Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Błękitna Laguna: Bilet wstępu z napojem, ręcznikiem i maską błotną

Organizator atrakcji: Blue Lagoon Iceland

Błękitna Laguna: Bilet wstępu z napojem, ręcznikiem i maską błotną

Organizator atrakcji: Blue Lagoon Iceland
Prawie wyprzedane

Od 403,20 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Wejdź do ponadczasowego świata ciepła, dobrego samopoczucia i cudów w sercu wulkanicznej granicy. Doświadcz odmładzającej mocy legendarnych wód Błękitnej Laguny i odkryj zapierające dech w piersiach piękno porośniętego mchem krajobrazu.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj jeden z 25 cudów świata National Geographic
 • Zrelaksuj się, uzupełnij i odmłodź w bogatym w minerały cieple Błękitnej Laguny
 • Poznaj wodospad, jaskinię parową, bar z maskami i bar w basenie
 • Ciesz się korzyściami dołączonego napoju, ręcznika i maski z błota krzemionkowego
Pełny opis

Ciesz się słynną na całym świecie Błękitną Laguną i tym biletem na „Pakiet Komfort”, który zapewnia dostęp do legendarnych wód wraz z ręcznikiem i masą z błota krzemionkowego. Doświadcz głębokiego relaksu popijając bezpłatnego drinka podczas kąpieli w wodnym barze.

Idź 300-metrowym korytarzem lawy do wejścia do głównego kompleksu. Poznaj nowy wymiar dobrego samopoczucia, który oferuje Błękitna Laguna. Kompleks obejmuje 8700 metrów kwadratowych geotermalnej wody morskiej i obejmuje saunę, łaźnię parową, wodospad do masażu, bar w basenie i maski Ciesz się bogatym w minerały ciepłem Błękitnej Laguny. Wędruj po okolicy, pływaj w leczniczych wodach, udzielaj się towarzysko lub medytuj - zrelaksuj się, jak uznasz za stosowne. Twoje wejście obejmuje bezpłatnego drinka z baru przy basenie. Wybieraj spośród soków, koktajli, napojów bezalkoholowych i napojów alkoholowych. Użyj dołączonej maski z błota krzemionkowego w kostce maski w wodzie i poczuj, jak blask powraca do Twojej skóry, gdy krzemionka - kultowy element leczniczy laguny - oczyszcza i wzmacnia. Wróć do paska masek, aby kupić dodatkowe maski wraz z innymi skarbami laguny — algami, minerałami lub lawą.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Maska z błota krzemionkowego
 • Pierwszy wybrany napój w barze wodnym
 • Ręcznik
 • Dodatkowe jedzenie, napoje i usługi
 • Stroje kąpielowe
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 2. roku życia

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w Błękitnej Lagunie, w Svartsengi, niedaleko miasta Grindavik.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Strój kąpielowy

Co trzeba wiedzieć

 • Dzieci w wieku 2-13 lat mogą bezpłatnie korzystać z Błękitnej Laguny wraz z rodziną lub opiekunem. Jednak w lagunie dzieci w wieku od 2 do 8 lat muszą nosić nadmuchiwane opaski (znane również jako „pływaki”, „wodne skrzydła”). Są one świadczone bezpłatnie
 • Należy również pamiętać, że każdy opiekun może nadzorować tylko 2 dzieci w wieku poniżej 10 lat. Ze względów bezpieczeństwa iz szacunku dla innych
 • goście, miejcie zawsze oko na swoje dzieci
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 919 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo piękne i fascynujące miejsce z naturalnym basenem w wodzie termalnej o temperaturze 38 stopni. Bardzo sprawny i zorganizowany personel. Musisz zarezerwować z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć kolejek. Łazienka jest bardzo szczególna, podczas gdy wokół ciebie temperatura jest znacznie poniżej zera. Obiekt wyposażony również w strefę barowo-restauracyjną oraz strefę relaksu i możliwość skorzystania z masaży z personalizowanymi pakietami

Czytaj dalej

19 stycznia 2023

To było naprawdę piękne i wygodne. Mogę tylko polecić! Pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem! Ręczniki są dostępne tylko po kąpieli, co ewentualnie należy dodać do opisu, ponieważ jest bardzo zimno, kiedy trzeba wziąć prysznic przed pójściem do łaźni termalnych. Nadal uważam, że cena 75€ wzwyż jest za wysoka, bo mimo wszystko to tylko kąpiel termalna.

Czytaj dalej

5 stycznia 2023

Zdecydowanie warte odwiedzenia i zobaczenia, chociaż uważam, że jest to trochę za drogie jak na to, co otrzymałem. Zapłaciłem za pakiet komfortowy, który obejmował napój i maskę na twarz, co było miłe. Strefa prysznica była bardzo zatłoczona, a przebieralnie były wyciskane, aby się ubrać. Warte podróży, ale czuję, że są inne gorące źródła w bardziej przystępnej cenie.

Czytaj dalej

4 stycznia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 393203