Reykjavík Escape – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Reykjavik: 1-godzinna gra o ucieczce z więzienia

Reykjavik: 1-godzinna gra o ucieczce z więzienia

Przeżyj ekscytującą przygodę, która sprawdzi Twoje umiejętności rozwiązywania zagadek w Reykjaviku. Wejdź do prawdziwej celi więziennej i sprawdź, czy uda ci się uciec w mniej niż godzinę! Wyobraź sobie, że zostałeś wrobiony w morderstwo przez kryminalistę, a następnie skazany na śmierć, podczas gdy jesteś zamknięty w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Twoje wołania o niewinność ucichły, a jedynym sposobem na uratowanie się przed egzekucją jest ucieczka. Strażnicy będą potrzebować dokładnie jednej godziny na obchód i sprawdzenie więźniów. To jest twoje okno możliwości i ostatnia szansa na uratowanie się przed egzekucją. Wyrwanie się nie jest łatwym zadaniem i będzie wyzwaniem dla ciebie i twoich kolegów z drużyny w zakresie umiejętności rozwiązywania problemów i zaradności. Odkrywaj ukryte wskazówki, łam kody i rozwiązuj zagadki, zanim przybędą strażnicy. Twoje życie i przeznaczenie jest teraz wbrew tykaniu zegara.

Reykjavik: The Bank Heist Escape Room Experience

Reykjavik: The Bank Heist Escape Room Experience

Bank zamyka swój oddział. Klienci zwracają klucze do depozytów i odzyskują wartościowe przedmioty zanim sejfy zostaną zniszczone. Pracownik banku wie, że jedna z najcenniejszych kolekcji znaczków na Islandii leży w jednej z skrytek depozytowych, ponieważ właściciel jeszcze jej nie zjawił. Przygotował wszystko, abyś mógł wejść, ukraść kolekcję znaczków i szybko wyjść. Czy potrafisz ukraść kolekcję znaczków i wyjść z banku, zanim wzbudzisz podejrzenia?

Reykjavik: naukowa gra escape room

Reykjavik: naukowa gra escape room

Plotka głosi, że światowej sławy naukowiec dr Cisco, który poświęcił dzieło swego życia, aby znaleźć lekarstwo na raka, udoskonalił formułę używając rzadką formę grzyba. Jesteś zespół pracowników firmy farmaceutycznej, który dał wam rozkazy włamania do siedziby naukowca i ukraść jego niesamowite odkrycie. Włamanie do biura naukowców wyzwolić cichy system alarmowy, który nie tylko ostrzega policję, ale także blokuje drzwi zatrzymując się w środku. Z zaledwie 60 minut przed czasem, Twój zespół jest teraz w poważnych tarapatach i gorączkowe poszukiwania formuły i sposób rozpoczyna się. Można znaleźć formułę i uciec z biura naukowców? Policja zbliża się do ciebie, a czas ucieka! Wyzwaniem zabawy napędzanych odbywa się w Reykjaviku "Escape".

Reykjavik: prywatny pokój ucieczki w domku dla lalek

Reykjavik: prywatny pokój ucieczki w domku dla lalek

Gra ewakuacyjna to zabawa w pomieszczeniu, w której mała grupa przyjaciół, współpracowników lub rodziny zostaje zamknięta w pokoju pełnym tajemnic, łamigłówek i zagadek. Grupa musi współpracować, aby znaleźć wszystkie wskazówki i rozwiązać wszystkie zagadki, a głównym celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju.

Reykjavík: Gra ucieczki przed mafią

Reykjavík: Gra ucieczki przed mafią

Gra ewakuacyjna to zabawa w pomieszczeniu, w której mała grupa przyjaciół, współpracowników lub rodziny zostaje zamknięta w pokoju pełnym tajemnic, łamigłówek i zagadek. Grupa musi współpracować, aby znaleźć wszystkie wskazówki i rozwiązać wszystkie zagadki, a głównym celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Zostałeś wysłany do domu Ojca Chrzestnego przez norweskie muzeum sztuki w celu odzyskania słynnego obrazu Madonna pędzla Edvarda Muncha. Dyrektorzy muzeum uważają, że ukradł go Ojciec Chrzestny. Włamujesz się w jedynym momencie, kiedy masz pewność, że nikogo nie ma w budynku, o 11 w niedzielę rano. Ojciec chrzestny ma całą rodzinę z nim w kościele. Kiedy wchodzisz do budynku, drzwi się za tobą zamykają, więc masz tylko 60 minut na znalezienie obrazu i ucieczkę!

Reykjavik: Escobar Private Theme Escape Room Experience

Reykjavik: Escobar Private Theme Escape Room Experience

Gra escape to aktywność w pomieszczeniu, w której mała grupa przyjaciół, współpracowników lub rodziny zostaje zamknięta w pokoju pełnym tajemnic, łamigłówek i zagadek. Grupa musi współpracować, aby znaleźć wszystkie wskazówki i rozwiązać wszystkie zagadki, których głównym celem jest ucieczka z zamkniętego pokoju. Zdecydowałeś się wykorzystać szansę, gdy on jest rozproszony, i włamać się do jednej z jego kryjówek, gdzie wiesz, że możesz znaleźć cenne rzeczy. Zwykły napad zamienia się w koszmar, gdy drzwi zamykają się za tobą, a kosztowności nigdzie nie widać.

Reykjavík: Najciekawsze atrakcje

Reykjavík Escape: Wycieczki i bilety

Islandia: Ciekawe miejsca

Reykjavík Escape: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykjavík Escape? Kliknij tutaj.

Reykjavík Escape: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(13 recenzji)