Wycieczka całodniowa

Reykjavík: Ekspresowa wycieczka po Złotym Kręgu z odbiorem

Reykjavík: Ekspresowa wycieczka po Złotym Kręgu z odbiorem

Od 298,12 zł za osobę

W ciągu jednego popołudnia zobaczysz najbardziej ekscytujące zjawiska naturalne Islandii: Þingvellir, Gullfoss i Geysir – Złoty Krąg.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 6.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z hotelu lub portu statków wycieczkowych. Z powodu ograniczeń ruchu drogowego w centrum miasta może zajść konieczność udania się do najbliższego miejsca odbioru.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź Park Narodowy Þingvellir
 • Udaj się do obszaru występowania gorących źródeł wokół Geysir
 • Zobacz wodospad Gullfoss
Pełny opis
Odwiedź jedne z najbardziej znanych miejsc w Islandii, takie jak Park Narodowy Þingvellir, gdzie w 930 roku został ustanowiony islandzki parlament – Althing. W 2004 roku Park Narodowy Þingvellir został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO i dołączył do grona 800 wyróżnionych miejsc. Następnie zobacz wodospad Gullfoss oraz obszar wypływania gorących źródeł wokół Geysir i Strokkur. Chociaż wycieczka ta jest ekspresowa, odwiedzisz niektóre z najbardziej znanych miejsc historycznych oraz zjawisk naturalnych w kraju.
Wliczone w cenę
 • Transfport
 • Anglojęzyczny przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Ubranie dostosowane do pogody
 • Wygodne obuwie

Co trzeba wiedzieć

 • W momencie dokonywania rezerwacji podaj informacje o hotelu lub statku wycieczkowym
 • Proszę czekać w wyznaczonym miejscu odbioru w hotelu lub w miejscu zbiórki w porcie wycieczkowym, a autobus organizatora wycieczki przyjedzie po Ciebie
 • Należy pamiętać, że zniżka dla dzieci i młodzieży jest zniżką rodzinną i dotyczy maksymalnie 2 dzieci lub młodzieży na każdą osobę dorosłą płacącą pełną kwotę
 • Odbiór jest oferowany z większości hoteli w rejonie Reykjaviku. Ze względu na ograniczenia dostępu do autobusów w Reykjaviku może być konieczne udanie się do wyznaczonego punktu odbioru
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 417 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,4/5
 • Transport
  4,4/5
 • Jakość/cena
  4,6/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To było bardzo dobre, a przewodnik był doskonały.

Byłem rozczarowany, że Grayline nie może zorganizować odbioru na lotnisku Keflavik. Otrzymałem tę wiadomość 24 września: „Drogi pasażerze, Z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie odebrać Cię z preferowanego miejsca odbioru. Biorąc pod uwagę Twoją lokalizację, najlepiej byłoby spotkać się z nami w naszym głównym terminalu, który znajduje się pod adresem Klettagarðar 4, 104 Reykjavik. Proszę zameldować się przy naszym biurku piętnaście minut przed planowanym odlotem w dniu podróży. Nie było wzmianki o jakimkolwiek transporcie Grayline z Keflaviku.

Czytaj dalej

11 października 2019

Idealny na jeden krótki dzień w Reykjaviku

Nasz przewodnik Darren był bardzo kompetentny i dzielił się ciekawostkami z islandzkiej historii, które tak naprawdę się przyjęły, a ja wykorzystałem jako własną wiedzę następnego dnia. Decydując się na wycieczkę późnym rankiem, mieliśmy szczęście dostać się na trasę Golden Circle Express Tour! Żałuję, że nie mieliśmy więcej czasu na pierwszym przystanku - mogłem spędzić godziny na wyjeżdżaniu po parku narodowym, 30 minut to zdecydowanie za mało. Przystanek 2, wodospad, był piękny, a gejzer był niezawodny jak zawsze.

Czytaj dalej

23 września 2019

Overall great experience!! Our guide was extremely knowledgeable and definitely added a great deal to our day! The sites visited were absolutely beautiful and I’m very pleased that we were able To experience them. My only displeasure was that I chose the tour with the higher price because it included hotel pickup. After booking, I was advised that the bus wouldn’t be able to pick up and drop off at my hotel. Instead, I needed to meet at a bus stop to picked up by a bus, then transferred to another bus. Thankfully, it wasn’t a long walk to the pickup/drop off spot, but if I would’ve known beforehand, I would’ve selected the less expensive option that didn’t include hotel collection. Other than this, the tour was wonderful!

Czytaj dalej

20 lipca 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 1295