Atrakcje i wycieczki
Reykholt, Suðurland

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Reykholt, Suðurland – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Reykholt, Suðurland

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Reykholt, Suðurland?

Na jakich wycieczkach w: Reykholt, Suðurland obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Reykholt, Suðurland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reykholt, Suðurland? Kliknij tutaj.

Reykholt, Suðurland: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 375 opinii

Cudowny letni dzień; słonecznie i temperatura 18 - 20°C. Byłem jedynym turystą tego dnia na wycieczce i miałem przewodnika/kierowcę dla siebie przez cały dzień. Przewodnik był bardzo kompetentny, interesujący, bardzo nastawiony na obsługę i miał świetne poczucie humoru. Widok z krateru wulkanu i wodospadów był niesamowity. Wizyta w jaskini lawowej była interesująca, a gorące źródła w spa były bardzo relaksujące. Ponieważ byłem jedynym pasażerem w autobusie, odwiedziłem także Muzeum Snorre Sturlason i miałem kilka dodatkowych przystanków na zdjęcia. Fantastyczna wycieczka!

Kierowca był bardzo sympatyczny i zabawny, zadbał też o nasze samopoczucie i udzielił nam wielu informacji. To był nasz pierwszy raz w jaskini i uwielbialiśmy jaskinię lawową i mieliśmy tam też miłego przewodnika. (Niestety nigdy nie pamiętam nazwisk), a spa na końcu również było bardzo ładne z widokiem. Reasumując, polecam wszystkim, aby przeżyli to doświadczenie i przeżyli te piękne chwile dla siebie. Dziękujemy za bardzo miłego kierowcę/przewodnika, a także za nasz przewodnik po Lavacave!

Przepiekne widoki, wulkan i roślinność w jego otoczeniu, piękny fiord przez który przejeżdżaliśmy oraz wodospady. Przewodnik razem z nami czarował piękna pogodę i faktycznie pojawowilo się słońce jaskinia lawowa niecodzienna przygoda ,trzeba być ciepło ubranym temoeratura blisko zera stopni. Koniec dnia w orztjemnym nowym spa ,wspaniały relaks i wypoczynek oraz mnóstwo nowych wrażeń.pokecam gorąco

Tunel lawy był inspirujący, z stalagmitami tworzącymi lód z kroplówki. Formacje lawy w tunelu były niesamowite, a przewodnik był niezwykle pouczający na temat geologii powstawania tunelu. Wodospady zapierały dech w piersiach, a spływ z lodowca nadawał wodospadom niebieski odcień, kontrastując z resztą rzeki, do której wpływały.

Bardzo dobry dzień, wyjątkowe widoki i pełne ekscytujących informacji dzięki naszemu przewodnikowi Magnus.