Reykjavík
muzea i wystawy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

To doświadczenie polecił nasz gospodarz w materiałach informacyjnych swojego mieszkania. Wspomnieli o tym także inni podczas naszej wycieczki. Jednak tym, co sfinalizowało umowę, była rekomendacja od taksówkarza, który zawiózł nas na przedlotowy test Covida. Zapytaliśmy go, co zaproponował, abyśmy zrobili w okolicach Reykjaviku. Fly Over Iceland był jego pierwszą odpowiedzią i tego dnia kupiliśmy bilety! To był piękny spacer do tego miejsca wydarzenia i bardzo nam się podobało. To było pouczające, zabawne i bardzo dobrze zrobione. Pierwsze części zostały zaprezentowane na stojąco, a część siedząca była zarówno zabawna, jak i zapierająca dech w piersiach. Następnie obiad w restauracji na nabrzeżu był idealnym zakończeniem. Jedliśmy w restauracji oznaczonej jako najstarsza restauracja w Reykjaviku, która nie miała kolejek i była pyszna.

Pierwsza część była w porządku, ale stoisz tak, myśląc, że to nie będzie tak dobre, jak myślałem ... druga część była genialna, efekty niesamowite i sprawiły, że poczułem się całkiem emocjonalnie ..... trzecia i ostatnia część wowsers Myślałem, że absolutnie fantastycznie nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego, myślę, że powinienem mieć w każdym kraju wspaniały pomysł, naprawdę czułem się, jak lecę nad Islandią

FlyOver Iceland było bardzo zabawnym doświadczeniem. Szczególnie cieszyliśmy się, że przed wyjazdem zwiedziliśmy Islandię. Uzyskanie naszych biletów przez Get Your Guide było tak łatwe, co oznaczało, że mieliśmy bilety przed przyjazdem i sprawiło, że całe doświadczenie było bezstresowe.

Profesjonalny i przyjazny personel. Naprawdę wciągający i zorganizowany proces, ale rzeczywiste doświadczenie było pierwszej klasy. Cieszę się, że nie wpuszcza się kamer itp., ponieważ zepsułoby to niespodziankę atrakcji.

Bez złej pogody nie można ich zobaczyć w naturze !!! Byliśmy więc zachwyceni tym pięknym programem