Reykjavík
Gra o tron

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Gra o tron w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu Gra o tron jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Gra o tron w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 110 opinii

Spędziłem dużo czasu, próbując znaleźć najlepszą trasę dla naszego budżetu. Nie lubili dużej grupy i szukali spersonalizowanej podróży. I to właśnie mamy! Mała grupa, wygodny transport i niezwykle przyjazny przewodnik. Musimy zobaczyć lodowiec, plażę z czarnym piaskiem i wodospady! Asgier (przewodnik) absolutnie odbył naszą podróż ze wszystkimi swoimi zabawnymi historiami i absolutnie się starał, aby nasza podróż była wyjątkowa! Pogoda była niesamowicie śnieżna i dzika. Asgier był nie tylko fantastycznym przewodnikiem, ale także świetnym kierowcą! Podróż czasami wyglądała zdradliwie! Ale udało mu się zabrać nas wszędzie bezpiecznie i z dobrym humorem. Absolutnie sugeruję rezerwację tej wycieczki.

Ogólne wrażenia były niesamowite! Południowe wybrzeże było po prostu nierealne i wydawało się, że było to coś specjalnego, ponieważ była mniejszą grupą. David, nasz przewodnik, był bardzo dobry i zabawny. Próbowałem utrzymać wszystkie nasze energie w górę, szczególnie, że jest to bardzo długi dzień. Muszę zobaczyć niesamowite strony.

Wycieczka była świetna. Zobaczyliśmy piękne zabytki i poczuliśmy, że mamy wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć i doświadczyć niesamowitych widoków i scenerii. Gdy byliśmy w autobusie, nasz zabawny kierowca David zajmował się faktami i historiami Islandii i otaczającej nas przyrody. Gorąco polecam tę wycieczkę, wspaniały dzień!

Dziękuję Emma (nasz przewodnik)! Bardzo kompetentny, zabawny i interaktywny przewodnik! Wycieczka była niesamowita! To musi zrobić trasę w 100%. Piękno, którego będziesz świadkiem, jest nie z tego świata!!!

Było idealnie i świetnie, że to mała liczba! Inni podróżnicy byli wspaniali, a przewodnik wiedział wszystko i wszystko, o co musieliśmy zapytać:)