Wycieczka całodniowa

Islandia: południowe wybrzeże, czarna plaża i wodospady

Islandia: południowe wybrzeże, czarna plaża i wodospady

Organizator atrakcji: Gray Line Iceland
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 421,20 zł za osobę

Odkryj niesamowite krajobrazy Islandii podczas całodniowej wycieczki z Reykjaviku. Przeżyj wodospady, wulkany i lodowce i spaceruj po czarnej, piaszczystej plaży.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Musisz być gotowy na miejsce spotkania 30 minut przed planowanym odjazdem wycieczki. Dostępne miejsca spotkań to przystanek autobusowy 13 - Rauðarárstígur i przystanek autobusowy 6 - Dom Kultury Safnahúsið.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz słynną czarną plażę Reynisfjara i jej bazaltowe kolumny
 • Zachwyć się potężną siłą, z jaką woda spada w dół wodospadu Skógafoss
 • Podziwiaj wspaniały wulkan Eyjafjallajökull
 • Przespaceruj się za kaskadami niezwykłego wodospadu Seljalandsfoss
Pełny opis

Podróżuj przez rolnicze regiony południowej Islandii i poznaj Krainę Ognia i Lodu podczas całodniowej wycieczki autobusowej z Reykjaviku z przewodnikiem i opcjonalnymi transferami do hotelu. Spotkaj czarną plażę Reynisfjara, wulkan Eyjafjallajökull, grzmiące wodospady i majestatyczne lodowce.

Wybierz opcję prywatnej wycieczki z wygodnym odbiorem i dowozem do hotelu, wycieczkę grupową z odbiorem i dowozem do hotelu lub wycieczkę grupową z centralnie zlokalizowanego miejsca spotkania. Zrelaksuj się podczas jazdy przez surowe tereny południa. Podziwiaj wspaniałe naturalne krajobrazy, które zostały ukształtowane na przestrzeni wieków przez połączoną działalność lodowców i wulkanów. Podziwiaj tęcze unoszące się nad wodospadem Skógafoss.

Wybierz się na spacer po czarnej, piaszczystej plaży Reynisfjara, obserwując otaczające ją bazaltowe kolumny. Poznaj islandzką legendę dotyczącą kolumn i daj się zastanowić, czy rzeczywiście są to złośliwe trolle, które wschodzące słońce zamieniło w skałę.

Zobacz dramatyczne klify i jaskinie i przejdź się za wodospadami Seljalandsfoss. Wróć do Reykjaviku pod koniec wycieczki.

Wliczone w cenę
 • Odbiór w Reykjaviku (jeśli wybrano opcję)
 • przewodnik anglojęzyczny
 • Transport autobusem do Seljalandsfoss, Skógafoss i Reynisfjara
 • Wi-Fi na pokładzie
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie
 • Ubranie dostosowane do pogody

Co trzeba wiedzieć

 • Zniżka dla dzieci i młodzieży jest zniżką rodzinną i dotyczy maksymalnie 2 dzieci/młodzieży na każdego dorosłego płacącego pełną kwotę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 153 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Południowe wybrzeże, wodospady i czarna plaża

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana i zgodnie z harmonogramem. Nasz kierowca Gunnar i przewodnik Jakob był doskonały. Jakob był niesamowity. Był zabawny, ciepły i opowiadał ciekawe historie, historyczne i mityczne. Jego umiejętności narracyjne są niesamowite. Trzyma cię zaangażowanego w 10-godzinną podróż i nie wiedziałbyś, jak mija czas między różnymi przystankami, które czasem są oddalone od siebie o kilka godzin. Jedynym minusem w całej trasie było to, że zła pogoda nie pozwoliła nam przejść za wodospadami. Ale ogólnie trasa była niesamowita i zdecydowanie polecam tych gości i mogę jedynie założyć, że na pewno będą tak dobrzy na innych trasach, które organizują. Prawdopodobnie wyróżnikiem jest także liczba przypadków, w których Jakob kładł nacisk na bezpieczeństwo, zaczynając od zapięcia w autobusie, wyjaśniania wyjść awaryjnych, aż do momentu, w którym wysiadasz z autobusu, w tym zapięcia podczas lotu powrotnego do domu. To było odświeżające i naprawdę godne pochwały.

Czytaj dalej

3 kwietnia 2019

Wspaniały dzień

Piękny dzień z tyloma pięknymi widokami, wodospady są po prostu niesamowite, ale chciałbym spędzić z nimi więcej czasu. Jedyne, co chcielibyśmy powiedzieć, to spędzić trochę za dużo czasu na piaszczystych plażach plażowych, ponieważ było tłoczno i wietrznie, a fale były wysokie, że tak naprawdę nie można było dostać się blisko plaży / morza, ale było cudownie patrzeć na. Poleciłbym zobaczyć południowe wybrzeże.

Czytaj dalej

18 marca 2019

Fantastic introduction to the south island. Long journey and lots of time spent in the mini bus, but great driver Roman helped to break up the journey with funny stories and observations. Good value for money, booked the day before and still got a place. Picked up from bus stop 6, very convenient. Booked via the GYG app. We also went on the Laval tour in Vik. Not cheap but well worth it. No food included so take your or places to buy oh the way. Highly recommended.

Czytaj dalej

6 listopada 2021

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 58019