Reykjavík
Food & Drinks

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Absolutnie cudowna podróż, nasz przewodnik, Kristinn, był fantastyczny z jego wyjaśnieniami i pomocą, a doświadczenie było naprawdę raz w życiu. Mniejszy autobus działał dobrze i pozwolił nam znaleźć miejsce z dala od tłumów, co zapewniło idealne miejsce do oglądania. Wiedza Kristinn o okolicy i chęć wyjaśnienia nam dokładnie, co działo się na niebie powyżej, sprawiły, że wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe. Specjalne wyróżnienie dla firmy również za chęć uczynienia tego wyjątkowym wydarzeniem, rozpoczęliśmy noc od pojawienia się w niewłaściwym punkcie odbioru, bez dramatu po prostu zaktualizowali naszą rezerwację i skierowali autobus, aby nas odebrać. 12 punktów na 10 dla wszystkich zaangażowanych, bezcenne doświadczenie.

Nasz przewodnik, Thor, był świetny. Był w stanie dostosować się do specjalnej diety w ostatniej chwili, kiedy zdał sobie sprawę, że nasza prośba nie została spełniona. Zaangażował się ze wszystkimi w naszej zróżnicowanej grupie 8 osób z całych Stanów Zjednoczonych. Opowiedział nam historie o islandzkiej historii, folklor, ciekawostki, których nie powinniśmy przegapić, a nawet historie swojej rodziny. To świetny sposób na rozpoczęcie podróży, dzięki czemu poznasz teren i znasz najlepsze miejsca do jedzenia. Wskazał nam nawet kilka swoich ulubionych, których nie ma na trasie. Gorąco polecam rozpoczęcie wizyty w Reykjaviku od tego wspaniałego doświadczenia. Całkowicie warte tego. I chodź głodny! Będziesz karmiony!

To było wspaniałe doświadczenie. Na początku trochę mnie zniechęciła cena, ale warto! To świetny sposób na poznanie stolicy i jej specjałów. Również nasz przewodnik był świetny i opowiadał nam zabawne i ciekawe anegdoty. Wspaniale spędzony czas z całą grupą!

To była fantastyczna podróż. Biuro dzwoniło do nas wcześniej w sprawie logistyki. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, zmienił trasę, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać zorzę polarną. Wysoce rekomendowane.

Doskonała wycieczka, świetny przewodnik i zakwaterowanie?