Atrakcje i wycieczki
Rejon Şamaxı

Wszystkie atrakcje

Rejon Şamaxı: najczęściej polecane atrakcje

Z Baku: Gabala i Shamakhi Tour

Z Baku: Gabala i Shamakhi Tour

Poznaj meczet Juma w Shamakhi, wodospad "Siedem Piękności" w wiosce Vandam, jezioro Nohur i kurort górski Tufandag z doświadczonym przewodnikiem.

Z Baku: Gabala i Shamakhi Nature Tour

Z Baku: Gabala i Shamakhi Nature Tour

Po odebraniu z hotelu w Baku udaj się w góry Azerbejdżanu na całodniową przygodę. Zaczniesz w regionie Shamakhi, odwiedzając meczet Juma, którego historia sięga XII wieku. Jadąc przez malownicze północno-wschodnie góry Kaukazu, dotrzesz do Gabali. Po zjedzeniu lunchu składającego się z tradycyjnych azerbejdżańskich przysmaków udasz się w zielone góry, z których słynie Gabala. U podnóża góry Tufandagh wsiądziesz do kolejki linowej, aby wjechać na szczyt góry i spojrzeć na bujne doliny pod tobą. Następnie udaj się do jeziora Nohur, znanego ze szmaragdowozielonych wód otoczonych okazałymi górami. Następnie odwiedzisz wzgórze do wodospadu 7 Beauties, nazwanego na cześć 7 etapów wodospadu. Po podziwianiu niezliczonego piękna przyrody wrócisz do swojego zakwaterowania w Baku.

Baku: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Gabali z transferem do hotelu

Baku: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Gabali z transferem do hotelu

Odkryj bogate dziedzictwo i naturalne piękno Azerbejdżanu podczas 1-dniowej wycieczki z przewodnikiem do Gabali z Baku, z wliczonym w cenę transferem do hotelu. Zanurz się w skarbach kultury i zapierających dech w piersiach krajobrazach, odwiedzając meczet Juma w Shamakhi, wodospad Seven Beauties, kurort górski Tufandag i nie tylko. Po odbiorze z hotelu udaj się do pierwszego przystanku w Gabal, meczetu Juma w Shamakhi, historycznego cudu znanego z oszałamiającej architektury i bogatej historii. Poznaj najstarszy meczet w kraju. Następnie daj się oczarować hipnotyzującemu wodospadowi "Seven Beauties" w wiosce Vandam, znanej lokalnie jako Yeddi Gozel. Otocz się bujną zielenią i kojącym dźwiękiem kaskadowej wody. Następnie zanurz się w spokoju nad jeziorem Nohur, nieskazitelnym zbiornikiem wodnym z krystalicznie czystymi odbiciami otaczających gór, oferującym idealne warunki do relaksu i kontemplacji. Zakończ swoją przygodę w Tufandag Mountain Resort, gdzie możesz cieszyć się majestatycznym pięknem gór lub wziąć udział w opcjonalnych zajęciach, takich jak jazda na nartach. Jeśli wybierzesz opcję z biletami na kolejkę linową, udaj się na szczyt góry, aby zobaczyć Qabalę z góry. Po zakończeniu wycieczki wróć do hotelu w Baku.

Wycieczka historyczno-przyrodnicza Sheki

Wycieczka historyczno-przyrodnicza Sheki

Odkryj urok Sheki dzięki naszej niesamowitej wycieczce po historii i kulturze Azerbejdżanu. Nasz plan zwiedzania obejmuje: Pałac chanów Sheki: Odkryj wykwintny Pałac Chanów Sheki, prezentujący blask architektury Azerbejdżanu. Centrum miasta Sheki: Ciesz się spokojnym spacerem po tętniącym życiem centrum Sheki, gdzie możesz kupić lokalne rękodzieło i pamiątki. Pyszny lunch: Zjedz smaczny azerski lunch. Kościół albański, wioska Kish: Odwiedź starożytny albański kościół w wiosce Kish, odsłaniając głębokie historyczne korzenie regionu. Khanland to raj dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, oferujący ziplining i samochody terenowe. Entuzjaści przyrody mogą zrelaksować się przy hipnotyzującym wodospadzie, dodając dodatkową warstwę emocji i naturalnego piękna do Twojej wycieczki po Sheki. Zakończ wycieczkę wygodnym transportem powrotnym do hotelu lub centralnej lokalizacji. Zarezerwuj już teraz dzień wypełniony odkrywaniem kultury w Sheki w Azerbejdżanie.

All Inclusive (Shahdag, Baku City, Gobustan-Absheron Tours)

All Inclusive (Shahdag, Baku City, Gobustan-Absheron Tours)

Odkryj Azerbejdżan bez wysiłku dzięki naszej wycieczce all inclusive. Odkryj historię, przyrodę i nowoczesność bez wysiłku. Doświadczeni przewodnicy, bezproblemowa logistyka i wciągające doświadczenia zapewniają prawdziwą i niezapomnianą przygodę. Od miejskiego krajobrazu Baku po spokój Guby, każde miejsce docelowe odkrywa wyjątkowe cuda kulturowe i krajobrazowe. Ciesz się wygodnymi powrotami do hotelu każdego dnia. Odkryj z nami Azerbejdżan w autentyczny sposób. Plan zwiedzania: Gobustan-Absheron Meczet Bibiheybat Wulkany błotne i Park Narodowy Gobustan Ateshgah: "Świątynia ognia w Baku" Yanardagh: "Płonąca Góra" Centrum Kultury Heydara Alijewa Wycieczka Guba-Shahdag: Góry Beshbarmaq Ośrodek górski Shahdag BakuCity Tour: Wycieczka po Starym Mieście w Baku Pałac Shirvanshah Wieże Płomieni Muzeum Miniaturowych Książek Wieża Dziewicza Park górski Aleja Męczenników Mała Wenecja Muzeum Dywanów Koniec aktywności: Goście zostaną komfortowo odwiezieni do swoich hoteli, co zapewni im wygodne i przyjemne zakończenie dnia.

Gabala, Shamakhi Wycieczka 1-dniowa

Gabala, Shamakhi Wycieczka 1-dniowa

Szczegóły wycieczki Całkowity czas trwania - 12 godzin, rozpoczęcie o 9:00, zakończenie o 21:00 Zapewniony odbiór i transport powrotny do hotelu. Plan zwiedzania 1. Meczet Juma, Nariman Narimanov St., Shamakhi Azerbejdżan, 45 minut 2. Ismayilli, Ismayilli, Daghlig Shirvan Region, 20 minut na wzięcie pi 3. jezioro Nohur, R9 Hwy., Ismailly Azerbejdżan, 45 minut (pływanie łodzią, rejs konny) 4. Siedem pięknych wodospadów, 1 godzina 5. Lunch nad rzeką 5. ośrodek górski Tufandag, Duruca kəndi, Qəbələ 3600, Azerbejdżan, 1 godzina 30 minut w ośrodku można skorzystać z kolejki linowej, wypożyczyć narty i inne atrakcje Gebele, Azerbejdżan,

Gabala, Shamakhi Wycieczka 1-dniowa

Gabala, Shamakhi Wycieczka 1-dniowa

Szczegóły wycieczki Całkowity czas trwania - 12 godzin, rozpoczęcie o 9:00, zakończenie o 21:00 Odbiór / dowóz z hotelu i do hotelu Plan podróży 1. Meczet Juma, Nariman Narimanov St., Shamakhi Azerbejdżan, 45 minut 2. Ismayilli, Ismayilli, Daghlig Shirvan Region, 20 minut na wzięcie pi 3. jezioro Nohur, R9 Hwy., Ismailly Azerbejdżan, 45 minut (pływanie łodzią, jazda konna) 4. Siedem pięknych wodospadów, 1 godzina 5. Lunch nad rzeką 5. ośrodek górski Tufandag, Duruca kəndi, Qəbələ 3600, Azerbejdżan, 1 godzina 30 minut w ośrodku można skorzystać z kolejki linowej, wypożyczyć narty i inne atrakcje Gebele, Azerbejdżan,

Z Baku: Gabala i Shamakhi - 1-dniowa wycieczka z opcją lunchu

Z Baku: Gabala i Shamakhi - 1-dniowa wycieczka z opcją lunchu

Poznaj Shamakhi i Gabalę podczas 1-dniowej wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje transfer z hotelu w Baku. Wybierz wycieczkę, która obejmuje opłaty za wstęp i pyszny tradycyjny lunch, lub wycieczkę, podczas której możesz kupić lunch i bilety na własną rękę. Zacznij od odbioru z miejsca zakwaterowania w Baku. Zrelaksuj się podczas wygodnej jazdy klimatyzowanym autokarem, podziwiając malownicze krajobrazy podczas podróży. Zatrzymaj się w Shamakhi, stolicy państwa Shirvanshahs, które istniało przez prawie 7 wieków. Odwiedź największy meczet na Kaukazie, Meczet Juma, który został zbudowany w VIII wieku. Miej czas na podziwianie zapierających dech w piersiach mozaik i płytek, a także dużych dziedzińców. Kontynuuj podróż do słynnego mostu wiszącego Ismayilli, gdzie możesz rzucić wyzwanie przejściu przez most, aby podziwiać wspaniałe widoki na przyrodę. Po dotarciu do Gabali zjedz smaczny lunch w tradycyjnej restauracji (w zależności od wybranej opcji). Ciesz się wolnym czasem na rejs łodzią lub katamaranem po jeziorze Nohur, spacer wokół jeziora lub chłonięcie naturalnego otoczenia. Następnie odwiedź letnio-zimowy kompleks turystyczny Tufandag. Przejedź się najdłuższą kolejką linową na świecie i podziwiaj panoramiczne widoki na Gabalę. Wróć do Baku autokarem z niezapomnianymi wspomnieniami z dnia spędzonego w Shamakhi i Gabali.

Shamakhi i Gabala - jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

Shamakhi i Gabala - jednodniowa wycieczka z przewodnikiem

Podczas tej wspaniałej podróży będziesz mógł poznać średniowieczną historię Azerbejdżanu, odwiedzając XV-wieczne mauzoleum Diri-Baba, poczuć świeżość wodospadu "Siedem piękności - Yeddi Gozel", wjechać kolejką linową w góry Wielkiego Kaukazu i cieszyć się niesamowitą przyrodą podczas lunchu nad jeziorem Nokhur w Gabali. Odbiór z hotelu i transport powrotny po wycieczce. Profesjonalny, kompetentny przewodnik będzie Ci towarzyszył podczas całego wygodnego transportu, a jako bonus zapewniamy bezpłatną wycieczkę wieczorem po Baku i dajemy kartę rabatową do określonych restauracji.

Z Baku: 2-dniowa prywatna wycieczka do Sheki z noclegiem

Z Baku: 2-dniowa prywatna wycieczka do Sheki z noclegiem

Ta trasa obejmuje historyczne miasta w północno-wschodniej części Azerbejdżanu. Pierwszego dnia odwiedź meczet Juma, który jest uważany za najstarszy meczet w Azerbejdżanie, znajdujący się w mieście Shamakhi. W drodze do Sheki goście zatrzymają się w Gabali i zobaczą główne atrakcje miasta. Miasto Sheki będzie pokryte pałacem Sheki Khan, średniowiecznym karawanserajem i zabytkami w centrum miasta z noclegiem w średniowiecznym karawanseraju.

Często zadawane pytania dotyczące: Rejon Şamaxı

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Rejon Şamaxı?

Najlepsze atrakcje to:

Rejon Şamaxı: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rejon Şamaxı

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Rejon Şamaxı to:

Rejon Şamaxı – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Rejon Şamaxı?

Najpopularniejsze muzea i wystawy w: Rejon Şamaxı to:

Rejon Şamaxı – zobacz wszystkie muzea i wystawy na GetYourGuide

Rejon Şamaxı: Najciekawsze atrakcje

Rejon Şamaxı: Wycieczki i bilety

Azerbejdżan: Ciekawe miejsca

Rejon Şamaxı: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rejon Şamaxı? Kliknij tutaj.

Rejon Şamaxı: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(21 recenzji)