Reykjavík
ekoturystyka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Reykjavík: altri luoghi da visitare

Vuoi scoprire tutte le attività disponibili a Reykjavík? Clicca qui per la lista completa.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4765 opinii

Bardzo fajna i ciekawa wycieczka, świetna organizacja. Bardzo dobra obsługa klienta przed wycieczką, jasne informacje wysłane na maila odpowiednio wcześniej. Autobus był na czas, wygodny i czysty. Pani przewodniczka bardzo sympatyczna, kontaktowa i cierpliwa. Doskonale się opiekowała grupą. Opowiadała bardzo interesująco o odwiedzanych miejscach, a także o życiu na Islandii, historii i inne, fajne ciekawostki. Krajobrazy piękne, miejsca naprawdę warte zobaczenia. Wydawało się, że jest dość krótki czas podczas poszczególnych przystanków, ale docelowo okazało się, że wszystko jest zaplanowane w naprawdę dobry i przemyślany sposób - czasu było wystarczająco, żeby się nacieszyć miejscem i jednocześnie nie zmarznąć na kość, a także żeby zdążyć wszystko zobaczyć przy dziennym świetle. W okresie zimowym trzeba się naprawdę dobrze ubrać, temperatura jest znacznie niższa przy wodospadach czy na lodowcu. Powrót także dostosowany do potrzeb - wybór przystanku, na którym chce się wysiąść. Polecam!

Cool guide and driver, they were really eager to make this an amazing experience and they succeeded. By far the best trip in Iceland.

It was an amazing tour and organised very well. I can highly reccomend it to everyone who wanna see the South of Iceland

Bardzo dobrze zorganizowany trip, ciekawie i dużo atrakcji przyrody w ciągu jednego dnia. Relax w blue lagoon

To było piękne! Mieliśmy olbrzymią przyjemność zobaczyć Zorzę w całej okazałości!