Wybierz daty

Reichstag

Druga co do popularności atrakcja Niemiec jest znana z bogatej historii oraz słynnej szklanej kopuły.

Liczba znalezionych atrakcji: 113
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Reichstag: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Reichstag? Kliknij tutaj.

Reichstag: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 52 087 opinii

Mieliśmy świetną wycieczkę z przewodnikiem z Ewą. Jest bardzo dobrze poinformowana, przeplata fakty z historii i teraźniejszości z „anegdotami”, co razem daje zabawną wycieczkę. Również bardzo wykonalne dla naszych dzieci (9 i 13 lat). Wyjątkowy był również wykład w sesji plenarnej. Pan Jäger (?) przybliżył nam wszystkie rzeczy w budynku i poświęcił wystarczająco dużo czasu na pytania. Podsumowując, udana akcja, która zbliżyła dzieci i dorosłych do obszaru, który znany jest tylko z „poważnych” wiadomości.

Naszym przewodnikiem był Ksawery. Był bardzo kompetentny i zabawny, a naprawdę zimny i deszczowy dzień był łatwy do zapomnienia, ponieważ wypełnił nas bryłkami historii i opowieściami, które sprawią, że zaczniesz szukać Google, aby uzyskać więcej informacji. Obowiązkowa wycieczka, aby uzyskać dobry przegląd Berlina.

Przewodnik Andy ma uroczo zabawny sposób, dzięki czemu wycieczka jest usiana drobnymi interesującymi szczegółami na temat Berlina i dzielnicy rządowej. Ogólnie gorąco polecam, także z dziećmi, które mają dobre wrażenie na temat Bundestagu!

Berliński transport publiczny jest doskonały i tani, więc karta Berlin WelcomeCard to prosty sposób na poruszanie się po mieście, nie wspominając już o doskonałych zniżkach w większości miejsc i atrakcji turystycznych w Berlinie.

Jest za duży, żeby spacerować po ogrodach... Polecam wypożyczyć wózek wewnątrz lokalu.Dodatkowo fontanny nie działały, więc w ich ogrodach nie było nic bardziej rzucającego się w oczy niż projekt, który utrzymują.