Wybierz daty

Reykjavík Parki narodowe

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Reykjavík

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Reykjavík?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík to:

Sky Lagoon

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 5906 opinii

Zawiodłem się na tej wycieczce. Nie tylko zobaczyłem najpiękniejsze krajobrazy, jakie można sobie wyobrazić, ale także wiele nauczyłem się od przewodnika o historii kraju i jego wizji na przyszłość. Ona (przepraszam, nie pamiętam nazwiska przewodnika, ale miała niebieskie włosy) była najbardziej interesująca i wykonała naprawdę świetną robotę, przekazując swoją rozległą wiedzę na temat tego obszaru i jego znaczenia geologicznego - z kilkoma uroczymi humorystycznymi anegdotami! W sumie podróż była spektakularna. Już kilka razy korzystałem z przewodnika i za każdym razem miałem wyjątkową obsługę. Jestem samotnym podróżnikiem, więc tego rodzaju zorganizowana wycieczka bardzo mi odpowiada.

Było ekstra!!! Korzystaliśmy ponownie z BUS TRAVEL ICELAND i było super. Plan wycieczki ciekawy, organizacja bardzo dobra - wszystko ok! Mieliśmy ponownie super przewodnika - przewodniczkę o imieniu Jòna oraz świetnego kierowcę Pana Michała z Polski. Extra team! Islandia zimą jest niesamowita, a takie zorganizowane wycieczki to niejednokrotnie jedyna opcja aby bezpiecznie dotrzeć do niektórych atrakcji wyspy. Ta zima (2022/2023) była nawet jak na Islandię dość ekstremalna.

Osobiście polecam tę wycieczkę każdemu! Nasza przewodniczka (Monika) zapewniała nam rozrywkę po drodze, jednocześnie dzieląc się informacjami o Islandii, a nawet dzieląc się muzyką podczas długiej trasy, która idealnie pasowała do nastroju. To było wspaniałe doświadczenie i niezapomniane wspomnienie w naszej podróży na Islandię.

Wspaniała wycieczka! W jeden dzień zobaczyliśmy dużo pięknych miejsc, przewodnik był bardzo kompetentny a przy okazji zabawny. Super opcja dla kogoś kto nie chce wynajmować samochodu.

Świetna wycieczka. Teren gejzerów niesamowity, przy słonecznej pogodzie wychodzą piękne zdjęcia.