Dodaj daty

Reykjavík
Atrakcje zimowe

Atrakcje zimowe
Liczba znalezionych atrakcji: 84
Sortuj wg::
Reykjavík

Reykjavík

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje zimowe w: Reykjavík

Oprócz atrakcji typu Atrakcje zimowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Reykjavík?

W: Reykjavík są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Atrakcje zimowe w: Reykjavík obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Reykjavík: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík? Kliknij tutaj.

Reykjavík: Co mówią inni?

To było jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu! Miałem szczęście, że zarezerwowałem dzień, w którym od DŁUGO czasu miało miejsce niezwykle rzadkie wydarzenie, w którym światła były wszędzie, a nawet niektóre fioletowe! Nasz przewodnik (Odysseas) był entuzjastyczną osobą pełną energii! Wszystko wyjaśnił, pomógł nam, poczęstował czekoladą; ale przede wszystkim sprawiły, że poczuliśmy się częścią grupy odkrywców. Dziękuję nigdy tego nie zapomnę!

Poszedłem zobaczyć Arora - film planetarium Aurora Borealis w absolutnym komforcie! Oprócz zwiedzania bardzo zimnej i realistycznej jaskini lodowej. Podobało mi się również oglądanie na pokładzie 5. piętra 360 ° widoków na miasto i relaksująca restauracja na tym samym piętrze. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze zaplanowane miejsce do odwiedzenia i spędzenia trochę czasu.

Nie moglibyśmy mieć więcej szczęścia, światła pojawiły się zaledwie 15 minut przed naszą podróżą, przewodnik zatrzymał się i zrobiliśmy zdjęcia itp. Na wypadek, gdyby nie kręcili się w pobliżu. Następnie zabrano nas do parku narodowego, gdzie naprawdę dali nam przedstawienie, wykonując wszystkie swoje tańce itp. Naprawdę nie mogłem być szczęśliwszy.

We are very happy that we could see aurora lights :) Very professional. Thanks

Przewodnik wprowadził miła atmosferę ciekawie opowiadal