Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka kilkudniowa

Południowe wybrzeże Islandii: 2-dniowy Blue Ice Cave i Jokulsarlon Tour

4,6 / 5

Opinie: 33

Południowe wybrzeże Islandii: 2-dniowy Blue Ice Cave i Jokulsarlon Tour

Organizator atrakcji: TrollExpeditions

Od 2 019,98 zł za osobę

Ekstensywna 2-dniowa wycieczka po Islandii, w której można dostać się do niebieskiej jaskini lodowej, zobaczyć najrzadsze wodospady świata, zobaczyć czarne plaże i chodzić po lodowcu w Skaftafell.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 2 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór będzie odbywał się w wybranych lokalizacjach w centrum Reykjaviku. Podaj pełny adres zakwaterowania, a lokalny dostawca usług turystycznych poinformuje Cię o najbliższym miejscu odbioru. Przygotuj się o godzinie 8:00 w wyznaczonym miejscu odbioru. Proces odbioru trwa zwykle około 30 minut.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przejdź przez niebieską jaskinię lodową
 • Odwiedź Jokulsarlon Glacier Lagoon
 • Zobacz rezerwat przyrody Skaftafell
 • Stań pod wodospadem Seljalandsfoss
Pełny opis
Przygoda zaczyna się od odebrania w Reykjavíku małym i wygodnym minibusem, zanim udasz się prosto na południe. Twoim pierwszym przystankiem będzie wszechstronny wodospad Seljalandsfoss, przyniesie płaszcz przeciwdeszczowy i będziesz w stanie zrobić krótką wędrówkę za wodospadem. Następnie przejdziesz dalej do wodospadu Skógafoss. Schowany w niewielkim wąwozie rzeka Skoga spada na wysokość 60-metrowego klifu, a następnie kontynuuje wędrówkę w dół w kierunku Oceanu Atlantyckiego. Następnie dotrzesz do niebieskiej jaskini lodowej, w której będziesz mógł wędrować przez to naturalne zjawisko Po jaskini lodowej, będziesz wędrować lodowiec wylotowy od jednego z największych lodowców w kraju. Po spotkaniu z wysoko wykwalifikowanymi przewodnikami lodowcowymi wędrujesz po lodzie przez 1,5 godziny, co jest naprawdę spektakularnym doświadczeniem i okazją, aby dowiedzieć się więcej o tym zapierającym dech w piersiach i coraz rzadszym zjawisku naturalnym. Wieczorem dotrzesz do hotelu na południowym wschodzie, gdzie zjesz obiad przed spotkaniem z przewodnikiem w celu uzyskania dalszych informacji o Zorzy Polarnej. Jeśli niebo jest czyste, a prognoza dobra, przewodnik znajdzie dobre miejsce do polowania na słynną Aurore Borealis. Następnie udasz się na plażę z czarnym piaskiem, domem dla wielu gatunków islandzkich ptaków i innych gatunków dzikich zwierząt, po czym udasz się z powrotem do swojego noclegu na noc. Dzień 2 rozpocznie się od wyprawy do lodowca Jökulsárlón, laguny o głębokości 200 m, zasilanej przez Breiðamerkurjökull, lodowiec wylotowy największego lodowca w Europie. Będzie można zobaczyć góry lodowe pływające z tej laguny lodowcowej na Oceanie Atlantyckim, gdzie są szybko rzucane z powrotem na brzeg przez fale i wiatry. Ta plaża z czarnym piaskiem jest pełna mniejszych lodowych skał we wszystkich kształtach i rozmiarach, błyszczących jak diamenty w świetle dziennym. Sam lód występuje we wszystkich odcieniach bieli i błękitu, tworząc piękne kontrasty. Twój dzień zakończy się wraz z powrotem do Reykjavíku.
Wliczone w cenę
 • Minibus
 • Wi-Fi i muzyka islandzka na pokładzie
 • Zakwaterowanie w hotelu trzygwiazdkowym
 • Śniadanie
 • Sprzęt lodowcowy
 • Sprzęt do jaskini lodowej
 • Obiad
 • Obiad
 • Buty turystyczne (dostępne do wypożyczenia przy rezerwacji)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Zorza polarna jest zjawiskiem naturalnym i dlatego nie można zagwarantować, że hotele znajdują się w najlepszych lokalizacjach, aby polować na nie z przewodnikiem
 • W przypadku ekstremalnych warunków pogodowych aktywność może zostać odwołana. Lokalny partner pomoże Ci zarezerwować inne zajęcia, jeśli to możliwe, a potencjalna różnica w cenie może zostać Ci zwrócona
 • Trasa wycieczki może ulec zmianie w zależności od pogody i innych przyczyn operacyjnych
 • Zaleca się lekkie spakowanie na tę wycieczkę, ponieważ przechowalnia bagażu w Reykjaviku jest dostępna dla większych przedmiotów, jeśli musisz przepakować się do mniejszej walizki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 33 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Widziałem piękne rzeczy, ale musiałem podróżować na duże odległości. Moim zdaniem 75% wycieczki to przejazd autobusem. Zawsze tylko krótkie przystanki przy zabytkach. Wędrówka po lodowcu była świetną zabawą, ale tempo było zbyt wolne dla grupy. W rezultacie bardziej czujemy czekanie niż faktyczne chodzenie. Nadal fajnie się z nim przebywać. Przyjazny i kompetentny przewodnik wycieczek John. Nocleg jest na prostej farmie, ale jakość jest w porządku. Wieczorem nie ma wycieczki na zorzę polarną, podobno można ją zobaczyć z farmy. U nas było pochmurno i niestety nie było wycieczki, więc nie można było dojechać do mniej zachmurzonego obszaru (pomimo tego, że zapytaliśmy przewodnika). W końcu nie chcieliśmy tego przegapić, ale lepiej byłoby samemu poszukać widoków samochodem. W ten sposób zaoszczędzilibyśmy dużo pieniędzy. Nocleg i wędrówka po lodowcu kosztowałyby mniej niż 450 euro na osobę.

Czytaj dalej

26 stycznia 2022

el tour fue muy completo, incluso gracias al guía Oscar pudimos visitar lugares no previstos en el tour. Oscar además es un excelente conductor, lo recomiendo mucho. Al inicio del tour el carro se dañó y la empresa lo cambió rápidamente y durante la espera Oscar nos regaló chocolates típicos de Islandia.

3 lutego 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 177312