Atrakcja wodna

Reykjavík: oglądanie wielorybów z pokładu luksusowego jachtu

Reykjavík: oglądanie wielorybów z pokładu luksusowego jachtu

Zaoszczędź nawet 20%

Od 477,56 zł 382,05 zł za osobę

Wejdź na pokład luksusowego jachtu Amelia Rose i podziwiaj wieloryby w komfortowy sposób podczas rodzinnej wycieczki w małej grupie. Wyrusz w spokojny rejs jachtem z trzema obszarami widokowymi na pokładzie, wygodnym salonem, barem i profesjonalną załogą.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odbiór odbywa się 45 minut przed rozpoczęciem rejsu.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Wejdź na pokład luksusowego jachtu i zobacz niesamowite bogactwo morskiej fauny, która żyje w wodach przy wybrzeżach Reykjavíku. Miłośnicy przyrody mogą zobaczyć islandzkie majestatyczne wieloryby, delfiny i morświny, a to wszystko podczas wycieczki w małej grupie. Statek wypływa w rejs ze Starego Portu w Reykjavíku i podczas podróży przepłyniesz pośród małych wysepek w zatoce Faxaflói, a także wzdłuż wybrzeża Reykjavíku. Podziwiaj wspaniałe widoki na miasto i wypatruj zwierząt w wodzie. Najczęściej zobaczyć można płetwale i humbaki, delfiny i morświny. Jednakże zawsze istnieje szansa na zobaczenie kilku orek oceanicznych, a także mnóstwo innych gatunków zwierząt. Profesjonalna załoga na pokładzie jest bardzo doświadczona w poszukiwaniu orek i bardzo zaangażowana w to, aby wszyscy pasażerowie kończyli wycieczkę zadowoleni. Wycieczka jest prowadzona na pięknym jachcie o nazwie Amelia Rose. Dzięki trzem obszarom widokowym na pokładzie każdy z pasażerów będzie miał świetny widok na otaczający go obszar, a także wspaniałą okazję na zrobienie cudownych zdjęć. Pokłady są częściowo zadaszone, zapewniając schronienie przed wiatrem i deszczem, więc możesz je łatwo okrążyć, aby podziwiać najlepsze widoki. Statek Amelia Rose został zaprojektowany jako statek morski, dzięki czemu jest lepiej dostosowany do burzliwych fal na wodach Islandii. Zapewnia płynny rejs z mniejszym prawdopodobieństwem wystąpienia u pasażerów nudności czy choroby morskiej. Jeżeli to nie wystarczy, podczas tej wycieczki nie musisz się też martwić o zbyt dużą ilość osób lub nieodpowiednie miejsce do obserwacji orek. Udaj się w rejs po zatoce Faxaflói w małej grupie, co sprawi, że Twoje doświadczenie będzie bardziej osobiste, przemyślane i niezapomniane. Nie wahaj się! Zarezerwuj wycieczkę już teraz, aby podziwiać orki w stylowy i komfortowy sposób podczas tej wycieczki w małej grupie.
Wliczone w cenę
 • Rejs trwający od 2,5 do 3 godzin
 • Odbiór z hotelu (jeżeli wybrano taką opcję)
 • Anglojęczyczny przewodnik
 • Sieć WiFi na pokładzie jachtu
 • Ciepłe koce
 • Tabletki na chorobę morską
 • Napoje (możliwość zakupu)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Udaj się do biura lokalnego organizatora przy Ægisgarður 5b w Reykjaviku.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie
 • Ciepła odzież
 • Aparat fotograficzny

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj o ciepłym ubraniu i wygodnym obuwiu
 • Najlepszym czasem na oglądanie islandzkich orek jest lato (od kwietnia do września)
 • Uwaga! Zobaczenie morskich zwierząt nie jest gwarantowane. Jeżeli podczas rejsu nie uda Ci się zobaczyć żadnych zwierząt, otrzymasz bezpłatny bilet, aby spróbować ponownie.
 • Pamiętaj, że wycieczka odbywa się podczas korzystnych warunków pogodowych. Kapitan będzie podejmował swoje decyzje na podstawie wieloletniego doświadczenia i zawsze będzie miał na uwadze wygodę i bezpieczeństwo pasażerów
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 492 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,5/5
 • Transport
  4,3/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Fantastyczny!!!

Poleciłbym to całej mojej rodzinie i znajomym. Łódź jest niesamowita, a personel wspaniały. Lucky była bardzo kompetentna i nie wyglądało na to, że czytała scenariusz. Wszystko było bardzo przyjazne i zrelaksowane, było jeszcze lepiej, kiedy zeszliśmy na dół, aby się rozgrzać i śmierdzić sprawiło, że piliśmy czekoladę z brandy mniam !! Dziękuję wam za wspaniałą wycieczkę xx

Czytaj dalej

4 października 2019

Absolutnie znakomita załoga była genialna.

Absolutnie znakomita aktywność, załoga była fenomenalna i pomagała w wszelkich zapytaniach. Łódź była wyjątkowo wygodna nawet podczas trudniejszych warunków pogodowych. Urządzenia na pokładzie były doskonałe, w tym cudowna rozgrzewająca gorąca czekolada. Obserwator wielorybów doskonale nas prowadził, czego szukać i gdzie szukać dalej. Doskonałe działanie, które podjąłbym ponownie. Wieloryby też były oszałamiające.

Czytaj dalej

3 września 2019

Ta podróż była idealna. Łódź miała około 12-15 osób w porównaniu z typowymi 50+ na większości wycieczek wielorybami. Widzieliśmy wiele naruszeń wielorybów Minke i mam nadzieję, że złapaliśmy trochę przed kamerą (jeszcze nie było w domu, żeby to sprawdzić). Łódź była świetna, wnętrze klimatyzowane, 3 pokłady, dużo miejsc do siedzenia i poręcze.

Czytaj dalej

31 sierpnia 2019

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 174093