Wybierz daty

Rembrandtplein

Rembrandtplein: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rembrandtplein? Kliknij tutaj.

Rembrandtplein: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4976 opinii

Fantastyczne doświadczenie! Tak się cieszę, że wybraliśmy ten z degustacją sera i napojami. To sprawiło, że wycieczka łodzią była jeszcze przyjemniejsza. Przewodnicy byli bardzo pouczający i mieli świetne poczucie humoru. Łódź nie była pełna, więc dla wszystkich była przyjemna i wygodna. Naprawdę podobała mi się wycieczka. Absolutnie warto jechać. Wysoce zalecane!

Bardzo fajna jazda i bardzo dynamiczna! Dwóch chłopców i dziewczyna, którzy do nas uczęszczali, byli bardzo mili i opowiedzieli nam historie o kanałach i domach. Miły przez cały czas. Bardzo uprzejmi i bardzo nas rozpieszczali, powiedz nam wszystkim o serze. wino i piwo, o które poprosiliśmy. Gorąco polecam!

To była przyjemna przejażdżka. Musisz biegle rozumieć angielski, inaczej nic nie zrozumiesz. . . Nie było reklamowanego sera, ale napoje były bardzo smaczne i był duży wybór! Zgodnie z zapowiedziami trasa trwała około godziny, dużo widzieliście.

Jazda łodzią z serem i winem była naprawdę świetna. Świetnie się bawiliśmy i dużo dowiedzieliśmy się o Amsterdamie. Nasi przewodnicy Morgane i Albert byli naprawdę fajni, bardzo zabawni, super przyjaźni i bardzo uprzejmi. Po prostu świetnie!

Naprawdę warto się wybrać, żeby zobaczyć Amsterdam z innej perspektywy i posłuchać ciekawostek od lokalnego przewodnika. Plus wina było pod dostatkiem :)