Wybierz daty

Reykjavík Gorące źródła

Liczba znalezionych atrakcji: 103
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Reykjavík

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Reykjavík?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Reykjavík to:

Sky Lagoon

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4524 opinii

Zawiodłem się na tej wycieczce. Nie tylko zobaczyłem najpiękniejsze krajobrazy, jakie można sobie wyobrazić, ale także wiele nauczyłem się od przewodnika o historii kraju i jego wizji na przyszłość. Ona (przepraszam, nie pamiętam nazwiska przewodnika, ale miała niebieskie włosy) była najbardziej interesująca i wykonała naprawdę świetną robotę, przekazując swoją rozległą wiedzę na temat tego obszaru i jego znaczenia geologicznego - z kilkoma uroczymi humorystycznymi anegdotami! W sumie podróż była spektakularna. Już kilka razy korzystałem z przewodnika i za każdym razem miałem wyjątkową obsługę. Jestem samotnym podróżnikiem, więc tego rodzaju zorganizowana wycieczka bardzo mi odpowiada.

Niezwykle ładne i luksusowe. Uważaj na bardzo śliską podłogę, weź ze sobą buty basenowe do poruszania się między prysznicem a laguną (klapki, klapki do wody). Szczerze mówiąc, podstawowy pakiet jest wystarczająco dobry. Nadwyżka finansowa na dostęp do rytuału wydaje się nieco kosztowna w przypadku sauny hammam i peelingu (zrób to sam) gruboziarnistą solą… nawet jeśli pozostaje to niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Warty uwagi jest bar w lagunie. Możesz wypić drinka podziwiając lagunę z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Bardzo miły, anglojęzyczny personel.

Osobiście polecam tę wycieczkę każdemu! Nasza przewodniczka (Monika) zapewniała nam rozrywkę po drodze, jednocześnie dzieląc się informacjami o Islandii, a nawet dzieląc się muzyką podczas długiej trasy, która idealnie pasowała do nastroju. To było wspaniałe doświadczenie i niezapomniane wspomnienie w naszej podróży na Islandię.

To było absolutnie relaksujące. To miejsce jest niesamowite z widokiem na ocean o każdej porze. 7-stopniowe spa było tego warte, dzięki czemu poczujesz się jeszcze lepiej i bardziej zrelaksowany. W porównaniu do Blue Lagoon, Sky Lagoon jest lepsza, więc jest tego warta nie tylko w porównaniu do Blue Lagoon, ale także w ogóle.

Świetna wycieczka. Teren gejzerów niesamowity, przy słonecznej pogodzie wychodzą piękne zdjęcia.