Restauracja 58 Tour Eiffel

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Restauracja 58 Tour Eiffel: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Restauracja 58 Tour Eiffel? Kliknij tutaj.

Restauracja 58 Tour Eiffel: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 1786 opinii

Świetna noc

Doskonała, dobrze zarządzana aktywność, przewodnik upewnił się, że wszyscy są nowi, gdzie się spotkają i byliśmy zaskoczeni umiejętnościami kierowcy autobusu na bardzo wąskich drogach Paryża. Rejs z kolacją był miły, jedzenie było fajne, wyglądało ładniej, a potem smakowało, ale personel był bardzo przyjazny, wieża była świetna, ale ostrzegając, że po drodze buty będą pokryte kurzem, moulin rouge było również świetne, a szampan był nieźle, autobus turystyczny podwiózł nas blisko naszego hotelu, jest późna noc

Prawdziwa konieczność, absolutnie fantastyczna. To sprawiło, że nasz Paryż pękł. .. Moja żona i ja powiedzieliśmy, że jest bardzo dobrze zorganizowany od zbiórki po odbiór i odbiór. . Personel i organizatorzy są świetni. . . Moulin Rouge jest nie z tego świata. . Cieszyć się

Świetny wieczór w Paryżu!

Wycieczka była świetna, dobrze zorganizowana. Wszyscy byli przyjaźni, zwłaszcza Bianca i Stephan. Polecam wszystkie trzy zajęcia, aby doświadczyć Paryża bez konieczności planowania siebie lub czekania w zwykłych kolejkach. Super proste!

Cena wysoka Ale : 1 ) obiad w czasie rejsu smaczny 2 ) przewodnik sprawnie zorganizowal wyjazd na szczyt wieży Eiffel’a 3) spektakl w Mouillin Rouge oszalamiajacy ( pelne 90 minut ) Warto !!!

Wycieczka po Paryżu

Wycieczka była wspaniała, mimo czekania na statek w ten chłodny wieczór i tak wszystko wynagrodził nam końcowy show w Moulin Rouge :)