Reykjavík
posiłki i napoje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

... jedyne w życiu wydarzenie, które trzeba zobaczyć, wszystko super zorganizowane, wędrówka po polu lawowym jest umiarkowana, czujesz się całkowicie bezpiecznie przez cały czas, nawet w wulkanie, komora jest gigantyczna - powinieneś śmiało Poćwicz robienie zdjęć w (pół) ciemnym otoczeniu podczas wycieczki ;) przewodnicy rozumieją swoje rzemiosło i udzielają wielu informacji, jedzenie na stacji szczytowej jest pyszne, pogoda nam się poszczęściła, ale warto też spodziewaj się, że będzie często Może być mglisto, mgliście, wietrznie i pogoda szybko się psuje, zrobiliśmy poranną wycieczkę, mogliśmy popatrzeć na autobus reiykjaviku i morze z krateru, ludzie na popołudniowej trasie, którzy przybyli w stosunku do nas nie widzieliśmy tak dużej części pola lawowego W przypadku wycieczek w deszczu, jednak w razie potrzeby zapewniona jest odpowiednia odzież ochronna, stabilne buty turystyczne są obowiązkowe!

Zarezerwowaliśmy odbiór w hotelu, który został odwołany i musieliśmy udać się pod nieokreślony adres bez numeru hamraborg to ulica, a nie adres. Nasz hotel nie był daleko stąd, ale trudno było znaleźć miejsce. Kierowca autobusu jest prawdopodobnie trochę łatwiej znaleźć nasz adres tak bardzo zróżnicowany

To wspaniałe doświadczenie, że tylko cztery osoby w grupie. Wszystko staje się elastyczne i zrelaksowane. Nasza przewodniczka Christiana (jeśli zaklęcie jest poprawne) jest bardzo ciepła. Mamy kilka dodatkowych wycieczek poza planem. Największe wrażenie robią wędrówki po szklankach i laguna.

Tak zabawnie! Skończyło się na tym, że zostałem oddzielony od grupy i przegrałem (głównie z mojej winy). Przewodnicy szybko mnie znaleźli i miałem zabawną historię. Buty trekkingowe > buty do tenisa na tym. Przewodniki były 10/10

Bez dodatków, ale super! Cena adekwatna do oferty. Wszyscy byli bardzo przyjaźni i przychylnie nastawieni. Planuję zrobić to ponownie wkrótce!