Reykjavík
Tickets

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu bilety w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1947 opinii

To doświadczenie polecił nasz gospodarz w materiałach informacyjnych swojego mieszkania. Wspomnieli o tym także inni podczas naszej wycieczki. Jednak tym, co sfinalizowało umowę, była rekomendacja od taksówkarza, który zawiózł nas na przedlotowy test Covida. Zapytaliśmy go, co zaproponował, abyśmy zrobili w okolicach Reykjaviku. Fly Over Iceland był jego pierwszą odpowiedzią i tego dnia kupiliśmy bilety! To był piękny spacer do tego miejsca wydarzenia i bardzo nam się podobało. To było pouczające, zabawne i bardzo dobrze zrobione. Pierwsze części zostały zaprezentowane na stojąco, a część siedząca była zarówno zabawna, jak i zapierająca dech w piersiach. Następnie obiad w restauracji na nabrzeżu był idealnym zakończeniem. Jedliśmy w restauracji oznaczonej jako najstarsza restauracja w Reykjaviku, która nie miała kolejek i była pyszna.

Profesjonalny i przyjazny personel. Naprawdę wciągający i zorganizowany proces, ale rzeczywiste doświadczenie było pierwszej klasy. Cieszę się, że nie wpuszcza się kamer itp., ponieważ zepsułoby to niespodziankę atrakcji.

Fajna wycieczka łodzią, ale jest to jedna z tych wycieczek, w których bez względu na organizację potrzeba ogromnego szczęścia. Trzeba tylko trzymać kciuki!

Bylem juz czwarty raz. To powinno wystarczyc za rekomendacje;)