Przygoda

Islandia: zorza polarna, wycieczka autobusem z Reykjaviku

Islandia: zorza polarna, wycieczka autobusem z Reykjaviku

Organizator atrakcji: Northern Lights Bus
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 208,29 zł za osobę

Doświadcz jednego z najbardziej spektakularnego pokazu świateł na świecie podczas 4-godzinnej, wieczornej wycieczki autobusem w Islandii w poszukiwaniu zorzy polarnej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 4 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Usługa odbioru jest opcjonalna
Odbiór odbywa się między 20:30 a 21:00, jeśli zarezerwowałeś wycieczkę o 20:30. Odbiór odbywa się między 21:30 a 22:00, jeśli zarezerwowałeś wycieczkę o 21:30. Odbiór jest wliczony w wybrane hotele i pensjonaty, a także z autoryzowanych przystanków autobusowych w centrum Reykjaviku

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz cudowną grę świateł zorzy polarnej
 • Wyjedź poza oświetlony Reykjavik, żeby zwiększyć swoje szanse na wspaniały świetlny spektakl natury
 • Dowiedz się, jak i dlaczego zorza polarna w ogóle ma miejsce
 • Bezpłatny wstęp do muzeum Aurora
Pełny opis

Wyrusz na wieczorną wycieczkę, aby zobaczyć zorzę polarną. Posłuchaj fascynujących faktów na ich temat od swoich przewodników, odwiedź Muzeum Aurora i szukaj z pierwszej ręki.

Wyjdź z jasnych świateł centrum Reykjaviku, aby zobaczyć tańczące światła Aurora Borealis. Znany również jako „Northern Lights”, jest jednym z najbardziej spektakularnych pokazów w miesiącach zimowych. Udaj się tam, gdzie meteorolodzy przewidzieli, że światła będą najlepsze. Aby uzyskać wspaniałe widoki nieba, celujesz w obszary bez sztucznego światła.

Posłuchaj wyjaśnień, w jaki sposób powstaje zorza polarna w wyniku zderzenia cząstek gazowych w ziemskiej atmosferze z naładowanymi cząstkami uwalnianymi z atmosfery słonecznej. Odwiedzane lokalizacje różnią się od siebie na co dzień, ale udasz się w kierunku, w którym masz największą szansę zobaczyć Matkę Naturę w pracy.

Ponieważ wycieczka zależy od pogody, a obserwacje nie są gwarantowane, możesz również wziąć udział w innej bezpłatnej wycieczce zorzy polarnej, jeśli światła się nie pojawią. Przeglądaj zorzę polarną w Muzeum Aurora. Wycieczka do Northern Lights obejmuje dodatkowy bilet do muzeum w Reykjaviku, Grandagarður 2, 101 Reykjavík.

Wliczone w cenę
 • wieczorna wycieczka, aby zobaczyć zorzę polarną
 • Transport
 • Profesjonalny przewodnik
 • Wejście do Muzeum Aurora
 • Bezpłatny wstęp na kolejną wycieczkę, jeśli nie pojawi się zorza polarna
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

  Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Miejsce spotkania na przystanku autobusowym 12, Höfðatorg (przy Þórunnartún). Odbiór autobusem z tego miejsca nastąpi w ciągu 30 minut od godziny rozpoczęcia wycieczki.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Wygodne obuwie
  • Ciepła odzież

  Co trzeba wiedzieć

  • Nie możemy zagwarantować, że zobaczysz zorzę polarną. Zorza polarna to zjawisko przyrodnicze i jako takie nie jest zależne od organizatora. Partner lokalny nie oferuje zwrotów kosztów wycieczki, istnieje jednak możliwość zmiany daty wyprawy bez dodatkowych opłat. Jeżeli wyjeżdżasz z Islandii przed zaplanowanym terminem kolejnej wyprawy, partner lokalny zaoferuje Ci bilet otwarty, ważny 3 lata.
  • Wycieczka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 8 lat.
  • Bezpłatny wstęp obowiązuje tylko w dniu wycieczki. Wstęp na wystawę Aurora Reykjavík jest darmowy, co oznacza, że jeśli z niego nie skorzystasz, nie otrzymasz częściowego zwrotu kosztów wycieczki.
  • Pamiętaj, aby ubrać się ciepło i założyć kilka warstw ubrań. Podczas wycieczki spędzisz dużo czasu w niskiej temperaturze.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4 /5

  na podstawie 2018 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,5/5
  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   4/5
  • Bezpieczeństwo
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  I was on a tour with tour guide Gari and driver Albert. The tour started on time and was fantastic. The crew took care of us the entire time by offering hot chocolate (great idea!), resting in the warm bus while waiting for the aurora and calling us back to the viewpoint when the lights started to show. Our guide Gari was very patient and explained everything to us. He took and shared with us photos of the northern lights and portraits of each participant with the aurora in the background. Many thanks, my dream came true

  Czytaj dalej

  4 stycznia 2022

  Odwołali go na dwie noce ze względu na pogodę i małą okazję, aby ich zobaczyć. Za trzecim razem udało nam się wreszcie jechać! Daniel jako przewodnik Travel Iceland, świetnie. Również kierowca autobusu. Było praktycznie pełne, ale wygodne, choć trochę zimne w środku i myślę, że toaleta nie działała; zapytaj przed podaniem czasu trwania wycieczki. Dali nam do picia gorącą czekoladę. Mieliśmy szczęście zobaczyć zorzę polarną, która była magiczna i ekscytująca; Daniel był bardzo uważny na to, co się dzieje, oznaczał dużą wiedzę i miłość do tego, co robi.

  Czytaj dalej

  20 listopada 2021

  Widziałem zorzę polarną! chociaż nie były takie, jakich się spodziewałem, w dobrych aparatach wyglądają bardzo jasno i kolorowo, ale na oko wyglądają bardzo słabo szaro, niestety mój aparat nie był wystarczająco dobry, aby uzyskać dobre zdjęcie i wszystko wyglądało jak smoła czerń zdjęcia, ale muszę powiedzieć, że widziałem zorzę polarną!

  Czytaj dalej

  14 listopada 2021

  Numer identyfikacyjny produktu: 67019