczędź na drogich taksówkach dzięki niedrogiemu transportowi do centrum miasta
 • Podróżuj autobusem kursującym na terminal autobusowy BSI lub do wybranych hoteli i na wybrane przystanki
 • Skorzystaj z odjazdów z lotniska co 30–45 minut
 • Zrelaksuj się w wygodnym, klimatyzowanym autobusie wahadłowym z bezpłatną siecią Wi-Fi
Pełny opis

Skorzystaj z bezpiecznego i niezawodnego transportu między lotniskiem Keflavík (KEF) a Twoim miejscem zakwaterowania w Reykjaviku lub terminalem autobusowym BSI. Uniknij stresu wiedząc, że Twoje miejsce w autobusie jest gwarantowane i że nie trzeba będzie długo czekać na usługę. Podróżuj klimatyzowanymi pojazdami, które są regularnie serwisowane i czyszczone z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wybierz przejazd w jedną stronę z lotniska lub na lotnisko i odpręż się, wiedząc, że usługa jest niezawodna i bezpieczna. Zaoszczędź sobie kłopotów związanych z poruszaniem się komunikacją miejską przed lub po długiej podróży. Ze względu na ochronę środowiska władze Reykjaviku nie zezwalają na poruszanie się dużych autokarów po wielu ulicach. Dlatego podczas transportu może być konieczna przesiadka z większego autobusu na mniejszy na terminalu BSI. Personel zadba o to, aby pasażerowie czuli się pewnie, i udzieli wszystkich informacji na miejscu. Nie obawiaj się zbyt długiego czekania – autobusy odjeżdżają co 30–45 minut po każdym locie. Jedyne, co pozostaje, to odpocząć i podziwiać widoki z wygodnego siedzenia.

Wliczone w cenę
 • Transfer autobusem wahadłowym w jedną stronę
 • Odbiór i odbiór
 • klimatyzacja i bezprzewodowy dostęp do Internetu na pokładzie
 • 2 sztuki bagażu (23 kg) i 1 torba podręczna na osobę

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Autobusy mają odjeżdżać 30 do 45 minut po każdym locie dla Twojej wygody
  • Ze względu na ochronę środowiska miasto Reykjavik nie dopuszcza większych autokarów na wielu swoich ulicach. Jeśli Twoje zakwaterowanie znajduje się na jednej z niedostępnych ulic, zostaniesz odebrany lub dowieziony na najbliższy dworzec autobusowy
  • Limit bagażu: dwie standardowe sztuki bagażu (23 kg) na osobę i jeden mały bagaż podręczny
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,6 /5

  na podstawie 5135 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,8/5
  • Transport
   4,7/5
  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Bezpieczeństwo
   4,7/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Autobus był łatwy do znalezienia po opuszczeniu lotniska. Użyliśmy aplikacji Get Your Guide, aby pobrać nasze bilety, ale zauważyliśmy, że inny pasażer, który miał papierowy wydruk, miał trudności, więc zalecamy skorzystanie z aplikacji! Warunki pogodowe były mniej niż wspaniałe, ale kierowca świetnie spisał się w bezpiecznym dowiezieniu nas do BSI! Stamtąd poszliśmy do naszego zakwaterowania, ale wydawało się to całkiem proste, jeśli zostałeś wysadzony w hotelu, dostałeś kolorową kartkę, kiedy wsiadasz do autobusu, który odpowiadał autobusom w BSI, więc wiedziałeś, do którego się dostać Twój hotel.

  Czytaj dalej

  30 listopada 2022

  Naprawdę łatwa w nawigacji i bardzo wygodna podróż z lotniska do centrum Reykjaviku. Wyjechaliśmy z terminalu autobusowego BSI i resztę naszej podróży do hotelu przeszliśmy pieszo, ponieważ ograniczenia w podróżowaniu w Reykjaviku nie pozwalają na poruszanie się po mieście większymi pojazdami/autokarami. Polecam spojrzeć na Mapy Google, aby zobaczyć, gdzie znajduje się twój hotel w porównaniu z głównym dworcem autobusowym, ponieważ dla nas był to 12 minut spacerem i o wiele prostszy i wydajniejszy niż czekanie na kolejny mniejszy minibus, który podwiezie cię do hotelu. To zdecydowanie tańszy (i łatwy!) sposób na dotarcie do Reykjavíku z lotniska niż płacenie za taksówkę lub inny prywatny transport. Autobus czeka tuż przed drzwiami odlotów - nie możesz go przegapić! I są bardzo regularne, nie musieliśmy w ogóle czekać, poszliśmy od razu.

  Czytaj dalej

  21 listopada 2022

  Łatwo znaleźć, kiedy wyszliśmy z lotniska. Jedynym powodem, dla którego nie przyznaliśmy mu pełnych gwiazdek, było to, że byliśmy zdezorientowani, czy kwalifikujemy się do zmiany minibusa po przybyciu na terminal autobusowy, ponieważ nie zostało to wyjaśnione zbyt dobrze i prawie poszliśmy po taksówkę, aby zabrać nas na resztę droga. Kierowca minibusa był jednak bardzo pomocny.

  Czytaj dalej

  16 października 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 400146