Wybierz daty

Rembrandtplein

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Rembrandtplein: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rembrandtplein? Kliknij tutaj.

Rembrandtplein: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6592 opinii

Skończyło się na tym, że dołączyliśmy do rejsu alkoholowego zamiast sera i wina, ponieważ na pokładzie było zbyt wielu ludzi. Jednak pracownicy byli bardziej niż przychylni w zmianie nas i upewnili się, że byliśmy pod opieką przez cały czas. Cieszyliśmy się koktajlami, piwem i winem i podziwialiśmy najbardziej niesamowitą scenerię Amsterdamu! Na 1000% zrobiłbym to ponownie, było to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem z moimi przyjaciółmi i stworzyło dla nas niesamowite wspomnienia!

Mieliśmy uroczą małą grupę i prowadzili nas Timo, Marianna i Ferry. Timo i Marianna byli bardzo zabawni i kompetentni i spędzali czas rozmawiając ze wszystkimi i wskazując punkty orientacyjne. Prom fachowo poruszał się po ciasnym systemie kanałów! Świetna wycieczka, a ser i wino to dopełniły!

Załoga była niesamowita, Mike i Els byli bardzo przyjaźni i zabawni. Obsługa była dobra, wycieczka była pouczająca i zabawna, a wino i ser były wysokiej jakości i bardzo dobrej ilości. Mój kubek nigdy nie był pusty. W sumie pięć gwiazdek i obowiązkowa pozycja podczas pobytu w Amsterdamie.

Nie opłaca się wziąć opcje sery i wina bo wszystko było dostępne również dla osób , które nie miały takiej opcji. Ale ogólnie było Super:)

Bardzo dobra atrakcja, można poczuć atmosferę Amsterdamu. Jedyną rzeczą na minus była zła lokalizacja w opisie atrakcji.