Reprezentacyjne Komnaty Królewskie na Wawelu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bezpłatne anulowanie rezerwacji

Zmiana planów to żaden problem. Możesz anulować rezerwację do 24 godzin przed jej rozpoczęciem i otrzymać pełny zwrot kosztów.

Reprezentacyjne Komnaty Królewskie na Wawelu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 857 opinii

Zaletą było to że uczestniczyło w niej tylko 14 osób, ponieważ w wiekszej grupie nie daloby rady usłyszeć przewodnika bo niestety nie dostaliśmy indywidualnych słuchawek aby słyszeć przewodnika. Przewodnik opowiadał bardzo ciekawie - powinno być więcej czasu aby spokojniej przyjrzeć się temu na co zwracał uwagę

Jeżeli wycieczka po Wawelu to tylko z przewodnikiem - jest tyle informacji że samemu ciężko było by to ogarnąć. Pani przewodnik posiadała ogromna wiedzę nie tylko na temat zamku ale ogólenie historii Polski. POLECAM.

Przewodniczka miała duży zasób wiedzy, wspaniale mówiła i oprowadzała po zamku. Pobyt na zamku zorganizowany przez Państwo pogłębił moją wiedzę o zamku. Przekaz mówiony jest o wiele bardziej przystępny niż czytany.

Spotkanie pod domem Długosza było również dla osób z innych krajów. Dopiero później przyszedł polski przewodnik. Wycieczka udana. Wawel z roku na rok pięknieje. Szkoda że nie można robić zdjęć.

Bardzo mi się podobała wycieczka. Wszystko zgodnie z planem. Pani przewodnik wspaniale i bardzo ciekawie opowiadała o Wawelu. 2-godzinna wycieczka wypełniona zwiedzaniem .Szczerze polecam.