Reykjavík
na skuterze śnieżnym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

na skuterze śnieżnym: Popularne w kategorii Reykjavík

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 417 opinii

Niesamowite doświadczenie, zdecydowanie warte zrobienia. Chodzi tylko o to, że szczegóły na tej stronie nie są bardzo jasne, ponieważ jest to 1 godzina na skuterach śnieżnych. Reszta to dużo jazdy autokarem, aby dostać się do miejsc i kilku miejsc pomiędzy, ale większość z nich podróżowała autokarem. Nadal niesamowite i warte zrobienia, jeśli z przyjemnością wydasz gotówkę.

Dzień od początku do końca był świetny. Świetni przewodnicy, którzy cały dzień rozmawiali z pasażerami autokarów, rozśmieszając nas przez cały czas. Sam trener też był piękny. Zabytki były niesamowite, biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć i podziwiać każdy z nich. Mieliśmy szczęście dzięki pogodzie, słońcu przez cały dzień.

Magiczne doświadczenie. Długi dzień, ale każda minuta była tego warta. Dobrym rozwiązaniem jest założenie kominiarki na twarz podczas jazdy na skuterach śnieżnych, ponieważ wiatr może być bardzo zimny na twarz. Również dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą lunchu lub przekąsek do autobusu, ponieważ dużo czasu spędza się na podróżach.