Reykjavík
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1126 opinii

W Reykjaviku jest kilku dostawców usług obserwacji wyborów. Byliśmy jednak bardzo zadowoleni z naszego wyboru, gdyż kilka razy bez problemu udało nam się przełożyć wizytę z powodu złej pogody (burza). Kiedy w końcu mogliśmy zacząć, oboje mieliśmy wrażenie, że uczestnicy rzeczywiście chcieli je zobaczyć i że zadbano o dobro zwierząt. Z bliska zobaczyliśmy, że inni touroperatorzy niebezpiecznie zbliżyli się do wyboru. U nas tak nie było i nadal mogliśmy robić świetne zdjęcia. Ale bądź ostrożny, statek mocno się kołysze z powodu manewrów skrętu. Jeśli cierpisz na chorobę morską, przed wyjściem zażyj jedną z bezpłatnych tabletek przeciw nudnościom.

Załoga była cudowna, wysłali e-mailem, aby zmienić czas naszej podróży z powodu złej pogody. Zamiast popołudniowej wycieczki pojechaliśmy zamiast tego rano. Kapitan zabrał nas tam, gdzie ostatnio widziano wieloryby i zobaczyliśmy trzy humbaki, to było niesamowite przeżycie. Morze było dość wzburzone w drodze powrotnej, zdecydowanie polecam rezerwację na doświadczenie oglądania wielorybów.

Wspaniały dzień, nigdy nie widziałem żadnych wielorybów, ale rejs statkiem i zachód słońca były spektakularne, personel był cudowny i poleciłby tę wycieczkę

Rewelacyjny rejs po zatoce Reykiavik, dzięki przewodnikowi Erice zauważyliśmy kilka wielorybów. Bardzo pomocny udzielił nam wielu informacji.

Absolutnie niesamowite, od 8 do 12 humbaków. Niektóre tak blisko, jak 20m. Następnie stado dobrze ponad 30 morświnów. Niesamowita podróż!