Reykjavík
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

rejsy i wycieczki statkiem: Popularne w kategorii Reykjavík

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1126 opinii

Naprawdę świetna trasa. Przewodnik kazał ci zwracać uwagę na znaki, ponieważ mogą tam być. Ponad 200 par oczu zdecydowanie lepiej niż 1. Widzieliśmy delfiny i wieloryba minke. Całe to doświadczenie sprawiło, że poczułeś radość. Woda była nieco wzburzona, ale była w porządku (i nawet przy kasie oferowali tabletki na wypadek choroby, jeśli podejrzewasz, że możesz być dotknięty chorobą). Jedna rzecz - i wydaje się, że dotyczy to większości wycieczek - lub przynajmniej tych, które zrobiliśmy, lubią papierową kopię trasy / biletu. Zarezerwowałem mój zanim tu przybyliśmy. Zdecydowałem się na bilet mobilny (ocalić drzewo i tak dalej) i za każdym razem musiałem iść do kasy biletowej, aby pokazać bilet mobilny, gdzie następnie wydrukowali jeden do przekazania na wycieczkę. Może więc warto wydrukować je przed wyjściem z domu.

Mimo wielu wątpliwości udało nam się zobaczyć kilka humbaków i wielorybów. Dwa humbaki nawet całkiem ładnie się wynurzyły. Na stronie organizatora są dostępne zdjęcia z każdego dnia wyprawy i to są rzeczywiste zdjęcia z danego dnia. Na łodzi jest ciepło i przyjemnie , przed wyjściem można nałożyć kombinezon. Nam się przydał początkowo strasznie lało. Nam się udał o zobaczyć te zjawiskowe zwierzęta więc polecamy.

Cóż... widzieliśmy wieloryby, czego chcieć więcej? ;) Załoga była profesjonalna, łódź była naprawdę fajna, ceny napojów były w porządku (według standardów Reykjaviku), wszystko było dobre! I polecam osobną wycieczkę z wielorybem od wycieczki z maskonurem, ponieważ jacht jest znacznie większy, więc było idealnie! Polecam!

Humbak z bliska! Mniejsze wieloryby i dużo delfinów, do tego spora ilość maskonurów. Polecam każdemu, super jacht i niezapomniane wrażenia. Przewodnik pierwsza klasa.

To było wspaniałe! Przewodnik był kompetentny, a jazda była bardzo wygodna pomimo deszczu. Widzieliśmy wieloryby i ogólnie było to naprawdę dobre doświadczenie.