Dodaj daty

Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls

Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls

Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

1. Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist, a następnie zwiedzaj park stanowy Niagara Falls podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj opowieści o legendach i ekscytującej stronie wodospadu Niagara, od tych, którzy go odkryli, po tych, którzy rzucili mu wyzwanie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed Hard Rock Café i rozpocznij swoją przygodę z wodospadem. Wskocz na pokład Maid of the Mist i zobacz mgłę, która unosi się pod wpływem spadającej wody. Poszukaj tęczy, które pojawiają się w słoneczne dni. Wyznacz kurs od Wieży Obserwacyjnej do podstawy wodospadu American Falls i do basenu wodospadu Horseshoe. Podziwiaj ryczące wodospady i masywne formacje skalne, sunąc po wodzie. Wybierz się na malowniczą pieszą wycieczkę od historycznego punktu w Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point. Po drodze podziwiaj rozległe widoki, bujne drzewa i zabytki. Wróć do punktu początkowego na koniec wycieczki.

Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

2. Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wyjedź z Nowego Jorku i udaj się do wodospadu Niagara w stanie Nowy Jork, aby zobaczyć cud natury z wielu perspektyw. Popłyń słynną łodzią Maid of the Mist i zbliż się do takich atrakcji, jak Horseshoe Falls i American Falls. Wyjedź z Nowego Jorku późno w nocy, by dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, by podziwiać tęcze w porannej mgle i wspaniały szum wodospadów. Możesz też wyjechać z Nowego Jorku rano, aby zobaczyć wodospady zmieniające się z dnia na noc oraz zobaczyć pokaz świateł i fajerwerków. Usłysz szum wodospadów i zobacz magiczne tęcze, które zapierają dech w piersiach wczesnym rankiem, zanim nadejdą tłumy. Wejdź na pokład słynnej łodzi Maid of the Mist, aby zbliżyć się do ogromnego wodospadu Horseshoe. Odwiedź atrakcje, takie jak niezamieszkana Wyspa Kozia i Wyspa Luna na rzece Niagara. Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospady American Falls i Bridal Veil Falls i podziwiaj bystrza rzeki Niagara, która spada w kierunku niesamowitych kaskad.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

3. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Z Nowego Jorku: 1-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara

4. Z Nowego Jorku: 1-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do wodospadu Niagara z Nowego Jorku. Zobacz dramatyczne widoki na wodospady i uniknij kłopotów związanych z ruchem granicznym i kontrolami wizowymi, ponieważ podczas tej wycieczki odwiedzasz tylko wodospady po stronie amerykańskiej. Późnym wieczorem udaj się na północ w kierunku wodospadu Niagara, zatrzymując się po drodze. Po przybyciu rano zjedz śniadanie i zrelaksuj się przed podróżą na amerykańską stronę wodospadów. Możesz kupić bilet z przewodnikiem za 30 dolarów i wejść na pokład słynnej Maid Of The Mist, która zabierze Cię do wodospadu Horseshoe, najbardziej spektakularnej części wodospadu Niagara. Kontynuuj zwiedzanie innych głównych atrakcji na Goat Island, w tym wodospadu Bridal Veil. Po południu zjedz pyszny lunch w formie bufetu, a następnie udaj się w podróż powrotną na Manhattan klimatyzowanym autobusem, który przyjedzie późnym wieczorem.

Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

5. Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

Weź udział w 2-dniowej wycieczce nad wodospad Niagara i zapomnij o zgiełku Nowego Jorku. Udaj się w podróż na amerykańską stronę wodospadu i weź udział w rejsie słynną łodzią Maid of the Mist. Po drodze spędź trochę czasu na zakupach w outlecie. Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki położonego w centrum Nowego Jorku klimatyzowanym vanem lub busem na północ. Miń piękny Delaware Gap i park stanowy Watkins Glen w sercu regionu Finger Lakes. Rozprostuj nogi, spacerując po kanionie Watkins Glen i zrób zdjęcia wodospadów. Przejedź obok oszałamiającego jeziora Seneca i późnym popołudniem dotrzyj do wodospadu Niagara. Zwiedź amerykańską stronę Niagary, w tym wodospad American Falls oraz wyspy Goat Island i Sister Island. Ciesz się nocną wycieczką po wodospadzie Niagara, podziwiając kolorowe oświetlenie, a następnie rozgość się w wygodnym pokoju hotelowym na noc. Dzień 2.: Zjedz obfite śniadanie kontynentalne w hotelu. Zobacz z bliska wodospady Niagara i Horseshoe Falls z pokładu łodzi Maid of the Mist (dostępnej od maja do października). Gdy łódź Maid of Mist nie będzie kursowała, weź udział w wycieczce po elektrowni wodnej Power Vista i odwiedź Cave of the Winds. Wsiądź do autobusu lub vana i jedź na południe z powrotem do Nowego Jorku. Po drodze rozprostujesz nogi w miejskim otoczeniu i wybierzesz się na zakupy w jednym z dużych outletów. Wróć do miasta na czas, by zjeść późną kolację.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

6. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbierz z komfortu swojego hotelu w wodospadzie Niagara w USA i ciesz się malowniczymi widokami podczas rejsu łodzią Maid of the Mist, wodospadów American Falls i wieży obserwacyjnej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Jedź dalej do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na Goat Island pomiędzy wodospadem Bridal Veil i malowniczym widokiem na wodospad Horseshoe od strony amerykańskiej. Wybierz się do Parku Stanowego Niagara Falls na pół godziny przed wizytą na wyspie Luna na krótki przystanek. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin, w zależności od wielkości parku i ruchu.

Wodospad Niagara: Karnet na atrakcje z łodzią, jaskinią i wózkiem

7. Wodospad Niagara: Karnet na atrakcje z łodzią, jaskinią i wózkiem

Maid of the Mist, Cave of the Winds, Trolley Through State Park. Poznaj niektóre ze słynnych atrakcji Niagary podczas tej wycieczki. Poznaj Jaskinię Wiatrów, zobacz wszystkie trzy słynne wodospady Niagara i wybierz się na przejażdżkę wózkiem po Parku Stanowym podczas tej wycieczki idealnej dla tych, którzy chcą uniknąć długiej pieszej wycieczki. Ciesz się pieszą wycieczką z Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point i wstępu do Maid of the Mist. Odkryj dreszczyk emocji podczas spaceru pod i pod światowej sławy wodospadem, ciesząc się Jaskinią Wiatrów i pieszą wycieczką, która obejmuje wszystkie trzy potężne wodospady Niagara. Zobacz inne atrakcje Niagary, w tym Power Arch, Tesla Statue, Luna Island, Steadman's Bluff, Gorge Rim Walkway, Terrapin Point i wiele więcej. Wybierz się na przejażdżkę wózkiem po parku i zatrzymaj się w 5 różnych lokalizacjach w parku, idealnych dla tych, którzy chcą zobaczyć park bez konieczności chodzenia po całym parku na piechotę.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

8. Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wybierz się na całodniową wycieczkę komfortowym autobusem nad słynny wodospad Niagara. Wycieczka obejmuje spokojną podróż w obie strony, różne punkty widokowe, z których można podziwiać wodospad, czas wolny oraz rejs łodzią Maid of the Mist (tylko w sezonie). Rozpocznij swój dzień porannym wyjazdem z Times Square na Manhattanie. Podróżuj komfortowym autokarem w towarzystwie swojego przewodnika. Podziwiaj malownicze krajobrazy północnej części stanu Nowy Jork podczas podróży. Korzystaj z sieci Wi-Fi w pojeździe. Czas podróży to w przybliżeniu 7–8 godzin w jedną stronę z jednym postojem. Przeżyj przygodę i podziwiaj piękno cudu przyrody, jakim jest wodospad Niagara, w trakcie rejsu zabytkową łodzią Maid of the Mist lub, gdy rejsy nie są dostępne, z różnych punktów widokowych, takich jak Gorge Walk. Dowiedz się więcej o ciekawej historii tych potężnych wód i podziwiaj spektakularne widoki na wodospady z różnych punktów obserwacyjnych. Zjedz lunch na własną rękę, kup pamiątki i odkryj piękny park stanowy Niagara Falls. Po niezapomnianym przeżyciu i ze wspaniałymi wspomnieniami zrelaksuj się na pokładzie komfortowego luksusowego autokaru i wróć na Times Square na Manhattanie pomiędzy godz. 23.00 a północą.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

9. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist i zapierającymi dech w piersiach widokami! Udaj się do serca wodospadu Horseshoe Falls i poczuj mgłę na twarzy, obserwując, jak 675 000 galonów wody spływa w dół wodospadu do rzeki poniżej. Podziwiaj widoki z chodnika Crows nest i z tarasu widokowego. Zobaczysz niesamowite widoki wodospadu Niagara i poznasz historię oraz okoliczne atrakcje. Nasz przewodnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli informacji, jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodospadzie Niagara.

Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

10. Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

Odwiedź wodospad Niagara podczas tej półdniowej wycieczki i miej szansę zobaczyć wodospad z bliska podczas spaceru po Jaskini Wiatrów (listopad-kwiecień) i przejażdżki łodzią Maid of the Mist (maj-październik) ). Odwiedź Park Stanowy Niagara Falls, poznaj ciekawą historię i zobacz wspaniałe widoki w dzień iw nocy. W zależności od pory roku wejdź na pokład Maid of the Mist (do początku listopada) lub przepłyń przez zapierającą dech w piersiach Cave of the Winds (do końca kwietnia). Zobacz i poczuj potężny, liczący 12 000 lat cud natury, wodospad Niagara. Zatrzymaj się też przy amerykańskiej wieży obserwacyjnej i Koziej Wyspie. Odwiedzając najstarszy park stanowy w USA, udaj się do niesamowitych punktów widokowych na wodospady. Poznaj historię wodospadu Niagara i posłuchaj opowieści śmiałków, którzy próbowali go zdobyć. Zakończ wizytę, oglądając nocne oświetlenie wodospadu Niagara.

Liczba znalezionych atrakcji: 35
Sortuj wg::

Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls? Kliknij tutaj.

Rejs Maid of the Mist, Niagara Falls: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1670 opinii

Aktywność jest świetna, widoki są niesamowite, a jazda doskonała, miałem bardzo dobrego przewodnika Roberto i kierowcę Hugo, którzy naprawdę sprawili, że jazda była przyjemna, a przewodnik zawsze wszystko wyjaśniał, co było doskonałe!

Świetny dzień, jeśli nie masz nic przeciwko długim czasom podróży, Roberto był doskonałym przewodnikiem, a wodospady były absolutnie fantastyczne.

Niesamowite doświadczenie, bardzo zimno i lodowato, polecam wiele warstw, czapek i rękawiczek! Fantastyczne doświadczenie wróciłbym ponownie.

Aby podróżować całą noc, potrzebne są wygodniejsze autokary. Przewodnik był bardzo kompetentny, godny polecenia

Cały dzień był wspaniały. Zapamiętam to piękne przeżycie na zawsze.