Lotnisko Keflavik & Hotele w Reykjaviku: transfer autobusowy

Lotnisko Keflavik & Hotele w Reykjaviku: transfer autobusowy

Od 100,18 zł za osobę

Korzystaj z ekonomicznego i niezawodnego autokaru na/z lotniska z określonym rozkładem jazdy pomiędzy portem lotniczym oraz usytuowanym w centrum terminalem autobusowym w Reykjaviku. Odpocznij w wygodnym autobusie z przyjaznym i profesjonalnym kierowcą.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 45 min - 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odjazd z miejsca zakwaterowania lub najbliższego przystanku autobusowego.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odpręż się w czesie swojego wyjazdu oraz w czasie lotu, wiedząc, że czeka na Ciebie opłacalny i niezawodny środek transportu.
 • Ciesz się doskonałą i przyjazną obsługą klienta
 • Skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi i ładowarek USB podczas podróży
 • Za dodatkową opłatą, dodaj do swojej rezerwacji połączenie do hotelu aby zostać dowiezionym i odebranym z miejsca zwojego zamieszkania lub najbliższego przystanku autobusowego.
Pełny opis
Odpocznij w czasie wyjazdu, wykorzystując ekonomiczny i skuteczny transfer, z profesjonalnymi i przyjaznymi kierowcami. Określony rozkład jazdy autobusów pomiędzy lotniskiem Keflavik i terminalem autobusowym w Reykjavíku jest najłatwiejszym sposobem przemieszczania się. Przejazd między terminalem Reykjavík i lotniskiem Keflavik trwa w przybliżeniu 45 minut, a wszystko co musisz w tym czasie robić, to usiąść wygodnie i odpocząć. Po wylądowaniu na lotnisku Keflavík znajdź punkt obsługi pasażerów na zewnątrz hali przylotów, i wsiądź do autobusu czekającego przed lotniskiem. Autobusy są punktualne i odejżdżają zgodnie z rozkładem jazdy powiązanym z przylotami samolotów pasażerskich. Kiedy odjeżdżasz z Reykjaviku, udaj się do dobrze widocznego terminalu autobusowego w Reykjavíku lub na dogodnie zlokalizowany przystanek autobusowy w Kópavogur.  Za dodatkową opłatą, dodaj do swojej rezerwacji połączenie do hotelu aby zostać dowiezionym i odebranym z miejsca swojego zakwaterowania lub najbliższego przystanku autobusowego. 
Wliczone w cenę
 • Terminal portu lotniczego do terminalu transferowego z/na lotnisko w Reykjaviku
 • Jeśli wybrano, połączenie do hotelu lub najbliższego przystanku autobusowego
 • Darmowa sieć Wi-Fi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

   Ważne informacje

   Niedozwolone

   • Zwierzęta

   Co trzeba wiedzieć

   • W tej ofercie, za dodatkową opłatą, jest opcjonalny odbiór i odwiezienie do/z twojego miejsca zakwaterowania, hotelu lub przystanku autobusowego w Reykjaviku.
   • Przy ofercie opcjonelnej odbiór następuje z hotelu, pensjonatu lub wyznaczonego przystanku, jeśli przebywasz w ograniczonej strefie centrum Reykjaviku. Przystanki autobusowe znajdują się w okolicach centrum miasta i są łatwo dostępne. Większość hoteli w ograniczonej strefie znajduje się w odległości 5-10 minutowego spaceru od przystanku autobusowego.
   • W niektórych strefach Reykjaviku występują ograniczenia wjazdu autobusów. Jeśli operator transportu nie jest w stanie odebrać Cię bezpośrednio z wybranego hotelu zoastaniesz poinformowany o najbliższym punkcie odbioru na 24-godziny przed wyznaczoną godziną rezerwacji.
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,6 / 5

   na podstawie 679 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Przewodnik
    4,3/5
   • Transport
    4,6/5
   • Jakość/cena
    4,4/5
   • Bezpieczeństwo
    4,7/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Bus took off on time from the airport but i wanted over an hour to get a connecting bus to my hotel only to drop me half a kilometer away from my hotel. Had to carry two of my bags in the rain to my hotel so it wasnt a door to door drop off. Driver of the first bus was very cheerful and friendly.

   22 stycznia 2020

   Przetłumacz

   Traveling to an unfamiliar place can be stressful, the transportation provided by this company was top notch1 Everything went smoothly, the buses were easy to identify, the itinerary of getting from the airport to a local terminal to my hotel was explained very clearly during the booking and was carried out exactly as expected.

   9 stycznia 2020

   Przetłumacz

   We overslept and couldn’t make it to 330 am pick up for 4 Am schedule. I quickly WhatsApp the GYG support and was very helpful and efficient to contact the company directly to rebook us to 430 am pick up. Very happy with the overall efficiency of GYG team and the transfer company for graciously accommodating our last minute request. Highly recommended. Keep it up!

   Czytaj dalej

   29 grudnia 2019

   Przetłumacz
   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 138116