Wybierz daty

Reykjavík Karty miejskie

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Reykjavík

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Reykjavík?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík to:

Sky Lagoon

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 47 opinii

Jeśli się intensywnie zwiedza, to pozwala na spore oszczędności. Z drugiej strony do niektórych muzeów człowiek by w ogóle nie poszedł, a jak są na karcie, to żal nie zobaczyć. Większość obiektów jest mała i mam wrażenie, że dwa intensywne dni wystarczą w Rejkiaviku na zobaczenie większości atrakcji z karty.

Świetna wartość i łatwa w użyciu. Nie miałem problemu z wymianą kuponu na 72-godzinną kartę Reykjaviku w „What's On”. Otrzymasz broszurę z mapą pokazującą kwalifikujące się lokalizacje dla karty. Musisz sprawdzić ich stronę internetową, aby znaleźć dodatkowe miejsca, które oferują zniżki na kartę.

Warto odwiedzić przynajmniej 2 muzea i skorzystać z kilku przejazdów autobusem. Kierowcy autobusów zazwyczaj nie sprawdzają dat aktywacji karty (które wpisujesz odręcznie na karcie), więc możesz zostawić pole puste i ewentualnie przedłużyć okres użytkowania karty

Łatwy do kupienia kupon, odbierz aktualną kartę miejską, a następnie prezentuj w każdym miejscu podczas moich działań; galerie sztuki, basen i transport publiczny. Wspaniałe dziękuję

Wycieczka autobusowa typu hop on hop off była doskonała zarówno jako ucieczka przed deszczem, jak i dla przewodnika z narracją. Pracownicy byli bardzo pomocni.