Przygoda

Z Reykjaviku: wycieczka autobusowa śladami zorzy polarnej

Organizator atrakcji: Northern Lights Bus

Z Reykjaviku: wycieczka autobusowa śladami zorzy polarnej

Organizator atrakcji: Northern Lights Bus
Prawie wyprzedane

Od 240,67 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Doświadcz jednego z najbardziej spektakularnego pokazu świateł na świecie podczas 4-godzinnej, wieczornej wycieczki autobusem w Islandii w poszukiwaniu zorzy polarnej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 4 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odbiór dostępny jest z wybranych hoteli i pensjonatów, jak również z autoryzowanych przystanków autobusowych w centrum Reykjaviku.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz cudowną grę świateł zorzy polarnej
 • Wyjedź poza oświetlony Reykjavik, żeby zwiększyć swoje szanse na wspaniały świetlny spektakl natury
 • Dowiedz się, jak i dlaczego zorza polarna w ogóle ma miejsce
 • Bezpłatny wstęp do muzeum Aurora
Pełny opis

Weź udział w wieczornej wycieczce w poszukiwaniu zorzy polarnej. Posłuchaj fascynujących informacji na jej temat od swoich przewodników, odwiedź muzeum Aurora i spróbuj wypatrzeć to zjawisko na niebie.

Wybierz się na wycieczkę poza mocno oświetlony Reykjavik i daj sobie szansę, żeby zobaczyć tańczące światła zorzy polarnej – najbardziej widowiskowy spektakl świateł w okresie zimowym. Pojedź w miejsca, w których według meteorologów pokaz świateł będzie najbardziej spektakularny. Aby zobaczyć zorzę, należy patrzeć na te części nieba, gdzie brak jest sztucznego oświetlenia.

Dowiedz się od przewodnika, jak gazowe cząsteczki w ziemskiej atmosferze zderzają się z naładowanymi cząsteczkami uwolnionymi z atmosfery słońca, w wyniki czego powstają zorze polarne. Skorzystaj z planu podróży, który obejmuje przystanki na robienie zdjęć na zewnątrz. Miejsca, w których będzie najlepsza widoczność, zmieniają się z dnia na dzień, a wycieczka zawsze kierowana jest w okolice, gdzie prawdopodobieństwo zobaczenia zorzy jest największe.

Dlatego też, jeżeli nie uda się obejrzeć magicznego pokazu świateł podczas wyprawy, będziesz mieć okazję do skorzystania z kolejnej wycieczki bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.  Obejrzyj zorzę polarną w muzeum Aurora. Ta wycieczka obejmuje bezpłatny bilet na samodzielne zwiedzanie muzeum w Reykjaviku. Bezpłatny wstęp obowiązuje tylko w dniu wycieczki.

Wliczone w cenę
 • Wieczorna wycieczka śladami zorzy polarnej i transport
 • Usługi profesjonalnego przewodnika
 • Przystanki na robienie zdjęć
 • Wejście do muzeum Aurora (tylko w dniu wycieczki)
 • Bezpłatny udział w innej wycieczce, jeśli zorza polarna się nie pojawi

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na przystanku autobusowym nr 12.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Zabierz ze sobą

  • Wygodne obuwie
  • Ciepła odzież

  Co trzeba wiedzieć

  • Zobaczenie zorzy polarnej nie jest gwarantowane. Zorza polarna to zjawisko przyrodnicze i jako takie nie jest zależne od organizatora. Organizator wycieczki nie oferuje zwrotów kosztów wycieczki, istnieje jednak możliwość zmiany daty wyprawy bez dodatkowych opłat. Jeżeli wyjeżdżasz z Islandii przed zaplanowanym terminem kolejnej wyprawy, organizator atrakcji zaoferuje Ci bilet otwarty, ważny 3 lata.
  • Wycieczka ta nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 8. roku życia.
  • Bezpłatny wstęp obowiązuje tylko w dniu wycieczki. Wstęp na wystawę Aurora Reykjavík jest darmowy, co oznacza, że jeśli z niego nie skorzystasz, nie otrzymasz częściowego zwrotu kosztów wycieczki.
  • Pamiętaj, aby ubrać się ciepło i założyć kilka warstw ubrań. Podczas wycieczki spędzisz dużo czasu w niskiej temperaturze.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,1 /5

  na podstawie 2926 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,5/5
  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   4,1/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Mieliśmy Robertę jako naszego przewodnika podczas tej trasy i była naprawdę wspaniała! Podzieliła się z nami naprawdę zabawnymi anegdotami i sprawiła, że ta podróż była jeszcze przyjemniejsza. Tego wieczoru było strasznie zimno, ale mogliśmy zobaczyć lekką zorzę polarną. W ramach rozgrzewki mieliśmy prawo do małego ogniska oraz gorącej czekolady. Na koniec zostaliśmy zaproszeni do powtórzenia doświadczenia za darmo, ponieważ zorza polarna była jasna.

  Czytaj dalej

  30 stycznia 2023

  Mia była pełna entuzjazmu podczas podróży i była bardzo pomocna, aby zapewnić nam jak najlepsze wykorzystanie naszej podróży. to była bardzo zimna noc, ale z zadowoleniem przyjęła gorącą czekoladę. ta podróż została ponownie uruchomiona pierwotnie w piątek, ponownie uruchomiona w sobotę i ponownie przeniesiona na niedzielę, ale bardzo łatwo to zmienić.

  Czytaj dalej

  29 stycznia 2023

  Naprawdę dobrze zorganizowane. Nasz przewodnik był naprawdę dobrze poinformowany i od jakiegoś czasu organizował wycieczki, była to pogodna noc i mieliśmy szczęście zobaczyć zorzę polarną głównie z ujęcia kamery, ale było to takie fajne doświadczenie. Było -15, więc było dość zimno, więc upewnij się, że jesteś spakowany, jeśli nie możesz znieść całego czasu na zewnątrz, możesz usiąść w autobusie, a przewodnik oddzwoni, gdy będzie jakakolwiek możliwość światła pokazywały wyraźniej, ale musiałbyś się pospieszyć! Podano również gorącą czekoladę, co było miłym akcentem.

  Czytaj dalej

  25 stycznia 2023

  Numer identyfikacyjny produktu: 67019