Reykjavík
karty miejskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu karty miejskie w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu karty miejskie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 47 opinii

Warto wziąć w mieście?

Użył tej karty, aby uzyskać dostęp do autobusów, basenów i zoo. To był zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny, ale za każdym razem, gdy go używaliśmy, staliśmy przed wyzwaniem. Jednak, mimo że niektórzy kierowcy autobusów nie wiedzieli, co to za karta, wpuścili nas! Polecam dostać wydrukowany bilet, jeśli nie masz ochoty dyskutować, za co próbujesz zapłacić za każdym razem, gdy gdzieś się wybierasz!

Uwielbiam korzystanie z karty miejskiej. Stosunkowo łatwo było go zdobyć z punktu odbioru. Na początku nie wiedziałem, że to konieczne, więc kierowcy autobusów byli dość zdezorientowani. Jednak wszyscy byli z tego mili. Szkoda, że nie mogłem zobaczyć więcej w czasie, gdy tam pojechałem. Na pewno skorzystam z niego ponownie, jeśli zdecyduję się podróżować autobusem.

Świetna rzecz! Poszliśmy do najbliższego muzeum z kuponem na telefon komórkowy i tam dostaliśmy nasze bilety. Bardzo prosty i nieskomplikowany. Jeśli w pełni wykorzystasz kartę, zaoszczędziłeś dużo pieniędzy w Reykjaviku. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce w pełni cieszyć się miastem!